Свеж
Женски Отворен Грб Адаптивни Ватиран Плете Песна Костум Панталони

Женски Отворен Грб Адаптивни Ватиран Плете Песна Костум Панталони

Достапност: Достапно.
DEN 3.33

95% Полиестер, 5% Спандекс ОБЛЕКУВАЊЕ СО ЛЕСЕН ПРИСТАП : овие ватирани плетени панталони за жени се дизајнирани да се лизгаат од седечката положба. Тоа е адаптивна облека за жени која е совршена за постари жени со намалено движење или кои се врзани за инвалидска количка. Нема потреба да се ставаат овие панталони со отворен грб, што ги прави идеален подарок за стареење жени со проблеми со инконтиненција. ДОСТОИНСТВЕН ДИЗАЈН : Два преклопувачки задни панели нудат целосна безбедност и достоинство, поради што оваа адаптивна облека често се нарекува премиер високи еластични панталони. Објектите за долгорочна нега ги сакаат овие панталони со отворено седиште за жени затоа што им даваат доверба на оние што се врзани за инвалидска количка или на оние со физички ограничувања при облекување, користење тоалет или лежење. ЕЛАСТИЧНА УДОБНОСТ : еластичниот еластичен струк им дава на овие домашни панталони за стари лица целосен пристап во текот на процесот на облекување или соблекување. Овие женски еластични панталони за половината имаат еластичен, 95% полиестерски материјал за да одговара на која било големина или форма со целосна удобност. Двете странични јамки со лесен зафат му овозможуваат на корисникот или негувателот лесно да го модифицира вклопувањето, обезбедувајќи поддршка и релаксација во секое време. ХЕНДИКЕПИРАНА ОБЛЕКА : оваа иновативна хендикепирана облека обезбедува удобност, сигурност и мир на умот. Затоа оваа облека со отворен грб се користи како панталони по операцијата, под фустани за постари жени, во болници, во помошни објекти за живеење, во старечки домови и како секојдневно носење за жени со посебни потреби. НАМАЛЕНА ИЗЛОЖЕНОСТ : Овие Понте Панталони со висок струк за жени обезбедуваат побезбедно, поцелосно покривање од болничката ноќница. И бидејќи задните клапи и прилагодливите предвремени затворачи обезбедуваат полесен пристап од традиционалните женски панталони, изложеноста е значително ограничена за време на секоја задача. ГОЛЕМИНИ И БОИ : овие женски плетени панталони се движат Од Х-мали ДО XL панталони за жени ДО 3 XL. Овие панталони за влечење за жени доаѓаат во Розови, Индиго и нане бои. Облеката за постари жени на возраст од 60 години и повеќе сепак треба да обезбеди визуелна привлечност. Тоа го прават овие плетени панталони за жени.

За производот

Купувачите избираат и

100% Полиестер Повлечете го затворањето Машинско Перење ТЕМПЕРАТУРА : единствена активна мрежа, која се с

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката ОмниТехнолошки Обичен Ткаат 2л 100% п�

?Нормално време на испорака : 710 Работни Дена тегет гаќички за жени жени без шоу гаќи жени гаќички со висо

Класични бисерни нараквици направени со 8мм и 6мм тркалезни вештачки бисери, елегантен и безвременски с�

Graphicенски графички мета Забрзана испорака : 37 дена Стандарден превоз : 1020 дена Во рок од 24 часа испорака �

женски блуза облечен долг ракав Почитувани Кралица, ве Молиме прочитајте ја табелата со големини пред д

100% Полиестер Машинско Перење ЕМаил ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќ�

Полиестер Конвертибилна чанта со размавта со патент со отстранлив, прилагодлив ремен Носете како торба

100% Полиестер Затворање на врвка Машинско Перење [Премиум Материјал И Прилагодување] 100% висококвалитете

? Материјал : 100% СТП, опуштена и дише ткаенина Произведено ВО САД и Увезено ? 6%90% попуст дозвола продажба ?

100% полиестер ✔✔✔ 【Тип на перење】 Машинско миење или миење на рацете, миење препорачано со ладна вода /

♛ Материјал : Полиестер, опуштена и дише ткаенина Направени во САД и увезени ? 6% 90% продажба на дозвола за

88% полиестер, 12% спандекс Затворање на патент Само миење на рацете Затворање на патент Должина на земјод�

Цврсти бои : 100% памук; Хедер Греј : 90% памук, 10% полиестер; Сите други Хиткерс : 50% памук, 50% полиестер Повлеч�

100% Полиестер Произведено во САД или Увезено За Големината : Rés Е Мал 1 ИЛИ 2 ГОЛЕМИНА НАГОРЕ ЌЕ БИДЕ ПОСОО�

Направено од лесна и дише ткаенина Фудбалерот и одблесокот Алинија со висока линија на половината совр�

316 L нерѓосувачки челик ? Како да да се каже : „Јас сум тука со вас засекогаш, никогаш не заминувајте.“; Зе�

100% Полиестер Затворање на врвка Машинско Перење Конска Торбичка И Дизајн На Копчињаза долга коса, торби

Увезени Останете Фокусирани : со Нашиот макстрак надворешен ѓон и повеќенасочната шема на навртки за вл

95% полиестер, 5% спандекс Направени во САД или увезени ❀ Со големина : Ве молиме изберете ја големината сп

Темносина, Вино Црвена, Црвена, Црна, Сива, Розова, Сина, Темно Зелена Овој Костум За Патеки е Изработен О�

НЕГА НА ОБЛЕКА : Рачно перење и перење Во Машина, Суво Чистење ПОВОД : Совршен За секојдневниот живот, Сем

Увезени Забелешка : големината на чевлите е преголема, ве молиме купете една големина помала за пролетн�

Гумен ѓон Вратило мери приближно Глуждот од лак Вистински Производ Овластен Акционер Задолжително за д

Акрилик, Волна Еластично затворање Машинско Перење ⛄+Мека Шапка За Гравче Од Тралер Е Изработена од ква

80% Памук, 17% Полиестер и 3% Еластан Повлечете го затворањето Машинско Перење Материјал : 80% Памук, 17% Полиес

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

50%Волна, 50%Полиестер, Удобен за носење цел ден Произведено во САД Или Увезено ✈ ✈ ✈ Обично За 714 дена Исп

Материјал : Памук и полиестер Зимски палта за мажи, ова е кинеска големина, изберете една големина нагор�

Силикон Повлечете го затворањето Инспиративни пораки : секој силиконски гумен прстен за клучеви е свет�

100% Полиестер ? ? ?【Овој врв / кошула / блуза за жени совршен за секојдневно секојдневно, што е совршено да �

77% Рециклиран полиестер, 23% еластан Затворање на врвка Машинско Перење Цврсто Вклопување Целиот сјаен п�

❅ Материјал : Густ Плетен Џемпер, Висококвалитетна Плетена Ткаенина, Секојдневни Удобни Пуловери, пого�

Изработени од Лесна И Дише Ткаенина Фит И Одблесок Фустан Со Висока Линија На Половината Совршено Ја По�

85% Најлон, 15% Спандекс Произведено во САД Или Увезено Водич за големина : ве Молиме погледнете ја табелат�

82% Памук, 18% Полиестер Нема затворање затворање Машинско Перење НАПРАВЕН ЗА УДОБНОСТ Нашиот Шампионски

? Повлечете го затворањето Ова е вашата крајна Jeanан кога времето станува потопло Врвот седи веднаш на по

100% Синтетички Вратило мери приближно низок врв од лак Сендвич мрежа горниот со топла топи заварени прек

Надворешна Мрежа : 96% Полиестер, 4% Еластан; Школка : 80% Најлон, 20% Ликра Спандекс; Поставата На Чашата : 100% П�

80% памук, 20% постелнина Еластично затворање Материјал за миење Материјал : памучна постелнина...

Загрижете се бесплатно проблем со големина? Ние нудиме бесплатна размена Повлечете го затворањето...

Обезбедете најудобна спортска облека Создадете позитивен и здрав спортски начин на живот...

100% полиестер Направени во САД и увезени Повлечете го затворањето Машини за миење на машини Womenените исе�

100% Памук Лен Обични летни капри за жени лежерни Лесни Секојдневни обични капри За жени капри панталони �

Scroll