Свеж
Алатки за домаќинство на нафта Вавен натопено стакло

Алатки за домаќинство на нафта Вавен натопено стакло

Достапност: Достапно.
DEN 2.33

Дебелина : 2-15мм Само-подмачкувачки секач за стакло со уникатен стил на карбид е лесен за држење и е познато дека е замор на зглобот. Секач на тркалото користете челик со високо одделение во волфрам, кој е увезен од Јапонија, животот може да достигне 10000м, што ги надминува конвенционалните. Употреба на употреба со висок квалитет, не е лесен за кршење. Овие секачи за стакло за добиточна храна се совршени и работат. Исто така совршено за витраж и друга занаетчиска и употреба на домаќинства. Дебелина : 2-15мм. Само-подмачкувачки секач за стакло со уникатен стил на карбид е лесен за држење и е познато дека е замор на зглобот. Секач на тркалото користете челик со високо одделение во волфрам, кој е увезен од Јапонија, животот може да достигне 10000м, што ги надминува конвенционалните. Употреба на употреба со висок квалитет, не е лесен за кршење. Овие секачи за стакло за добиточна храна се совршени и работат. Исто така совршено за витраж и друга занаетчиска и употреба на домаќинства. Опис : - Овие секачи за стакло за добиточна храна се совршени и работат. Исто така совршено за витраж и друга занаетчиска и употреба на домаќинства - само -подмачкувачки стакло секач со уникатен стил на карбид е лесно да Увезен од Јапонија, животот може да достигне 10000м, што ги надминува конвенционалните. - Дебелина : 2-15mmspecification : - Материјал : челик од волфрам, - Големина : Прибл. 145 x 40 x 15mm / 5,7 x 1,57 x 0,59inchpackage Вклучува : 1 парче стакло секач1 парче масло за масло.

За производот

- Material:
Tungsten steel,
- Size:
Approx. 145 x 40 x 15mm / 5.7 x 1.57 x 0.59inch
Package Includes:
1 Piece Glass Cutter:
1 Piece Oil Dropper:

Купувачите избираат и

Изгледа одлично и зачудувачки Сјајна и водоотпорна завршница Произведено во САД Керамички плочки на пл

Големина : Долга околу 120 мм, ширина од 16 мм (4,7 ’0,6’ инчи) Материјалот на оваа мушка е не'рѓосувачки челик,

Материјали : Дијаманти со тркалезна смола, со 447 DMC, кодови за меѓународни стандардни бои Светли и живопи�

Голема подлога за биро, 23 ”x 16” со висина од 0,08 ”што ќе смести многу уреди со големина Разновиден за дом�

Произведено во САД Висината на пакетот е 0,2 инчи Должината на пакетот е 16,0 инчи Ширина на пакетот е 18,0 ин�

Не'рѓосувачки челик и пластика Не'рѓосувачки челик за сечилото, рачката на ножиците и телото на пластич�

Дванаесет инчи втиснување ролери за создавање за креатопија од Ксирон Ви овозможува да ги вметнувате и�

Card Stock е совршен за зачувување на вашите омилени фотографии, правење картички или само додавање на слоев

Рачка со црно дрво : Кожа има рачка од сандалово дрво што е пријатно за вас да ја држите и да ја направите

Kulahlik Висок квалитет 100% природен памучен материјал 3мм / 4мм памучен занаетчиски јаже, јаже од памучна чи�

Die Malet со висок квалитет Нашиот кожен секач за секач за молети е направен со употреба на квалитетен чели�

★ Рачката на пролетната акција го прави ударот полесен и поудобен за употреба и нежно вашите раце ★ Мат

☆ Одличен дизајн : Оваа хартиена мувла е изработена од висококвалитетни материјали за хартија Елегантн

1* Дијамантски сликарство и комплет за дијаманти и пинцети 2* Алатки (пенкало за дијаманти, фиока за дијам

Вметнете го приклучокот за напојување во достапен излез за напојување Кога машината е во состојба на по

Дизајн на втора генерација, повеќе научна структура, поточна контрола на температурата, сушење и лекува

Разновидност на бојата на виножитото : Зголемете ја вашата сорта со 12 живописни целосни нијанси Добиват

Се е едноставен и креативен дизајн и има исклучителна изработка, преносливост и шарм Нади на висококвал

Лента : лента за напојување Тип : Тип на еднократна употреба Ширина на лента : 0,2 инчи (6 мм)...

? Кога треба да преклопите страна од кожа или кога сакате да направите тенок раб на кожа, нацртајте го ра�

JD363 67 INCH 1618 CM UPDO FONTAIN BJD DOLL PIGS 1 / 6 YOSD SYNTHETIC MOHAIR DOLL додатоци за винил кукли (бело) JD363 67 INCH 1618 CM UPDO FONTAIN BJD DOLL PIGS 1 /

Елегантната колекција Scissorfobz се состои од деликатно вистинско стакло, кристали, полу скапоцени камења, �

Димензија : 6мм / 0,24 ", вкупно 100 парчиња / торба ingингл Божиќни sвона Висок квалитет : bellвона за декорациј�

Стенд за приказ на формата на фустани : Направено од легура материјал, манекенката за облека за кукли е б

【Боја со комплет за дијаманти】 Овој комплет за дијамантска уметност за возрасни е 100% полни дијаманти, �

Висококвалитетен цврст челик кончос (без калај евтино!) Со класични детали од Западна Starвезда Антички б�

Големина : 5 големина за избор (1 инч = 2,54 см) Постерот е отпечатен на платно што е еден вид најдобар матери�

Комплетите за сликање со дијаманти вклучуваат 1 Пенка за вежбање на Фулкром + 1 Диск за вежбање + 1 парче к�

Пакетот вклучува : машина за пилинг 1xleather (други додатоци демо на сликата не е вклучена) Забелешка : Ве мо�

Еден ќелав орел стакло стакло кабино за правење накит, скулптури со кукли, таксидермија, резервации за о

Печатено на италијанската архивска хартија на Кавалини Совршено за завиткување, како постери, кадрирањ

☆ 【Параметар】Лифонска висина : 15мм; Брзина на обележување : 50мм / с; Длабочина на обележување : 0,051мм; цвр

♡ Одличен дизајн : Оваа хартиена мувла е изработена од висококвалитетни материјали за хартија Елегантн

Фрост, избледи и отпорна на вода Достапно во широк спектар на бои Премиум квалитетен италијански стакле

Направете го вашето удирање полесно Инцизивен ромб заб е корисно да се пробие брзо и без напор 4 парчиња

Висококвалитетна сјајна хартија Акциите на картичката се прават од слој на сјаен прав со лепило за грб �

1,99 Зелен празник чувства Фолизлато Зелен празник чувства Фолизлато Прекрасната хартија за моделирање �

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти Каракт�

Пакет, вклучувајќи : удар на дупка (дупки од 1 / 4 инчи), налепници за заштитни дупки од 250 парчиња (дијамета�

Природна рачка од дрво Софистицирана глава за заптивка од месинг Ласерско гравура чист отпечаток...

Комплет за поправка на кожа за шиење : Комплетот за шиење на кожа вклучува 11* конец за шиење, 1* ножици на п

0,99 Хартија за рецепти на баба, направена во САД Прекрасната хартија за моделирање на Ехо Парк е отпечате

Овој секач за вртење на ленти за вртење доаѓа со 3 лопати, така што е погодно за замена Е идеална алатка п�

Пакетот вклучува 2 јарди x 2 јарди (2м x 1,8m) Костумот и за исечениот пиштол за купови и јамка Ткаенината сод�

Дизајн на еж : Ова е симпатичен мал еж Седи на книгата Пјер и има книга Се чини дека чита сериозно и скита

Scroll