Свеж
Die Cuts & Paper Set - 4 јули - од Мис Кејт Коттабс | 16 единечни - еднострани 12 x12 премиум специјализирани листови за хартија и над 60 координативни намалувања на умре

Die Cuts & Paper Set - 4 јули - од Мис Кејт Коттабс | 16 единечни - еднострани 12 x12 премиум специјализирани листови

Достапност: Достапно.
DEN 3.00

Овој сет вклучува : 16 - 12 "x12" листови хартија, и над 60 премија за совпаѓање на умирање! Умирања на умирање : Над 60 индивидуални парчиња! 90lb Премиум картонска киселина и лигнин бесплатни архиви за квалитет на архивирање Технологија за печатење со дефиниција. Хартија : 16 листови со киселина и лигнин без архивски квалитет 80lb Премиум специјализирани карактеристики на хартија за печатење со хипо-дефиниција технологија за печатење. Екстремна вредност : Во еден комплет добивате доволно уникатни, слатки материјали за да создадете неколку проекти!. Оригинални симпатични дизајни : Пакетот за хартија од 4 јули има широк спектар на обрасци, вклучувајќи пол -точки, ленти, карирани, starsвезди, огномет, петарда, американско знаме, САД, чичко Сем Хет, птици, облаци, црвена, бела и сина боја. Овој сет вклучува : 16 - 12 "x12" листови хартија, и над 60 премија за совпаѓање на умирање!. Умирања на умирање : Над 60 индивидуални парчиња! 90lb Премиум картонска киселина и лигнин бесплатни архиви за квалитет на архивирање Технологија за печатење со дефиниција. Хартија : 16 листови со киселина и лигнин без архивски квалитет 80lb Премиум специјализирани карактеристики на хартија за печатење со хипо-дефиниција технологија за печатење. Екстремна вредност : Во еден комплет добивате доволно уникатни, слатки материјали за да создадете неколку проекти!. Оригинални симпатични дизајни : Пакетот за хартија од 4 јули има широк спектар на обрасци, вклучувајќи пол -точки, ленти, карирани, starsвезди, огномет, петарда, американско знаме, САД, чичко Сем Хет, птици, облаци, црвена, бела и сина боја. ★ Најважната хартија за модели на дизајнерите и сетарот за умирање за сите ентузијасти за занаетчиство ★ ► Сопствениот квалитет ◄ Сите наши производи се лично дизајнирани од Кејт. Таа е сопственик и единствен дизајнер на Мис Кејт Котблс. Најдобриот приоритет на Кајт е квалитетот. Таа е вклучена во секој чекор од процесот, осигурувајќи дека ќе ги сакате нејзините производи! Листовите за хартија за записи се направени со најквалитетна хартија што е без киселина и лигнин за најдобри резултати и максимален архивски квалитет. Хартијата е еднострана за да можете да го користите секое последно, парче без да изберете која страна да ја користите.

За производот

Купувачите избираат и

Материјал : Силикон Боја : Случајна Големина : приближно.53cm / 7,876,501 Вклучен пакет : 1x силиконски мувла Мате

Висина на пакетот : 0,13 Должина на пакетот : 4 Ширина на пакетот : 6,5 Земја на потекло : Соединетите држави...

❀ 【HD печатење платно】 : DIY дијамантски сликарство целосна вежба користи висококвалитетно платно, кое е

Боја : како што е прикажано Пакетот вклучува : 1x резба кожна азбука за азбуки Материјал : Метал Направено

Пакетот вклучува : ќе добиете 96 парчиња големи безбедносни очи и 45 парчиња безбедносни носеви и 141 мијал�

DIY : Едноставни и удобни алатки за сечење ќе ви донесат позабавно и ќе ги задоволат сите ваши потреби за DI

Боја : бела; Должина : 25 см / 10 инчи; Ширина : 25 см / 10 инчи; Дебелина : 3мм / 0,12 инчи Направено од Ева пена; Повр�

За белешки, картички и изработка Колекција на издание на графички 45 луксузни колектори Божиќ, гроздобер

10% рајон Образецот за фустани за кукли е костум за редовни кукли за кукли, моден хонорар, гроздобер кукла

Дијаметар на капаче : 8мм, должина на пост : 10мм, базен дијаметар : 8мм Големината на дијаметарот на капаче�

9 видови на секач за дијамантски плочи за да изберете И бојата на удар ќе биде испорака по случаен избор �

Уживајте во сапун да направите дома големата силиконска сапун мувла е симпатична и практична; Рачно са�

Новогодишна елка со светла силиконска мувла 3,25 "широк x 4,25" долг долг x 1 "длабоко! Калапот е совршен за кас

Рачка со бела боја со лопати за печатење во зебра Сите цели 8 инчи ножици Сечило од не'рѓосувачки челик...

【Оригинален материјал за васи】 Направен од врвен јапонски материјал за миење хартија, воопшто нема ми�

Зачувајте го вашиот скап мебел : Комплетот за поправка на коконикс и комплетот за поправка на дрво е тук�

Димензии (во инчи) : 8 W x 8 h x 1 / 4 D Одделение за конструкција Не е препорачана инсталација на подот Сликата �

Главна единица : Дијаметар 0,8 x Висина 3,7 инчи (21 x Сет вклучува : готови гравура, дрвена рачка, црвен восок,

Квалитетна лента : Нашите премиум ролни со чиста лента за пренесување се лесни за употреба и за почетниц

DIY занаетчиски калап за зајаци : мазната површина и флексибилниот силиконски материјал го олеснува да с�

Кадифен 【Супер симпатична】 : убава боја, loveубовна форма, премија и лит материјал и фино изработка и сек�

Име на производот : хартија Бред; Содржина на пакетот : 200 (+ / 2%) ПЦС X Paper Brad Главна боја : светло сина Матер�

Големина и боја : 6 парчиња шишиња со повеќекратни капаци на капакот на долниот дијаметар на дното 1,4 инч�

Совршено купување за подарок Производот е уникатен и носи свои природни карактеристики Ајкули 33 парчи�

Овие разновидни Brads од излезот на Eyelet се одлични за страници за белешки или како брзо разубавување на ка�

【5Д голема големина】 5d со голема големина на дијамантска слика, доволно за да ги прикаже деталите за сл�

Тркалезен кожен кабел 0,5мм Материјал : Оригинална кожа Дијаметар : 0,5мм Направено во Индија Тркалезен ко�

Направено во Кина Должина на пакетот : 8,75 " Ширина на пакетот : 0,25" Висина на пакетот : 11 Направено во Кина..

Месинг заптивка со цвет во Ганзанија за да направите свои восочни пломби Материјал : месинг Бренд : Арте�

Станете креативни со хартија за хартија! Создадете прекрасен дизајн на хартија со леснотија на леплива

Материјал : Нашите клешти за удирање на работ се изработени од висококвалитетна легура на бакар, издржл�

✅material квалитет : Божиќната лента за зимска ваши што ја нудиме е издржлива, но сепак е лесна за солза, вод�

Употреба : пакување со картон, накит, ракотворби, играчки, електронски производи, пластика, ткаенини, мет

Scroll