Свеж
Мини пиштол за топла лепак со двојна температура, вклучува 12 лепила, 20W, 120V, врска најразлични материјали, вклучувајќи нежни ткаенини и силни шуми и метали

Мини пиштол за топла лепак со двојна температура, вклучува 12 лепила, 20W, 120V, врска најразлични материјали,

Достапност: Достапно.
DEN 207.84

При рака, алатката со 20 вати вклучува лесно прилагодување на температурната прекинувач на рачката Доаѓа подготвен за употреба со 12 висококвалитетни мини стапчиња за лепак. Зголемете го или намалете го нивото на топлина за ефикасно поврзување на материјалите кои се движат од деликатна ткаенина, картон или стиропор до поцврст метал, пластика, гума или дрво. Компактната големина од 9 инчи е лесна за одржување, цел, складирање и чиста. Вклучува интегриран Kickstand за држење пиштол помеѓу апликациите и 60-инчен електричен кабел за постојан топлински и поширок опсег (не се потребни батерии). При рака, алатката со 20 вати вклучува лесно прилагодување на температурната прекинувач на рачката. Доаѓа подготвен за употреба со 12 висококвалитетни мини стапчиња за лепак. Зголемете го или намалете го нивото на топлина за ефикасно поврзување на материјалите кои се движат од деликатна ткаенина, картон или стиропор до поцврст метал, пластика, гума или дрво. Компактната големина од 9 инчи е лесна за одржување, цел, складирање и чиста. Вклучува интегриран Kickstand за држење пиштол помеѓу апликациите и 60-инчен електричен кабел за постојан топлински и поширок опсег (не се потребни батерии). Овој сет на цени е одличен избор за почетни и искусни самостојни лица на кои им е потребна лесна, ефикасна адхезија за занаети и поправки околу дома. Бидејќи зазема малку простор, може да се извади во фиока за секогаш кога ви треба. Корисен додаток на сопственикот на домови, хобистичар или алатки за занаетчии. За најдобра употреба, секогаш спарувајте со истите стапчиња за лепак Sure Bollder. Изберете ја оваа пригодна алатка за цени кога ви треба зависна адхезија за задачи за домаќинства, поправки и занаетчиски проекти од сите сорти. Производите на Sure Bonder се сертифицирани со UL-безбедност од лаборатории за преземачи, светски лидер во тестирањето за безбедност на производот, обезбедувајќи врвен квалитет и безгрижна употреба. Нашите лепи се направени во САД. Сите други производи на Surebonder се дизајнирани и дизајнирани за квалитет и безбедност во САД. Како семејна деловна сопственост 50+ години, ги одржуваме нашите основни вредности со приоретизирање на квалитетот над ниската цена. Тоа значи дека нема да ја жртвуваме функционалноста или ефективноста само за да понудиме поевтин производ.

За производот

Купувачите избираат и

Направено од платина силиконски платина Нелепливо, за лесно отстранување Високо флексибилен, издржлив

☁ ткаенина со хемиски влакна ☁ Пенкало за вежбање*1 + Диск за вежбање*1 + Мул за дупчење*1 ☁ Сликањето на п�

【Стапчиња за пиштол за лепак за лепак】 Доаѓа со тотално 100 парчиња мали транспарентни лепила за лепак з

Материјал : Метал Список на пакување : 15 парчиња Големина : 16x14x14mm Опсег на примена : Овие сврзувачки елеме

Боја : Сина Потекло : Кина на копното Опис Подготвено од 2 x AAA, ова електрично гравурано пенкало е брз и ле�

Содржина на сетот : 5 листови x 6 типови по шема (6 јапонски обрасци ќе бидат испратени по случаен избор) Го�

Големина : 3,7 см x 5,8 см (1,5 инчи x 2,3 инчи) Класификација : клипери за нокти, секач, ножици Функција : Мултифун

Користете : слики, надворешно пакување : кутија во боја, форма : единечна, материјал : смола Површина за за

Ако не сте задоволни од набавката Контактирајте нè директно и ние ќе ви служиме Среќни сме да ви помогне

Сите метални големини на прстенот се надворешен дијаметар, внатрешниот дијаметар е околу 6мм помал од н�

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти...

Лонгхорн мувла за занаетчиство Длабока 3 "широка x 3,15" долга x 08 "во големина Калапот е совршен за кастинг �

Повеќенаменска лента со обоени канали : Лесна за солза на касети за касети без жичани рабови Работи одли

? 【Големина на платно】 ☛ ☛ 40x50cm / 16 x 20 инчи Нашата боја за сликање со дијаманти по броеви не вклучува ра

【Ново искуство】 Ергономска рачка, удобен зафат, дизајн на копчето, прилагодете ја количината на лепак,

Детали за пакетот : Овој пакет доаѓа со парчиња вистински исушени цвеќиња лисја и 1 парче заоблени пинце�

[Овозможува точни детали] : Обезбедете леснотија на користење и прецизна контрола со шишињата со аплика�

Опис на големината на сликарството со дијамант : 【SIZE1 : 20x25 CMX2 PCS 20x40 CMX2 PCS 20x50cmx1pcs】 【Size2 : 25x35cmx2pcs 25x50cmx2pcs 25x65cm

Широки апликации : Овие силиконски калапи се компатибилни со повеќето смоли или други материјали за обл

Облечете ја мојата занаетчиска пена цветни пупки 20 / pkg Должина на пакетот : 1 Ширина на пакетот : 3 Висина �

Вредност Декоративна хартија : 24 листови за секој пакет 12 различни дизајни на модели, 2 листови од секоја

TRX средни стебла црна 6 комплети по пакет (вкупно 18 вратила) TRX стебла достапни во црна, црвена, сина, бела,

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти Каракт�

Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не Лесен за употреба : Секое парче има своја лента

Комплетите за сликање со дијаманти вклучуваат 1 Пенка за вежбање на Фулкром + 1 Диск за вежбање + 1 парче к�

Направено во САД Повлечете го затворањето Одлично за ласерско гравирање, печат на фолија Не за печат на

Големина : 3,7 см x 5,8 см (1,5 инчи x 2,3 инчи) Класификација : клипери за нокти, секач, ножици Функција : Мултифун

Дел за кукли : Можете да ги испратите овие мали глави до вашите семејства и пријатели како подарок, тие ќ�

Производот е изработен од железо, услужен живот, отпорен на абење и отпорен на корозија, не е лесен за ош�

Хартија за белешки од 12 x 12 инчи 25 листови хартија Двострана хартија Хартија за белешки од 12 x 12 инчи 25 лис

Фиоката има неколку текстури на ленти што ве олеснуваат да се отворите Услуга : Го сакаме нашиот клиент,

Scroll