Свеж
Подлошки за Задник За Поголем Задник, Влошки За Колкови За Женска Облека За Обликување Висок Струк Беспрекорна Облека за Обликување со Поместен Појас На Колковите

Подлошки за Задник За Поголем Задник, Влошки За Колкови За Женска Облека За Обликување Висок Струк Беспрекорна Облека

Достапност: Достапно.
DEN 0.33

материјал со висок растегнување Миење Раце Само. ●ПОДИГНЕТЕ ГО ЗАДНИКОТ ВЕДНАШ! оваа облека за зајакнување на колковите за жени може да го затегне вашето дно и веднаш да го подигне задникот, да ви ги даде облините што ги сакате, да ги направи вашите задници да изгледаат поголеми, посекси и поубави. Земете ги колковите и пленот што отсекогаш сте ги сакале. направете го шармот на задникот совршено шоу. Значи, кога луѓето околу вас не можат а да не го забележат вашиот совршен задник, можете да носите влошки за задник за жени и да уживате во тоа!. ●ОТСТРАНЛИВИ ВЛОШКИ И БЕСПРЕКОРЕН ИЗГЛЕД ● мека, густа подлога гарантира дека задникот ви е подигнат и трае цел ден. Покрај тоа, имаме специјално надградени влошки и рабови за да избегнеме откривање линии под хулахопки, фармерки, хеланки или фустани. На овој начин можете да уживате во секси колкови и убави облини во секое време, дури и не забележувате влошки за колковите. ①Изгледа Реално И Природно Овие обликувачи На задник за жени се невидливи под секоја облека. Можеби ќе го наречете облека за обликување со колкови и задник, но всушност воопшто не изгледа лажно. Долната облека за кревање задник го прави вашиот задник да изгледа вистински и природен. Кога ја носите оваа долна облека за зајакнување на задникот под фустан, здолниште или фармерки, вградена венчаница, фитинг блузи, хеланки и тесни фустани, што сакате. Никој не може да каже дека е облога на колковите, но сите ја забележаа вашата шармантна фигура на песочен часовник. ●ВЛОШКИ за КОЛКОВИТЕ за ЖЕНСКА ОБЛЕКА за ОБЛИКУВАЊЕ} овие лажни задник може да направат да се чувствувате многу секси, исто така, имаат добар ефект на бутот потенок. Носете го под секаков вид облека, шорцеви, здолништа, панталони, фустан за состанување, свадба, забава, работа и други социјални активности. ®ОБЛИКУВАЧ на ТЕЛО НА ПЕСОЧЕН ЧАСОВНИК ● Отстранете ги влошките за натопување на колкот пред миење, ќе му помогне на подигнувачот на задникот за полнење да трае долго и сепак да биде совршен.Оваа долна облека шорцеви за жени прави се да изгледа толку многу тример, одговара на секој тип на тело во најголема мера, сите долги торзо/кратко торзо се вклопуваат совршено, невидливо под облека со удобно чувство.За подобар ефект на обликување, измерете ја линијата на половината,погледнете Ја Сликата Со Левата Големина.

За производот

Купувачите избираат и

44% Волна, 38% Полиестер, 18% Најлон Затворање на патент Само Суво Чисто Врзани Волна Меланж Џемпер Ребро...

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Материјал : Памук и полиестер...

Материјал : Мешавина од памук ? ? Затворање на патент ? ? ? 【Топла белешка】 : Палтото има стандарден стил В�

95% полистер , 5% памук Направени во САД или увезени женски панталони Затворање на женските теретани...

Најбрза Испорака : 35 Дена, Стандардна Испорака : 715 Дена Божиќ На Продажбата Се Занимава ? Купете 1 Заштеде

Повлечете го затворањето Машинско Перење МАКСИМАЛНА ПЕРНИЦА : нашиот најмногу амортизиран чорап ви дав

Писмо блузи маички за жени идеи за подароци Кратки блузи на вратот на екипажот ✈✈✈ ДЕЛОВИ : Обично 714 ра

Датумот на делење е 710 работни дена Запалени фармерки, женски високи половини, тенок, разгорени фармерки

Пластична рамка Поларизирана леќа Ув Заштита слој слој Ширина на објективот : 65 милиметри Висина на обј�

❥ Карактеристики : карирани долги ракави, обичен врв Направени во САД и увезени ❥ Функција : Материјал :

100% Свила Од Црница Прилагодливо затворање МАТЕРИЈАЛ100% чиста свила од црница со висок квалитет, блиску д

100% памук Затворање на бравата Миење Раце Само 100% Памук Направен, Лесен / издржлив / мазен, удобно целодне�

95% Полиестер, 5% Спандекс Произведено во САД Или Увезено Материјал : овие смешни комплети пижами за жени с

Затворање на копчињата Карактеристики : лесен, мазен, мек, удобно и привлечно Костум за девојчиња, жени к

100% полиестер Затворање на патент Повод : Обичен, секој ден Должина на ракавот : Долг ракав Пол : Womenените, �

100% мешавина од памук ❥ 【Големина】 Азиска големина, а не големина Значи, се препорачува да изберете пог�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 100% Памучна Мешавина Пакетот Вклучу�

пластика Земја Како Што Е Означено Удобна ткаенина со Го менува обликот на лицето и го прави лицето пома

Тип на материјал : Полиестер и памук Направени во Кина и увезени Повлечете го затворањето Само миење на �

+ Удобен Материјал Брзо Ќе Стане Ваш Омилен Мекиот Материјал Обезбедува Пријатно Чувство На Кожата Во т

100% Памук за сите бои, освен Оксфорд и Оксфорд / црна (што е 68 / 32 Полиестер и Акрилик) Произведено во САД и У

Најбрза Испорака : 35 Дена, Стандардна Испорака : 715 Дена Божиќ На Продажбата Се Занимава ? Купете 1 Заштеде

жените врвови повик лето Произведено ВО САД и Увезено `+Почитуван Клиент, 712 Дена Испорака.Ве молиме проч

1Неографски Влакна Реставрација Гаќи Со Висок Струк : Беспрекорните едноделни карактеристики за формир

100% полиестер ❤ [разумен дизајн] еластичност, мекост, удобност, непроacирност, самокултивирање, висок пол�

Совети : Ве молиме, погледнете ја табелата со големина пред да нарачате (не големината) Сите други прашањ

100% Кожа Петицата мери приближно 3,5 инчи" Платформата мери приближно 0,5 инчи инчи инчи Женска пумпа за пла

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Материјал : Памук и полиестер Висо�

★ Големина : Не ја изберете вашата вообичаена големина, има наша сопствена табела со големина на сликат�

Повлечете го затворањето Машинско Перење ? Овие Широк Појас Превртување Јога Шорцеви се совршен избор з

Само миење на рацете 100% водоотпорен и дишење Патенти отпорни на вода низ целиот свет Двојни џебови за за

❤еми дами врвови и блузи, дозвола! Hotешка продажба !! Евтино !!! Направени во САД или увезени За големината

женски кардиган Womenените отворени предни кардиган за Ноќта на вештерките, елегантните ситници долги ша�

Scroll