Свеж
Контрола на гравура, USB 3 оски чисти копчиња за гравура за гравура Контрола на рачката ABS лесна за употреба за лаборатории

Контрола на гравура, USB 3 оски чисти копчиња за гравура за гравура Контрола на рачката ABS лесна за употреба

Достапност: Достапно.
DEN 1556.80

Силно анти -мешање : Универзална рачка за гравирање на податоци без одложување, силно анти -мешање, USB -врска со интерфејс Не е потребен возач : Оваа универзална рачка за гравирање не е потребна возачка, приклучувајте и играјте за да ја подобрите вашата ефикасност. Точно позиционирање : Нашата универзална рачка на машината за гравура е флексибилна и точна позиција, за да можете да имате подобро искуство за гравирање. Јасни копчиња : Оваа универзална рачка за машини за гравура има јасни копчиња што го прават многу интуитивно за употреба. Лесен за употреба : Нашата Универзална рачка за гравирање е лесна за ракување, само треба да го следите нормалниот процес за успешно работење. Силно анти -мешање : Универзална рачка за гравирање на податоци без одложување, силно анти -мешање, USB -врска за интерфејс. Не е потребен возач : Оваа универзална рачка за гравирање не е потребна возачка, приклучувајте и играјте за да ја подобрите вашата ефикасност. Точно позиционирање : Нашата универзална рачка за гравирање е флексибилна и точна позиција, така што можете да имате подобро искуство за гравирање. Јасни копчиња : Оваа универзална рачка за машини за гравура има јасни копчиња што го прават многу интуитивно за употреба. Лесна за употреба : Нашата Универзална рачка за гравирање е лесна за ракување, само треба да го следите нормалниот процес за успешно работење. Како да користите : Не е потребен возач, приклучок и игра. Спецификација : Тип на ставка : Контрола на машината за резба Материјал Handlematerial : Absinput : Absinput : Absinput : Absinput : Absinput : Absinput : Absinput : USBMode : Континуиран, 1мм (0,04in), 0,1мм (0,004in) Список на пакети : 1 x Контрола на машината за резба.

За производот

Item Type:
Carving Machine Control Handle
Material:
ABS
Input:
USB
Mode:
Continuous, 1mm(0.04in), 0.1mm(0.004in)
Package List:
1 x Carving Machine Control Handle :

Купувачите избираат и

Лист од 12 медалјони со средни Дрезден, секоја мерка приближно 2 "x 2"; Севкупно мерки за листови 5 1 / 2 "x 7"...

Направено од челик, издржлив во употреба Безбедни и издржливи алатки за подобрување на домот Совршена а

Ножици за повеќенаменски везови овие мали, компактни конец на конец го олеснуваат сечење преку лабава �

Вклучува кутија за сечење на сапун од 1 x, 1 x правоаголник силиконски сапун, правејќи мувла, 1 x директно се

Изгледа одлично и зачудувачки Сјајна и водоотпорна завршница Произведено во САД Керамички плочки на пл

Опис на големината на сликарството со дијамант : 【SIZE1 : 20x25 CMX2 PCS 20x40 CMX2 PCS 20x50cmx1pcs】 【Size2 : 25x35cmx2pcs 25x50cmx2pcs 25x65cm

Изгледа одлично и зачудувачки Сјајна и водоотпорна завршница Произведено во САД Керамички плочки на пл

1 / 12 Скала минијатурна обичајна рачно изработена црна жична ров палто за 1000toys Hellboy жичен за да создаде ле

♡ Одличен дизајн : Оваа хартиена мувла е изработена од висококвалитетни материјали за хартија Елегантн

Стаклени очи : стаклени око кабохони за правење накит, скулптури со кукли, таксидермија и други проекти �

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти Каракт�

Сет од 100 парчиња од 5x7 душеци со слики за 4x6 фотографија со табли за поддршка и торби Оваа ставка доаѓа со

Лонгхорн мувла за занаетчиство Длабока 3 "широка x 3,15" долга x 08 "во големина Калапот е совршен за кастинг �

Додадете повеќе забава во животот сликарството со дијаманти на DIY може да доживее чувство на достигнув�

Size of Hollow Punch : 14mm / 055"; Material : Heat treated carbon steel Steel punch set made of durable, heat treated carbon steel for lasting cutting edges Special design, saveenergy, ca

? 【5Д комплети за сликање со дијаманти целосна вежба】 : Не грижете се за снабдувањето со битови за вежба�

Сликарство со дијаманти целосни додатоци】 Додатоци за сликање со дијаманти ги вклучуваат сите дијаман

Слот за складирање на сечилото, лесен за носење и бесплатно за промена Дизајн на заклучување, притиснет�

Tandy Leather LacingStitching Pony 313200 Tandy Leather LacingStitching Pony 313200 Завршете ги проектите побрзо користејќи го нашето пониск�

✨ треперлива бисерска хартијаизработена со висококвалитетна занаетчиска хартија со 120 GSM Пакувајте со

Двострана цврста облога, отпорна на бришење, проширена издржливост, прецизно полицирање и процеси на ме

Оваа ждрепка : 50 парчиња никел финиш 1 1 / 2 "куки за ланјард Челик 1 1 / 2 инчен куки за ленти, супериорен квал�

Одлично за општа употреба, такво сечење преку хартија, залихи на картички, тенок картон, лента, фотограф�

Име на производот : Edge Beveler; Содржина на пакет : 1 x Edge Beveler Тежина : 117g; Материјал : Алуминиум, метал...

67инх, тесни бранови удирања долги кадрици месечина девојки кукли перики Големина : 67inch (15,518 см) се костум

4 x 4 инчи спирално врзано сјајно тешко покриено Врзана жица од 9 / 16 инчи, врзувачки 'рбет 75 нелинирани стр�

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти...

им дава можност на родителите да седнат и да комуницираат со своите деца, да создадат нешто и да промови

❤ Материјал : Тежок и издржлив, може да се преклопи во која било форма, е слободно време за вас и вашето д�

❤ 【Алатка за стегање на кожа】 главно се користи за кожен раб, преку притисокот на кожната површина изв�

Вештачки материјаллажните брада се удобни и еластични, пријателски за кожата и изгледаат интересно Gnome

Занаетчиски материјали Папката со втиснување на Stargazer е дел од колекцијата на небесните зодијаци...

Восочената хартија ги штити производите од масло, маснотии и влага 100% хартија за девица Крафт Восочен о�

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти...

Кастинг за торта : Применливи прилики : Силиконските калапи за торта се погодни за специјални прилики, к�

【Големина и боја】 Овие кожни навртки имаат 6 најчесто користени бои : Виножито, розово злато, злато, ср�

Направено од висококвалитетен силика гел, тој е флексибилен, не е лесен за деформирање, еднократно и лес

⬛package : getе добиете 20 пакувања (11 x 14 инчи) табли за пена, табла со дебела пена од 5мм / 0,2инч Овие листови со �

Метал Затворање на копчињата Само миење на рацете Лонгхорн Кончо поставен со Snapback! Лесно поврзете го ва�

Висина : 1 / 3 BJD кукла, околу 56 см Тело : Ова е одлична кукла за дизајн, направена од висококвалитетна пласт�

[Апсолутна вредност] : Овој комплет за стакленички секачи вклучува клешти за тешки стакло, алатка за ста�

Повеќенаменска лента со обоени канали : Лесна за солза на касети за касети без жичани рабови Работи одли

Должина на пакетот : 16 Ширина на пакетот : 18 Висина на пакетот : 0,2 " Земја на потекло : САД Керамички плочки

Се е едноставен и креативен дизајн и има исклучителна изработка, преносливост и шарм Нади на висококвал

Сликарство со дијаманти целосни додатоци】 Додатоци за сликање со дијаманти ги вклучуваат сите дијаман

Scroll