Свеж
Мастапласта самолеплива премија за поправка на кожа, пират, црна - 2 x 2 инчи - прва помош за софи, седишта за автомобили и повеќе

Мастапласта самолеплива премија за поправка на кожа, пират, црна - 2 x 2 инчи - прва помош за софи, седишта за автомобили

Достапност: Достапно.
DEN 0.67

2 x 2 инчи - Од револуционерната компанија за поправка Мастапласта, пиратската лепенка е совршена за фиксирање на дупки, солзи, изгореници и флеки Инстант резултати - Вратете ги омилените парчиња мебел и облека назад во живот. Едноставна апликација за кора и стап е брза поправка на софи, столици, ентериери на автомобили, чанти, јакни и многу повеќе. Користете на повеќе ткаенини - нашите еластични, дише (за разлика од имитациите на винил/ПВЦ) и силните закрпи работат на кожа, велур, винил и многу други ткаенини со тапацир. Супер-тенки профил-дизајниран за да не мора да се натпреваруваат во боја-инженерниот супер-тенок раб на овие премиум закрпи помага да му се даде мазна завршница, така што закрпите изгледаат како врежана кожа. Иновативна - револуција во светот за поправка. Инстант, лесен, ефикасен : Повеќе не е презаситен од сложеноста на другите комплети за поправка. 2 x 2 инчи - Од револуционерната компанија за поправка Мастапласта, пиратската лепенка е совршена за фиксирање на дупки, солзи, изгореници и флеки. Инстант резултати - Вратете ги омилените парчиња мебел и облека назад во живот. Едноставна апликација за кора и стап е брза поправка на софи, столици, ентериери на автомобили, чанти, јакни и многу повеќе. Користете на повеќе ткаенини - нашите еластични, дише (за разлика од имитациите на винил/ПВЦ) и силните закрпи работат на кожа, велур, винил и многу други ткаенини со тапацир. Супер-тенки профил-дизајниран за да не мора да се натпреваруваат во боја-инженерниот супер-тенок раб на овие премиум закрпи помага да му се даде мазна завршница, така што закрпите изгледаат како врежана кожа. Иновативна - револуција во светот за поправка. Инстант, лесен, ефикасен : Повеќе не е презаситен од сложеноста на другите комплети за поправка.

За производот

Купувачите избираат и

Лесен Занаетчиство без проблеми Овие кутии можат да се трансформираат, насликаат или покриваат со укра�

♥ Материјал : Калапите за свежи автомобил се изработени од квалитетен силикон кој содржи добра текстур�

Ножици : Телото на ножици усвојува висококвалитетен не'рѓосувачки челик, убав изглед и удобен допир Cross S

Пакетот вклучува : 145 парчиња чистачи на цевки, 190 парчиња црвени пом и 140 парчиња мавтаат со очи Божиќно и

Одлично за општа употреба, такво сечење преку хартија, залихи на картички, тенок картон, лента, фотограф�

Високиот изглед на изгледот за топи восок Совршена школка за ваша сопствена употреба или бизнис Сетот �

910 INCH Долга перика за виткана принцеза Мохаир со две коњчиња Големина : 910 INCH костум за Кеј Вигс, ППФФ, Вел�

✨ треперлива бисерска хартијаизработена со висококвалитетна занаетчиска хартија со 120 GSM Пакувајте со

【Издржлив материјал】 Овој удар на дупка е изработен од квалитетен не'рѓосувачки челик, надворешноста �

Fuji Morez DXF 70 7 инчи јапонски ножици за коса / ножици Полу офсет рачка Рачно изработено Делукс легура кобалт.

Само Хемиско чистење Поддржано од Баклгиј : Подготвени веднаш од САД од САД Над 19,000 прегледи со пет starве�

Голем дел од 5 пара стаклени очи од 30 мм за скулптури, правење накит или уметнички кукли Првично дизајнир

Коските со коски се изработени од трајна пластична коска и може да се користат во канцеларија или уметн�

Остри тркало за сечење на челик од волфрам : u во облик на стаклена глава за сечење е изработена од тркал

Исечете ја дебелината на тенкиот кожен раб без страв од исечен премногу длабоко Сечилото на алатката, т�

Fuehbur надграден материјален автомобил Frewie Силиконски епоксидни смола калапи за монистра од арома калап

Професионални калапи за квалитетни калапи Премиум Bullseye калапи стојат на повторна употреба со мало одрж

Пакетот вклучува : 250 G запечатување на восочни мониста (околу 720 парчиња), на секоја заптивка му требаат

❀ 【HD печатење платно】 : DIY дијамантски сликарство целосна вежба користи висококвалитетно платно, кое е

Градежна хартија за градежни тела : 50 листови сива градежна хартија Големина 12 инчи x 18 инчи...

Боја : бела; Должина : 25 см / 10 инчи; Ширина : 25 см / 10 инчи; Дебелина : 3мм / 0,12 инчи Направено од Ева пена; Повр�

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти Каракт�

? 【Големина на платно】 ☛ ☛ 30x40cm / 12 x 16 инчи Нашата боја за сликање со дијаманти по броеви не вклучува ра

Пакет од 20 со 2 пати дијаграми Ова е светла хартија за миење цреша со шема на цреша, направена со употреба

ABS и не'рѓосувачки челик Плишани кукли очи : Овие занаетчиски очи се погодни за многу проекти, како што се

Еден од еден вид дизајн прави одлична идеја за изработка на подарок Оваа калап за сапун е изработен од 10

Ефемера Овој пакет Ефемера вклучува 33 печатени облици на умирање Формите вклучуваат етикети, јазичиња,

Wide Applications : Perfect for stick paper / plastic / wood / glass / fabric / metal etc, such as toys, ornaments, wood, metal, fabrics, card making, sealing, Christmas crafts, electronic a

Карактеристики : Креативен мат филм водоотпорен материјал, хартија за завиткување на цвеќиња Погодно з�

Параметри : Симулацијата Пингвин деловна уметност вклучува 3 моделиБиг Големина : 35*16*15 / 13.9inch, средна гол

【5d DIY дијамантски комплети за сликање за возрасни】 Дијамантски сликарство е совршен натпревар во боја,

Поставете список на пакувања : 3 алатки за занаетчиски кожени кожни (не ја вметнуваат шкурката) Материја�

★ Материјал : Овој кожен крем е изработен од висококвалитетен челичен материјал кој е издржлив и здрав �

Материјал : Стакло + иглички од легура; силни и издржливи, можат да се користат долго време Вклучен пакет

? 【Големина на платно】 ☛ 50x70cm / 20 x 28 инчи Нашата боја за сликање со дијаманти по броеви не вклучува рамк

Пакетот вклучува : 1pcs x кожен раб кутија за масло Белешка : 1 Оставете грешка од 13 см поради рачно мерење Б�

? 【Влакно со висока температура】 Благодарение на влакната со висока температура, косата за кукли е мно�

Домашни материјали за DIY Ако сте занаетчиски ентузијаст, тогаш овие трудови чувствителни на сонце сте в�

Удобно зафаќање : Почетните ножици се дизајнирани со разумна структура, а зафатот е удобен; Соодветната

【Искуство со литиум】 Вградена литиумска батерија, флексибилна и исклучена, подигнете и употреба Дизај

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти Каракт�

? 【Големина на платно】 ☛ 50x70cm / 20 x 28 инчи Нашата боја за сликање со дијаманти по броеви не вклучува рамк

Scroll