Свеж
Калзамеди и еластични дијабетични чевли

Калзамеди и еластични дијабетични чевли

Достапност: Достапно.
DEN 676.80

Гума ѓон Calzamedi 0709 жени чевли. Совршен секојдневен модел за секојдневна употреба. Овие Калзамиди се подарок за нозете бидејќи тие се наменети за луѓе со широки стапала, дијабетичари и за оние на кои им е потребна еластична лопата. Тие се одликуваат со зафат за самоодржување на лентата за да понудат посакувано, безбедно вклопување без да вршат премногу притисок врз нозете. За да додадете дополнителна удобност и квалитет, овие чорапи имаат отстранлива, мека, мека и дишечка инзола, така што ќе уживате во уникатна сензација при одење и оние што ќе го ценат најмногу ќе ви бидат нозете. Без сомнение, овие чевли во Калзамеди не можат да недостасуваат од вашата колекција.

За производот

Купувачите избираат и

100% Полиестер Стандардно затворање Машинско Перење ®Мултифункционална Покривка за Глава qlyf порибување

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Ndvyxx започна да им обезбедува на нашите клиенти модерен и удобен начин да го изразат своето уникатно јас

Кадифе Еластично затворање Миење Раце Само ●Изработен од висококвалитетен кадифе, мек, дише и растегли

100% полиестерско затегнато плетено тело Затворање на патент 100% полиестер што се вметнува плетено со пле�

1015 дена за испорака Во согласност со сликата на производот Измијте во ладна вода, закачете се за да се ис

ноќта на вештерките фустан домашни фустани 2023 Увезени За Големината : Ве Молиме Изберете Ја Големината �

100% Полиестер Произведено во САД или Увезено Повлечете го затворањето Машинско Перење ✈ ✈+За Превозот Н

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Повлечете го затворањето Машинско �

???Најдобра Услуга : секој проблем ќе се реши во рок од 24 часа! 30 ДЕНА СЛОБОДЕН ПОЛИТИКА ЗА ВРАЌАЊЕ Ве моли�

Материјал : добар квалитет стп кожа Големина на торбичка : 20 х 15 см / 8 х 6 инчи; големина На Паричник : 11 х 12

Ткаенина : Модата на блузи за жени се изработени од висококвалитетна ткаенина, мека и удобна, лесна и диш

100% памук Направени во САД или увезени 【Брза испорака】 720 дена !!!!! Има за цел да избере побрза логистика �

75% најлон, 25% спандекс МАТЕРИЈАЛ : 75% најлон + 25% спандекс; изработен од 4 насочно истегнување, мека, флексиб

Женски тренинзи спортови џемпери со џемпери, панталони за фустани, товарни панталони, вкупно расчистув�

Увезени Вратилото мери приближно низок врв од лак Платформата мери приближно 0,5 инчи Мека кожа горниот,

95% Полиестер, 5% Спандекс ● 915 дена испорака Бидејќи Азиските големини се различни од Европските големин�

92% полиестер, 8% спандекс Повлечете го затворањето Високо се крева нозе со лента во форма на половината в�

100% Текстилна Синтетика Произведено во САД Или Увезено Вратило мери приближно 612 инчи " од лак Женски лес�

100% полиестер Направени во САД или увезени 【Брза испорака】 720 дена !!!!! Има за цел да избере побрза логист

НЕГА НА ОБЛЕКА : Рачно перење и перење Во Машина, Суво Чистење ПОВОД : Совршен За секојдневниот живот, Сем

100% мешавина од памук Повлечете го затворањето Овој топол есенски зимски обичен џемпер е изработен од ме

Изработени од Лесна И Дише Ткаенина Фит И Одблесок Фустан Со Висока Линија На Половината Совршено Ја По�

3 во 1 лента за стомак постпартална обвивка за стомак комбинира 70% полиестер и 30% Спандекс, постпартална з

82% Најлон, 18% Спандекс Произведено во САД Или Увезено Затворање на патент Машинско Перење...

Облека Трендовски Графички Качулка Надворешна Облека За Женски Премиер Ден Договор Надворешна Облека �

100% Полиестер ①Совети : Генеричката Табела Со Големини не е нашата големина Ве молиме Внимателно Поглед�

Материјал : 65% Полиестер+30% Памук+5% СпандексВисококвалитетен материјал, растеглив, мек и дише...

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Мајкл Мајкл Корс мејбел тренер модн

женски летни врвови без ракави лабава маица обична маичка блуза на плажа Произведено во САД Или Увезено

Scroll