Свеж
14к Златни Буци Обетки Со Обрач За Жени | Хипоалергични Сребрени Пост Дебели Обрачи За Обетки Хуги Во 14к Вистинско Злато И Сребро

14к Златни Буци Обетки Со Обрач За Жени | Хипоалергични Сребрени Пост Дебели Обрачи За Обетки Хуги Во 14к

Достапност: Достапно.
DEN 199.84

●Внимание На Големината ● Известување : Поради аголот на снимање, екранот на моделот е помал од вистинската големина Вистинската големина на буци карики е поголема. Има дијаметар од околу 18мм(0,7"), модерен за секојдневно носење. Достапно во 14к вистинско злато и сјајно Позлатено Сребро. ●Дебели Обетки Со Обрачи ● Малите Буци Обетки со Сребрен Обрач се многу одлични хипоалергични обетки за жени девојки. Одликувајќи се со дебел дизајн за привлечен изглед. Едноставно, елегантно и стилско, задолжително за вашата гардероба за накит. ●Хипоалергични Обетки За Жени+ Светло Сребро Обложено преку месинг,Брилијантна завршница, со 925 Сребрен Столб. Никел И Безоловни Хипоалергични Сребрени обетки хуги. ●Подготвени За Подароци} Овие Сребрени Обетки Се спакувани во симпатична Кадифена Торбичка, изненадување за вашите најдобри пријатели и семејство на роденден, годишнина, Божиќ, Ден на Мајката, Дипломирање. ●Одлична Услуга За да го обезбедиме вашето целосно задоволство, ние нудиме 90-дневна гаранција за враќање на парите без прашања. Тимот НА БАКНЕЖ специјално ги дизајнираше Овие Мали Буци Обетки Со Златни Обрачи. Среќно искуство со носење со Нашите Сребрени Обетки. Достапно Во 14к Вистинско Злато и Сјајно Сребро. Обрачот лесно се отвора и затвора и има полска завршница. Реал 925 пост, Хипоалергични обетки. Дебела 14к вистинска позлатена, сјајна боја трае долго. Мала тежина за секојдневно носење.

За производот

Купувачите избираат и

Материјал : Памук и полиестер Нема затворање на затворање Совет за големина : Проверете ја табелата со г�

100% Полиестер Затворање на копчето Немојте да се исушите Хидрофилна завршница Ребрести плетени јака...

100% Текстил Вратило мери околу средината на врвот од лак 360° континуирано плете полиестер горниот дел...

Затворање на вратоврската Миење Раце Само слугинката глуждот блејзер сонце пакистански флејтер ракав �

Материјал : Памук и Полиестер Произведено во САД Или Увезено Со оглед на различните дизајни за сечење на

Лесна Ткаенина : Дише и удобно Вградени Резервоари За Градник : Помош За Поддршка На денот ●Лесни Натпре

Мека Удобна 2023 Облека Графичка Врвна Маица за Девојки Зделки На Денот Краток Ракав Екипажот Врвот Маица

Произведено во САД БЕЗ ГУЖВА : дизајн На Лизгање за лесно вклучување и одење, јогуите се подготвени за уд

♛ Материјал : 95% памук, 5% Спандекс, опуштена и дише ткаенина Произведено ВО САД и Увезено...

100% Полиестер Машинско Перење ●Висококвалитетен Материјал : работното капаче е изработено од полиестер

ТКАЕНИНА овој фустан е изработен од 75% полиестер и 25% памучна ткаенина погодна за кожата Лесната ткаени�

Материјал : Памук и акрилик Мека и удобна ткаенина, Никескин допре Модниот дизајн ве одржува кул, може да

Полиамид Еластан Произведено во САД Повлечете го затворањето Миење Раце Само АБСОРБЕНТА ТКАЕНИНА : мис�

Легура Прстени за Затворање На Жените Прстени За Жени Чист Нерѓосувачки Челик, Без Никел, Хипоалергичен

Од 2018 година, Вивифашион започна да им обезбедува на нашите клиенти модерен и удобен начин да го изразат

Летни панталони жени Направени во САД или увезени Затворање на копчињата Високи панталони со бела плаж�

100% полиестер ❥ 【Големина】 Азиска големина, а не големина Значи, се препорачува да изберете поголема го

100% лен Затворање на копчињата Свилени фустани за жени елегантни женски елегантни долги фенерци за крат�

Постоперативниот градник изработен Од Спандекс и Најлон Затворање на предната 3 кука, лесен за носење; д

100% крпа МатеријалОвие модерни рамни чевли се дизајнирани со издржлива конструкција за да обезбедат дол

преголем џемпер За големината : Ве молиме изберете ја големината според табелата со големина на сликата

❅ Материјал : Памук / дакрон / шифон, дишење, мека и удобна, соодветна тежина, ткаенина со висок квалитет, �

Материјал : полиестер Висококвалитетен материјал Направени во САД или увезени Обични врвови, трендовск

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Затворање на врвка Кеке Шорцеви Кона Материјал : 85% Најлон / 15% Спандекс.мека, се протега, дише, влага фити

100% полиестер Затворање на кука и очи Худи јакна жени дожд јакна од дожд, женски јакна од дожд долги жени �

Врвовите на жените Дневни зделки! Купете 4 Добијте 1 бесплатно ✿✿ Кралицата Кралица, ве молиме, прочитај

100% Полиестер Произведено во САД Или Увезено Машинско Перење ЏМЕТРИ е специјализирана за дизајн, произв�

Направено од лесна и дише ткаенина Фудбалерот и одблесокот Алинија со висока линија на половината совр�

Едно Парче Костим За Капење За Жени Едноделен костим за капење, спортски и елегантен дизајн со тркачки г

100% Шифон Произведено ВО САД и Увезено Миење Раце Само Обични Макси Фустани без ракави За Жени Фенси Фуст

Увезени Велур единствен ?Материјал : висококвалитетни сатенски синтетички материјали, мазен исклучите�

Материјал : Полиестер Произведено во САД Или Увезено Затворање на патент секин раб облека краток реси ф�

100% Полиестер Полиестер поставата Затворање на патент Машинско Перење Мала тежина целосна јакна со пате

Стил : женска среќна божиќна маичка, женски Божиќ печатени есен и зимска џемпери пуловер Дизајн : Лесен, �

Scroll