Свеж
Ножици за везови на Lyk 1 парчиња не'рѓосувачки челик гроздобер скроени ножици за цвеќиња за шиење ретро везови ножици за кратки ткаенини за сечење предиво од предив?

Ножици за везови на Lyk 1 парчиња не'рѓосувачки челик гроздобер скроени ножици за цвеќиња за шиење ретро

Достапност: Достапно.
DEN 1.33

Остри, издржливи и висококвалитетни : изработени од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, за да се обезбеди ножиците за везови да бидат остри, издржливи, отпорни на 'рѓа, силни и не лабави, и лесни и лесни за носење Висококвалитетен материјал : Овие ретро ножици се изработени од висококвалитетна обработка на не'рѓосувачки челик и легура, со посебен третман на цврстина, а алатките се потрајни. Сеопфатни карактеристики : издржлив квалитет, одлична функција, совршен дизајн и големина, мала тежина; Ова е добра идеја за оние кои сакаат вез, а исто така и одлична лична колекција. Самоуверено прилагодување : Користете остри рабови на сечилото за да ги намалите и исечете со најголема прецизност за да го намалите ризикот од повеќекратни намалувања и абење на ткаенини, а со тоа да ги минимизирате грешките и да постигнете висококвалитетни завршувања. Употреба и најдобри подароци : многу погодни за вез, игла, нишка, занаети за шиење, уметност, рачно изработени. Тоа е најдобриот избор за давање пријатели кои сакаат занаети со DIY. Остри, издржливи и висококвалитетни : изработени од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, за да се обезбеди ножиците за везови да бидат остри, издржливи, отпорни на 'рѓа, силни и не лабави, и лесни и лесни за носење. Висококвалитетен материјал : Овие ретро ножици се изработени од висококвалитетна обработка на не'рѓосувачки челик и легура, со посебен третман на цврстина, а алатките се потрајни. Сеопфатни карактеристики : издржлив квалитет, одлична функција, совршен дизајн и големина, мала тежина; Ова е добра идеја за оние кои сакаат вез, а исто така и одлична лична колекција. Самоуверено прилагодување : Користете остри рабови на сечилото за да ги намалите и исечете со најголема прецизност за да го намалите ризикот од повеќекратни намалувања и абење на ткаенини, а со тоа да ги минимизирате грешките и да постигнете висококвалитетни завршувања. Употреба и најдобри подароци : многу погодни за вез, игла, нишка, занаети за шиење, уметност, рачно изработени. Тоа е најдобриот избор за давање пријатели кои сакаат занаети со DIY. Спецификација ФЕАТУРИ : Исклучителен дизајн на гроздобер стил. Изработено од висококвалитетен не'рѓосувачки челик. Погоден е за сечење ткаенина, папер и нишка.

За производот

Купувачите избираат и

Изработено од висококвалитетен нерѓосувачки челик, убав по изглед, издржлив во употреба; Цврсто и силно

Set Сет на вредност】 Getе добиете 20 ролни лента за миење, ширина од 0,98 инчи (25мм) x 4 ленти; 0,78 инчи (20мм) ширин�

910 INCH кратки афрокадрави синтетички перики на кукли Мохаир Големина : 910 INCH костум за Кеј Вигс, ППФФ, Вели

? Комплетот за сликање со дијаманти е лесен за реализирање на класични уметнички дела и ќе уживате во за�

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти...

Запуштете се во Horbaach Essentials Premium Mask Mails, едношалтерски центар за сите ваши домашни DIY проекти и многу повеќ

? Поклопете го најпогодниот дијамант според сликата, поживописно Домашна декорација】 Крст бод со дијам

Еден пакет вклучува : 5 парчиња големи, 5 парчиња средни и 20 парчиња мали мов карпи, 30g зачувани зелени мов

Материјал : природен памук Должина : Различни големини за избор Дијаметар : Различни големини за избор...

LRRT240 : Raytools BT240 S керамички заклучен прстен LRRT109 : Ray Tools BT240 / BM109 Ceramic Lock Ring LRRT111 : Raytools BM111 Керамички заклучен �

Материјал за платно : платно 、 тркалезни дијаманти 、 алатки 、 Целосно вежбање Колорно печатење, платно

Се користи за кадифен играчки, играчки за домашни миленици (како што се мечињата мечки), така што вратот �

OB11 кратки бебешки кадрици, перика за кукли Мохаир Големина : 56inch (1315 см) се погодни за 1 / 8 лати жолти кукли

кожа Направено во САД Премиум црна кожа латиго Хардвер од не'рѓосувачки челик Рачно изработено во САД...

Мини сврзувачки елементи за хартијапрактични и корисни алатки, одлични за белешка, правење картички, за

48 листови во пакет 4 листови по стил Единствена хартија Без киселина и лигнин 48 листови во пакет 4 листов�

★ Getе добиете : 4 ролни Raffia Ribbon, четири бои, вклучувајќи црвена, зелена, Kraft и бела боја, секоја боја има по �

Она што го добивате : 8 инчни матрици се направени од трајна и пластика што се пее 12 форми на животни вклу�

Големина : 3,7 см x 5,8 см (1,5 инчи x 2,3 инчи) Класификација : клипери за нокти, секач, ножици Функција : Мултифун

легура Направени во САД или увезени Преклопено затворање Само Хемиско чистење Рамни завртки во Чикаго :

Модел за 18 "облека за кукли Две обрасци во една Сите компоненти доаѓаат во две популарни големини од 18" к�

Комплетот вклучува : 10 11x14 Рамка за слика со бела картонска хартија и 10 чисти торби Големината на отворањ

Се топи и истурете база на сапун суспензија 5 кг (5 x 1kg блокови) Идеално за додавање на свој омилен мирис,

1 комплет или алатки за втиснување на метално втиснување Погледнете во нашата продавница во Picwrap за мета

Поставени калапи за смола за држачи на свеќи вклучуваат 3 парчиња со различна големина силиконски калап

Овие мозаични плочки од розово злато од розово злато се совршени за целата ваша уметност и занаетчиска �

Ние ќе испорачаме од Токио, Јапонија Takeе бидат потребни 10 до 17 работни дена кога пристигнуваат вашите пр

Боја : Стил 1 Пакетот вклучува : 1 x кожен страничен покреник Материјал од не'рѓосувачки челик, не 'рѓа, мно�

Одлично за сите ваши проекти за изработка на хартија Без киселина, без лигнин и архивски квалитет Земја

За дијаметар на леќи или огледало 18мм / 19 Изолирани леќи или огледала од монтирање на огледало и ласерск�

Увезени 50 парчиња клучеви за клучеви KA0370 Машински шиење ножици фризура Големина : Клучен прстен : 28мм, пр

Сет од 2 10мм рачно изработени стаклени кабини за очи за правење накит, скулптури со кукли, таксидермија, �

Големина : Големина на капачето : 6мм, Големина на пост : 4мм, Големина на основата : 6мм Конверзија на мерка

➽material : составен од 100% оригинален кожен кабел, машина направена и правоаголник кожен кабел Sucitiulity : Одл�

Прилагодлива алатка за шиење : Прилагодлива алатка за шиење на кожен раб, користете за да ги искористите

Должина : 0,56 ин Ширина : 0,44 ин Должина : 0,56 ин Ширина : 0,44 ин E671 Craftool Mitten Pamt.craftool марки се инвестиција што ќе

107 елементи кои вклучуваат пеперутки, флорали, обвивки за фотографии, лакови, копчиња, јазичиња и многу п

Метал обетка за торба : Одлична декорација за торбите или чанти Лесен за употреба, траен сервисен живот �

Црвена хартија од ориз од калиграфија можете да ја намалите должината на слободата според вашите разли�

Кинеска свадбена хартија може да биде за свадби порти, дневни соби, спални соби, прозорци, кревет или рас

AT&T Syn corded / безжичен систем автоматизиран придружник на придружници за интерком за интерком за интерком

★ Дијаметар на печат : Прибл 1,2inch / 3cm, должина : приближно ★ Отстранлив печат : Материјал : месинг глава и

Производот вклучува : 7 занаетчиски пенкала за хартија за сечење, големина приближно Покрај тоа, има 7 па�

Инстант грабајте и суши силно Дебела формула која никогаш не е тешка Достапно во шише 4oz (118 мл) Најдете и�

Scroll