Свеж
Дупка Панч - знак на долар $ - 3/16 Пари, пари за лојалност и занаетчиство

Дупка Панч - знак на долар $ - 3/16 Пари, пари за лојалност и занаетчиство

Достапност: Достапно.
DEN 928.00

Оваа форма во залиха обично се испорачува во рок од 4-5 работни дена Повикајте за достапност ако е потребно како брза нарачка или во голем волумен. Мерки 4-7/8 "во целокупна должина. Овој уникатен знак за лојалност 3/16" Долар ($) Панч за лојалност е рачно изградена во САД. Одлично за програми за лојалност кои бараат удар во форма на обичај. Направено од зацврстено челично удирање и позлатена завршница, овој удар на дупка е способна да помине низ картон, филм и тенка пластика до 24 милји ПВЦ со леснотија. Удари низ 11 листови од 20 lb. копирање хартија. Со отворен преден врв има простор за добра видливост на удирање. Изграден да трае со лесна за употреба пролетна акција. Овој модел на нашиот удар за лојалност, со значителен дострел од 1-3/16 ", исто така, доаѓа со прстен за прсти за лесна употреба.

За производот

Купувачите избираат и

Големина : 3,7 см x 5,8 см (1,5 инчи x 2,3 инчи) Класификација : клипери за нокти, секач, ножици Функција : Мултифун

?Creative Premium Candle Molds : These candle making molds can not only make candles, but also soap, bath bombs, ice, polymer clay or other DIY crafts, and add any decorations you like such

Природна рачка од дрво Софистицирана глава за заптивка од месинг Ласерско гравура чист отпечаток...

Опис на големината на сликарството со дијамант : 【SIZE1 : 20x25 CMX2 PCS 20x40 CMX2 PCS 20x50cmx1pcs】 【Size2 : 25x35cmx2pcs 25x50cmx2pcs 25x65cm

Големина на конечна свеќа : 12*8*7,5 см (4,7*3 Конечна тежина на свеќа : 220 грама, тежина на занаетчиски гипс : 430

Сет од 24 ножици на мајо 12 "директно нерѓосувачки челик Направено во не'рѓосувачки челик Одличен квалите�

♨ Комплет за восок заптивка, ослободете ги прстите од работата за подготовка пред да ги печат за да ги п�

Безбеден материјал за храна : Сите наши силиконски калапи се изработени од 100% чист, професионален квали�

Premium Colorant Set Вклучува осум неверојатни 100% природни бои спакувани во мали торбички за стенд ап Голема кол

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти Каракт�

Однесете ги вашите проекти на следното ниво! Овој пакет 4,8x5,5 инчи содржи 26 украси Без киселина и лигнин...

БарокнаБарокната 3Д текстурирани впечатоци за впечатоци е сосема нова на Сизикс! Оваа папка со втиснува

Материјал : AWL е изработен од тврд челик, издржлив за употреба, одлично и за дрвокрадци или за занаетчии о

Пакет : 15 парчиња тркала за копчето за завртки на копчето за глава Дијаметар : 6мм, боја : бронза...

Пакет : 80 хартија за гребење на виножитото во 20 различни обрасци, секоја шема 4 компјутери 80 компјутери м�

Име на производот : предиво пролетни ножици; материјал : метал Рачка боја : бронзен тон; Боја на сечилото :

Кожа со двојно капаче може лесно да се прицврсти на облеката, повеќе ќе сјае на вашиот кожен занает, да и�

Плоча за апсорпција на вода за притиснати цвеќиња : изработена од материјал, издржлива и безбедна Сува п

100% хартија Упатство за нега : Избришете чиста Погодно е за правење занаетчиски проекти, завиткување на п

? 【Големина на платно】 ☛ ☛ 30x40cm / 12 x 16 инчи Нашата боја за сликање со дијаманти по броеви не вклучува ра

Премиум квалитет : Хартијата за преклопување на Yibeishu нема да раскине лесно и да ги навикне рабовите Боит

Шаблон со висок квалитет, врежан за занаетчиство на хартија Шаблон се вклопува во популарни машини за �

Големина : 27 x 25 mm Декорација занишана за вашиот лајт Количина : 10 компјутери со задниот дел Боја : Античко

DTF Transfer Film е хибриден двострана, топла кора Ова е решение толку разноврсно што ви дава светли бои и е прем

48 листови во пакет 4 листови по стил Единствена хартија Без киселина и лигнин 48 листови во пакет...

Месинг Алатки за правење кожа : мерачи на месинг, цврстина, не лесни за деформирање и Алатки за кожа на DIY

【5д голема големина】 Готовото уметничко дело е повеќе сјајно и живописно ZGMAXCL 5 D со голема големина на с

Хартија за белешки од 12 x 12 инчи 25 листови хартија Двострана хартија Хартија за белешки од 12 x 12 инчи...

Сет за печат на восок за печатење : 2 парчиња печат за печатење на восок дрвени рачки + 5 парчиња запечатув

Природен памук Macrame јаже Големина : 3мм x 109yards macrame кабел Добро изработено од 100% природна памучна топла бе�

** За употреба со Easy Color DTV продаден одделно ** Лесен трансфер Подигнете ги печатените трансфери на Easy Color

Материјал : Одделение увезен со акрилен лист, врвен квалитет Идеално за уметност Занаети / едукативен мо

Боја : сина; Материјал : АБС, метал; Број на удирани дупки : 1; Број на чаршафи : 1; Дијаметар на удар : 810мм / 0,

Остри / остри 5,5 "ножици на медицински сестри Полирано огледало од не'рѓосувачки челик Целосно автоматск

【Голема големина】 5Д со голема големина на сликарство со голема големина значи појасни обрасци и пожив

【Додадете повеќе забава во животот】 : Сликарството со дијаманти на DIY може да доживее чувство за достиг

【Калачи за бомби за бања различни форми】 kyerivs калапи за бања со бања што создаваат резерви од 5 сет (14 па�

【Додадете повеќе забава во животот】 : Сликарството со дијаманти на DIY може да доживее чувство за достиг

Тркалезен кожен кабел 1мм Материјал : Оригинална кожа Дијаметар : 1мм Направено во Индија...

Спецификација Секој лист е големина A4, содржи 4 слоја, белата прва страница се користи за дизајнирање на

Сет од 10 резервни дискови за удирање за брзиот удар со тешки дупки HDC150, за удирање со тешки дупки, за дома

Лесно е да се развие, без истекување, може да направи рачно изработен сапун, свеќи, итн Надворешна големи

Scroll