Свеж
Хартија бутик совршени партнери-Божиќни бои, 8 x 8 инчи, разнобојни

Хартија бутик совршени партнери-Божиќни бои, 8 x 8 инчи, разнобојни

Достапност: Достапно.
DEN 185.60

Координирање на обични трудови одлични за исцртување и поставување на подлога од 8 x 8 инчи 36 листови од 6 бои 150 GSM Направено во Велика Британија. Координирање на обични трудови одлични за исцртување и поставување на подлога од 8 x 8 инчи 36 листови од 6 бои 150 GSM. Направено во Велика Британија. Оваа обична подлога за хартија е совршена придружба на Medley Cuties Medley Pad (PB1891) и подлогата за украсување (PB1893). Подлогата е живописен опсег на обични трудови. Патната хартија има 36 цврсти чаршафи во 6 бои 6 чаршафи од секоја од нив. Ова е подлога од осум до осум инчи (20,3 x 20,3 см) во хартија со тежина од 150 GSM, идеална за затемнување и слој или сечење на умирање. Направено во Велика Британија.

За производот

Купувачите избираат и

Разновидни бои Разновидни форми Разновидни големини Спакувано во торба со можност за откуп Создадете ш

Романска уметност : Овој вид бела хартија за трескање е романска уметничка форма, а шиењето на хартија е

184 компјутери А разновидна големина шијат на црни очи, вклучена пластична кутија Пакет вклучуваат : 100 па

Поставете содржина : 1 обоена хартија, 30 картички за пораки, 1 налепница Quatrefoil Материјали : хартија, запти�

Земја на потекло : Соединетите држави Висина на пакетот на производот : 12 Должина на пакетот на производ�

Висококвалитетна сјајна хартија Акциите на картичката се прават од слој на сјаен прав со лепило за грб �

12 шишиња со апликатори за компјутери : Направено од мека пластика, флексибилна, лесна за истиснување, до�

Материјал : Цврст месинг Големина : дното на главата 12мм (0,5 ") Heigth : 6,8мм (0,28") Screaw : дијаметар 10мм (0,4 ")...

Хемиска ткаенина Калта за дупчење има силна вискозност, не е лесно да се испадне и има светли бои и не е л

Јастог сите видови на чанта или конектор за ленти за торби Целосното вртење на окото од 360 степени помаг�

❀ 【HD печатење платно】 : DIY дијамантски сликарство целосна вежба користи висококвалитетно платно, кое е

【360 ° Прилагодливо】 Ова пониско пони може да се ротира Можете да се прилагодите произволно за да добиет

100 % рајон Големина : 1 / 4 инчи x 100 јарди Содржина на влакна : 100% рајон Лента Рафија Премиер бисер, мудрец; О�

Чиста површина пред примената Користете ножици или нож за да исечете лента Нанесете ја лентата рамноме�

【Додадете повеќе забава во животот】 Дали го сакате вашиот живот позабавен и богат? Сликарството со 5д д

Шаблон со висок квалитет, врежан за занаетчиство на хартија Шаблон се вклопува во популарни машини за �

Ganxxet е познато дека е највисок квалитет на кабелот на пазарот Производ за пријателски на планетата, напр

100% и Дава подобар контрола и надолу притисок на сечилото, ова сечило е на иста линија како рачката...

Ножици за работа / облекување на ДДП остри / остри 5 1 / 2 "криви, не'рѓосувачки челик Изработено во не'рѓосу�

Материјал со висок квалитет : Нашите силиконски калапи за епоксидна смола се изработени од висококвали�

Количина на пакетот : ќе добиете 10 парчиња предисечена хаоза, со големина 6,9х 5,7 инчи; Можете да ги корист�

Долт мали делови, не за деца под 3 години Додатоци за игра Доаѓа со кутија, удобен за чување и носење, мија

Исечете ја дебелината на тенкиот кожен раб без страв од исечен премногу длабоко Сечилото на алатката, т�

Шаблон со висок квалитет, врежан за занаетчиство на хартија Шаблон се вклопува во популарни машини за �

Дијаманти за супер искра Површината на дијамантот изгледа сјајна и никогаш нема да избледи Комплетите

Боја : Црна Безбедни и издржливи алатки за подобрување на домот Совршена алатка за кожни занаетчиски пр�

Димензија на удар : Должина на квадратниот раб : 2 1 / 16 "(5,24 см), дијагонална големина : 3" (7,62 см) Мерки за уда�

✔ 40 бои + табела во боја Добијте креативни со нишка за вез за вез на Threadnanny 40 бои Запишани ги вашите дизај

✔ 【1 Применливо население и пакет вклучувајќи】 Нашата хартија за сликање на гребење е погодна за возра

Овој восок за запечатување е исто така совршен начин за персонализирање на рачно изработени картички и

✅ Ова е 100% слика со дијамантски дијаманти со целосна рунда Спајр Дизајн Дијамант Облик, има 26 квадратни

1 Може да се користи за кожни занаети и со тоа да се печати разни графики на кожни занаети за да се разуба�

Овој пакет содржи десет прстени со никел од 1 инчи Дијаметар од 1 инч Никел позлатена Tandy Factory FactorySplet Cell Ring

материјали за чанти Изработка на торби Хардвер за чанта материјали за чанти Изработка на торби Хардвер

Оваа полукружна секачка удар усвојува структура на високојаглерод челик, која има долготрајна острина

Изгледа одлично и зачудувачки Сјајна и водоотпорна завршница Произведено во САД Керамички плочки на пл

Овој мал удар може да се користи самостојно или Извлечете ги облиците од отпечатоците што одговараат Ов

Scroll