Свеж
ДЕЈЈА 2 Пакува Кит Бело Прилагодливо Работно Капаче со Копче Лента За Потење За Медицински Сестри Женска Капа За Опашка

ДЕЈЈА 2 Пакува Кит Бело Прилагодливо Работно Капаче со Копче Лента За Потење За Медицински Сестри Женска

Достапност: Достапно.
DEN 531.20

100% памук Затворање на врвка. Машинско Перење. Оваа работна капа има врвен дијаметар од 18см/7ин. Еластичната вратоврска на задниот дел од шапката може да се прилагоди по желба. Таа е погодна за мажи и жени со било која големина на главата. Материјал : полиестер што дише, памучна лента за пот и пластични копчиња. Работно капаче со копчиња од двете страни и памучна лента за потење од внатрешната страна. Копчињата од двете страни може да се користат за врвки за ослободување на притисокот врз ушите, а исто така може да избегнат притисок на увото и да го намалат создавањето брчки. Памучната лента за пот е надградена со отстранување на влага, што може брзо да ја апсорбира потта без да дозволи потта да капе во очите и да влијае на работата. Дури и ако работи долго време, може да го одржува челото суво и чисто и да ја подобри ефикасноста на работата. За жени со долга коса, буфантната капа може да ја завитка целата форма на главата, а прилагодливата еластична лента на грбот може да ја поправи опашката за да ја задржи косата од лабава. Изгледа професионално и способно и може повеќе да се фокусира на работата. Нашата работна капа со копчиња може да ја апсорбира потта во лето, да се загрее и да биде отпорна на ветер во зима. Тоа е неопходен додаток за секојдневниот живот. Истото важи и за убавината, БАЊАТА, гимназијата, медицинските сестри, лекарите, готвачите, пекарите, работниците во работилницата итн. Здраво, добредојдовте во продавницата јанџинбин!Дали барате соодветна работна капа што ви овозможува да се фокусирате на работата? Мислам дека можеби можеме да ви го обезбедиме.Новите капи за надградба со две копчиња од двете страни се користат за закачување на јажето за да се ослободи притисокот на ушите што долго време се задавени од јажето.Памучната лента за пот може брзо да ја апсорбира потта од челото, да го одржува челото суво и удобно и да ја одржува косата свежа.Прилагодлива еластична лента вратоврска, лесно можете да ја прилагодите затегнатоста на шапката според вашите сопствени потреби за да одговараат на обликот на главата и hairstyle.It може да ја задржи целата глава и да спречи мрсна нечистотија и мирис на готвење, што е многу погодно за кујнски работници.Погоден заболница, аптека, стоматолошка медицинска сестра, фармацевт, ресторани, кујни, салони и така натаму, работните капи може да се користат и како дневни украси.

За производот

Купувачите избираат и

?●Материјал За Кошула За Денот На вљубените ● Овие Љубовни Срцеви Кошули се најдобри за Денот на Вљубен

Удобна ткаенина : Нашиот фустан е изработен од висококвалитетна плетена ткаенина, мека, пријателска за �

женски врвови облечени секојдневен ??●ПОВЕЌЕ ПОНУДИ●колку повеќе купувате, толку е поголем попустот! З

Памук, Светки Затворање на копчето Миење Раце Само Мек И Дише Материјал : изработен од квалитетен памуче

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Плојестер Женски Пролет Лето Маици Обичните Врвови Мода 3 / 4 Ракав Маици Лабава Цветни Печати Туника Плу

90% Полиестер, 10% Спандекс Предвремено затворање Миење Раце Само ●ПРОФЕСИОНАЛЕН МАТЕРИЈАЛ● спортски го

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Филигрански Оникс Црна Гранче Лист

Материјал : изработен од 65% памук и 35% полиестер Лесна, удобна и мека ткаенина Висококвалитетен материја�

? Материјал : Полиестер, опуштена и дише ткаенина Направени во САД и увезени ? 6% 90% продажба на дозвола за �

Богато Со Количина : пакетот доаѓа со 42 парчиња нараквици за благослов на наставници во 12 различни бои, р

СПЕЦИФИКАЦИИ овие слатки, мали Обетки Од Пеперутка Перидот се направени со цврсто сребро од 925 стерлинг

Комплет Бохо Нараквица : една нарачка содржи 1 комплети боемски нараквици што се редат, 4 парчиња бохо на�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Тексас, Кожа, Волнена Миење Раце Сам

НАРАКВИЦА ЗА ЗЛО ОКО : Дојдете со нараквици од 6 парчиња, тоа е подарок за амајлија споделете со пријател�

79%памук, 18%најлон, 3%спандекс Еластично затворање Ултра непречено, абсорбента, лесна, дише, здрав од мешан

Погледнете ја табелата со големина за да ја изберете вистинската големина за вас Постои разлика од 12 см

100% Полиестер Повлечете го затворањето Машинско Перење Tsla Тренингот VВратот Кошула серија наменета за п�

100% Легура Идеален За Секоја Пригода За Давање Подароци Совршен Подарок За Жени, Подароци За Мама, Подаро

95% полиестер, 5% еластан Повлечете го затворањето Карактеристики : Графички принт, екипаж, долг ракав, пре

Направено од лесна и дише ткаенина Фудбалерот и одблесокот Алинија со висока линија на половината совр�

✈✈1015 испорака Исто така, обезбедуваме експлицитна услуга за испорака, времето за испорака е само една �

100% Полиестер €Среќен Божиќ Денот На Благодарноста Среќен Ноќта На Вештерките Дозвола Црн петок Сајбер

?Добредојдовте ВО Нашата Продавница?☻Љубезно Забележете : ГОЛЕМИНАТА е малаНие користиме Азиски голем�

2023 Сад Знаме Ѕвезда Блузи Маици За девојки места Без Ракави Екипажот Вратот Блузи Маици ✈ ✈ ✈Испорака

92% Пима Памук, 8% Еластан Повлечете го затворањето Машинско Перење Супер мека и пријателска за кожата тка

Увезени Ноќните наметки за жени со убаво пространо вклопување, оваа ноќна за жени оди одлично со речиси

100% полиестер ♦ Нашите големини работат мали Ако сакавте да имате малку бурен изглед, препорачуваме да н

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 65% Памук, 35% Полиестер Врвка за влече

Жени од сандали ? Сандали за жени? Најдобри подароци за жени / мама / пријатели? Купете 2 Добијте 5% попуст к

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 95%Полиестер, 5%Спандекс...

Материјал : Мешавина од памук, Детали за големината : Не големина, препорачуваме да купувате 12 големини п

95% полиестер, 5% спандекс ✨✨ По купувањето : Ако некогаш се сретнете со какви било проблеми или имате ка�

АТРАКТИВЕН ИЗГЛЕД : Овој Ѓердан Има Позлатена Конструкција и Е Идеален за Забави и Случајни Настани "ГОР

100% памук и лен Обични летни капри за жени лежерни Лесни Секојдневни обични капри За жени капри панталон�

исечени графички маици за жени Увезени!Кратки Ракави Врвови Женски Маици Кошула Лето Мода Мајка Цветни

Полиестер; супер мека, удобна лесна тежина Направено во САД и увезени 【Мода и стилски фустани нагоре / н�

Ова е одлична лента за глава од ткаенина широка 1 инчи со дизајн на пејсли што доаѓа до јазол на врвот за �

Scroll