Свеж
4 Каритска тркалезна дафодили сапун/калап за бомби за бања L38 x 10

4 Каритска тркалезна дафодили сапун/калап за бомби за бања L38 x 10

Достапност: Достапно.
DEN 2.33

4 Каритска тркалезна дафодили сапун/калап за бомби за бања L38 (пакет од 10) 4 шуплини 140g секоја. 4 Каритска тркалезна дафодили сапун/калап за бомби за бања L38 Ова е прекрасна индивидуална сапун/сапун за гости е направена од 100% Foodsafe Clear PVC и затоа може да се користи за чоколадо итн. Овој калап произведува сапун со мерење приближно 9 x 9 x 2,5 КО и тежина од приближно 140g не консумираат. Само за надворешна употреба. Чувајте подалеку од деца и очи.

За производот

Купувачите избираат и

Бренд : Импекс Количина : по пакет од 100 Боја : разновиден Големина : 6mm x 30cm / 12 " Количина : по пакет од 100 Бо�

Единствени стаклени очисет од 2 кафеави и сини сини мачки рачно изработени стакло око кабохони ќе додад�

Хемиска ткаенина Калта за дупчење има силна вискозност, не е лесно да се испадне и има светли бои и не е л

LRRT240 : Raytools BT240 S керамички заклучен прстен LRRT109 : Ray Tools BT240 / BM109 Ceramic Lock Ring LRRT111 : Raytools BM111 Керамички заклучен �

1 【Квалитетен материјал】 : Светло кафеава кожна лента, висококвалитетни кожни ленти имаат мазна тексту

Боја : Црна Тип на сет : бр Број на модел : Тип на сет : бр Број на модел : Големина : 17,5 см Карактеристики1...

Материјал : Силикон38in, B Големина : App.5in, c Големина : Апликација Содржина на пакетот : 1 x силиконски мувла...

Боја : A Поставете тип : бр Материјал : Алуминиумска легура од не'рѓосувачки челик Потекло : Кина на копнот

Произведено во САД Висината на пакетот е 0,2 инчи Должината на пакетот е 9,0 инчи Ширина на пакетот е 12,0 инч

Детските занаетчии можат да ги користат овие разноврсни стебла на Chenille за да создадат нозе што се навед�

Материјал овие мали шишиња се изработени од транспарентна пластика, која е мека и флексибилна, лесна за

Добијте во рок од 15 работни дена! Постојано лепак стап, .77oz, стап, 12 / пакет Лепак стапчиња Ограничена гар�

Тип : Сет на четки за матични ткаенини / деко Материјал за коса : Влакнат Растворлив или не : боја...

Одличен квалитет на мијалник за Божиќ : Изработено од јапонски материјал за миење хартија, површината е

Притиснато мини црвени кинески рози за занаети со смола и повеќе Притиснато мини црвени кинески рози за

Комплет за сликање на дијаманти : Плеска на дијаманти, силна трета димензија; Совршен натпревар во боја,

Шиење на Хавел 3 1 / 2 "ножици со двојно криви машини за везови со 3 1 / 2" ножици со двојно заоблени везови со �

【Долг сервисен живот】 Облеките на ткаенината се изработени од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, о

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Големина : 0,6 инчи (15 мм) x 16,4 стапки (серија) Серија

Материјали : Кореја влакна отпорна на топлина, може да носи 180 ℃, може да се обои Исто така, многу меко...

Очи со стакло на мачки : стакло кабохони за очи за правење накит, скулптури со кукли, таксидермија и друг�

ЕМТ траума ножици ножици за завој од не'рѓосувачки челик за медицински сестри Sharp Scissor е совршен за EMS, л�

Големина и количина : 6 пар од 20мм безбедносни очи 12 пластични безбедносни очи од 20мм и 12 мијалници Секое

Склопена (за лесна инсталација) Голем 11 / 4 "Тркалезна Бери Кончо 4,7 грама секоја Квалитетно високо полско

【Пакет, вклучувајќи картички за цртање на гребење од 8 x, сирена и еднорог 7,6 x 10,6 инчи, пенкало за гребење

【Индлуди на производи】 20 ролни лента за миење, 0,99 во (25мм) ширина * 4 ролни; 0,79 во (20мм) широк * 4 ролни; 0,6 во

【5д голема големина】 Готовото уметничко дело е повеќе сјајно и живописно ZGMAXCL 5 D со голема големина на с

Идеална алатка : Таа е идеална алатка поставена за професионалци за занаетчиски производи или аматерск�

Природна рачка од дрво Софистицирана глава за заптивка од месинг Ласерско гравура чист отпечаток Отстр

Пакувањето вклучува : 600 парчиња Божиќни ланци за хартија со налепници Големина на мерка : приближно 16см

Scroll