Свеж
Руифан 60-80 ПАРЧИЊА 316л Хируршки Челични Заменски Топчиња Накит За Тело Пирсинг Делови Од Мрена 16г 14г Жени Мажи

Руифан 60-80 ПАРЧИЊА 316л Хируршки Челични Заменски Топчиња Накит За Тело Пирсинг Делови Од Мрена 16г

Достапност: Достапно.
DEN 159.84

30 PRS (60 PCS) 14g Надворешно Навој Замена Завршува За Телото Пирсинг Мрена Нашите замена крајот топки имаат различна големина на располагање, ве молиме изберете еден ви одговара. Карактеристика : Погоден за повеќето накит за пирсинг на телото, вклучувајќи прстени За Јазик ,Прстени За Брадавици,Пирсинг На Прстени На Папокот, Индустриски Мрени, Прави Мрени, Спирални Мрени, Кружни Мрени или Закривени Мрени. Големина : Големината На Дупката за Завртки Е 14ГР( 1,6 мм), Големина На Топката : 5мм. Материјал : Хипоалергичен Нерѓосувачки Челик и Висококвалитетен Акрилик, Без Никел И Без Олово,Антикорзивен(Висока Полирана Мазна Површина). Пакетот вклучува : 60 парчиња топчињата за замена на накит за тело имаат 5 стилови (секој стил 6 пара), доаѓаат со една бесплатна кадифена торба за подароци. Опис : Материјалот е висококвалитетен Нерѓосувачки Челик од Хируршки степен. Поради камерата и екранот на компјутерот што се прикажува, бојата ќе биде малку поинаква, ве молиме љубезно разберете.

За производот

Купувачите избираат и

Едно рамо фустани за жени Направени во САД и увезени Ви благодарам многу за вашиот избор, проверете ги д�

Палто за жени слатки Направени во САД и увезени Пронајдете ја вашата големина : Проверете ги информации�

❅ Материјал : Густ Плетен Џемпер, Висококвалитетна Плетена Ткаенина, Секојдневни Удобни Пуловери, пого�

92% памук, 8% спандекс (цврста ткаенина); 96% полиестер, 4% спандекс (печатена ткаенина) Повлечете го затворањ�

Материјал1 : 100% 925 Стерлинг Сребрена Нараквица Шарм Шарм Монистра Големина : Стерлинг Сребрена Шарм Голе�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Енергична Пена : Мизуно Енергетскат

100% полиестер џемпери за жени лабави се вклопуваат трендовски, џемпери за жени лабави се вклопуваат плус

❣ Обичниот фустан ги маѓепса со одлично тенок вклопување и совршена пристојна ткаенина со висок квалит

женски летни блузи и врвови секојдневен Произведено ВО САД и Увезено `+Почитуван Клиент, 712 Дена Испорак�

100% Полиестер Полиестер поставата Затворање на патент УА бура технологија одбива вода без жртвување на �

95% Полиестер, 5% Спандекс Стандард За Испорака 712 Дена; Забрзани 35 Дена Испорака во рок од 24 Часа Произведе

Сите вештачки материјали Затворање на врвка Миење Раце Само Оригинална, Оригинална, Автентична Продавн

100% памук Затворање на бравата Машинско Перење Материјалот е 100% памук (измиена тексас ткаенина) Дебелина

Подароци за роденден / Божиќни подароци / подарок за Денот На Мајката / подарок за Денот На Наставнико

95% Полиестер, 5% Еластан НАЧИНИ ЗА НОСЕЊЕ И УПОТРЕБА : Совршен За употреба како лента за глава или полуБИВ�

80% памук, 20% полиестер Поставена памучна обвивка Повлечете го затворањето Ткаенина : Направено од мека п�

100% Полиестер Еластично затворање Машинско Перење [Премиум Материјали И Дизајн На Абсорбента На Пот] ви�

топли капи за жени зимски капи за жени зимски плетени капи за жени зимски плетени капи за жени лигави пл�

КАРАКТЕРИСТИКИ : Лесен, мазен, удобен и привлечен Костум за девојки основните блузи е супер погоден, око�

фустани за жени на возраст од 60 години Произведено во САД Или Увезено, Стандард За Брза Испорака : 714 Дена

100% крпа slippers for women womens slippers slippers for men house slippers for women house slippers cloud slippers women slippers summer slippers for women teddy bears slippers mop sli

Материјал : Мека Чипка Полиестер Лесни и удобни покривки на плажа за жени во костими за капење во лето...

Материјал : Мек полиестер кој е удобен и дише, доволно издржлив за вашето секојдневно носење и е многу ме

95% Полиестер, 5% Спандекс Декорација : Печати Појас за слабеење : корсет за слабеење Што добивате : 1 Женска

100% Полиестер Произведено во САД или Увезено Повлечете го затворањето Машинско Перење ✈ ✈+За Превозот Н

? 【Испорака】 Strandard : 1015 дена; Забрзано : 57 дена ?? 【За големини】 : Внимателно прочитајте го нашиот водич з�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Нема каде да се оди, но нагорениво н�

100% Полиестер Еластично затворање Машинско Перење ●Прилагодлива Големина●Буфантните капи се со дијам�

? Womenените елегантен фустан со долг ракав, пад околу вратот, забава, есен зимски фустан, долга клупска заб

95% Вискоза од Бамбус, 5% Спандекс Затворање на врвка Машинско Перење ●КОСТИМ за ПОТЕЊЕ за БРЗО СУШЕЊЕ ● О

Womenените блузи елегантни случајни Направени во САД и увезени Пронајдете ја вашата големина : Проверете �

100% памук Машинско Перење Резервоар за тркач во лесна ткаенина од дрес со широки дупки за раце и закривен

Scroll