Свеж
Ијавв Секси Жени Тексас Фармерки Низок Струк Супер Мини Шорцеви Панталони Потресени Тексас Шорцеви

Ијавв Секси Жени Тексас Фармерки Низок Струк Супер Мини Шорцеви Панталони Потресени Тексас Шорцеви

Достапност: Достапно.
DEN 1379.20

Затворање на копчето € Материјал : Памучна Мешавина. Ве молиме обрнете внимание на мерката во табелата со големини на сликата и внимателно изберете ја големината. (Не табела со големини), ако не знаете како да ја изберете големината, купете ја во една големина поголема од вообичаената големина.Е изработен од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење. Добредојдовте во продавницата i YYVV. продавницата i YYVV се фокусира на продажба на облека. Датум на испорака : предметот ќе биде испратен од Кина и ќе пристигне за 10 - 20 дена. Секој проблем, ве Молиме слободно контактирајте не, ви ветуваме дека ќе се потрудиме да ви служиме. Ве молиме изберете ја големината според табелата со големини на сликата, а не табелата со големини пред да нарачате. (Ако немате идеја за табелата со големини, купете ја во една големина поголема од вообичаеното. Бидејќи кинеската големина е помала од САД и ЕУ) датум на Испорака за Повикување : предметот ќе биде испорачан Од Кина и ќе биде испорачан за 10 - 20 дена 1. Фармерки торба колкот ефект е одличен, краток, но не и тесни 2. Фармерките се вклопуваат и не се затегнуваат, а долната вилица не ги затегнува бутовите. Фармерките покажуваат младешка виталност во својот секојдневен стил 4. Магијата на пар панталони, таа е многу способна да одговара на 90% од облеката во плакарот 5. Дизајнот на стилот на личноста додава чувство За Спецификации на трендот : 100% сосема нов и квалитетен. Пол : Жени, Девојка Шема : Американско знаме Материјали : Полиестерски Фармерки Стил : Тип На Директно Ставка : Шорцеви Тип На Половината : Тип На Ниско Затворање : Копче Летаат најжешките тренд за летна мода. Може да се носат како шорцеви или на колковите. Задолжително за вашата летна гардероба! Удобно и Кул, без напор, но сепак привлечно. Пакетот вклучува : 1 КОМПЈУТЕР Шорцеви.

За производот

Купувачите избираат и

Материјал : Памук и Најлон Висок Квалитет и заслужуваат пари! Азиска Големина, верувајте ми, слободно из�

Брза испоракаСтандард : 714 Дена. / Забрзано : 35 Дена Ч Дозвола За продажба, Купете 2 заштедете 12% на секоја; �

Полиестер памук Blockенски лесен блок во боја со долг ракав лабав вклопување спојници за џемпери Туника в�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Омни Вик Крајната технологија за �

95% Полиестер, 5% Спандекс Произведено во САД или Увезено ❀За големината : ве молиме изберете ја големинат

2022 Божиќ И Црн петок Голема Промоција : Најдобри Подароци За Жени / Мајка / Пријатели Купи 1 добијте 2% поп

100% Полиестер Затворање на патент Машинско Перење Женска дишечка, водоотпорна јакна за останување актив

Увезени НеПоларизирани Ув Заштита слој слој Ширина на објективот : 54 милиметри Висина на објективот : 46 �

100% Полиестер гроздобер џемпер кристал патент качулка гроздобер дуксер дуксери за жени камо качулка за �

Материјал : Памук и полиестер ☀ело, шармантни дами! Добредојдовте во нашата продавница посакувам да им�

100% Полиестер ●Материјал● : материјалот дише, лесен и пријателски за кожата.Издржлив и отпорен на пилин�

100% полиестер Полиестерска обвивка Затворање на патент Пријатна зимска јакна : Зимската јакна со качулк�

Оваа недела цела продавница Купи 2 Добијте 3%попуст, купете 3 Добијте 5%попуст, купете 4 Добијте 8%попуст , �

Тоа е едноставен, елегантен и стилски додаток за коса Тоа е супер мека и абсорбента Дизајниран е за висо�

Гумен ѓон Лесен и флексибилен, Лизгањето На Внс Е стилизиран тренер совршен за брзи, агилни движења...

Направени во САД или увезени Совршено за да се совпадне со црни пакувања, обични панталони, слаби пантал

100% полиестер Направени во САД и увезени 715 дена испорака Colors May Be Slightly Different Depending On Computer And Settings Womens Tops Blouses

95% Вискоза, 5% Спандекс Повлечете го затворањето Машинско Перење ●ТКАЕНИНА} : материјалот е супер мек, ма�

Направено од лесна и дише ткаенина Фудбалерот и одблесокот Алинија со висока линија на половината совр�

Материјал : Памук и полиестер 【Материјал】 95% полиестер, 5% спандекс Меко и удобно за носење 【Прилики】 О�

100% памук Повлечете го затворањето Машинско Перење УДОБЕН ЕКИПАЖ : дуксер со врат на екипажот направен о�

75% полиестер, 25% памук Карактеристики : Кошули за модни копче за жени Лабава фитинг; Стилски високо ниско

100% поликотон Направени во САД или увезени 【Брза испорака】 720 дена !!!!! Има за цел да избере побрза логист

100% Најлон ●Подароци За Жени € Лето Голема Промоција Rw Купи 1 добие 5% Женски Деловни Панталони Панталони

Шарена карневалска покривка со пердуви, отстранлива маска, може да се користи за различни прилики Брза �

62% Вискоза, 30% Памук, 5% Спандекс, 3% Полиестер Направено во НАС Затворање на врвка Машинско Перење Опуштен�

Од 2017 година, ние сме посветени на обезбедување на повеќе избори на женска облека мода, висок квалитет,т

Увезени Свежа пена x средна пена со приближно 3% биобазирана содржина го обезбедува нашето најмногу удоб

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Земјините џемпери се нагоре...

Влажна зафат на надворешната страна ја подобрува влечење дури и на влажни површини Линија за упатства

Миење раце само Qustly стилски И Едноставен Дизајн qu : тркалезен врат, заоблен дизајн на полите, лабаво вкло

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Ако имате какви било прашања или ко�

Scroll