Свеж
Baofali 6PCS/Поставете занаетчиски ножици Декоративни хартиени ножици со сет за складирање, 5 вида цик -заг -работни ножици одлично за DIY проекти хартија картичка, фотогр?

Baofali 6PCS/Поставете занаетчиски ножици Декоративни хартиени ножици со сет за складирање, 5 вида цик

Достапност: Достапно.
DEN 3.00

[6 парчиња занаетчиски ножици за ножици] - 6pcs/сет вклучени 1 парчиња рачки со големина на рачки со големина 65inch и 5 парчиња заменливи рабни ножици на врвот на сечилото 2.5inch, 1pcs преносни организациони контејнери Големина : 8x5.875inch повторно може да се употреби зиг -ZAG Scisors Scisors Ножици за хартија за едли одлични за деца, наставници, занаети, белешки за книги, проекти за DIY и занаети за деца, честитки, книги за меморија. [Висококвалитетно и издржливо занаетчиски ножици Декоративен раб]-Ножици за белешки за украси Декоративни рачки на работ, изработена од висококвалитетна пластика и ножици изработени од рабови за сечење од не'рѓосувачки челик, пластично заштитно куќиште и заоблен дизајн, сетот за ножици е помазна за да се намали безбеден траен професионален дизајн за И десната и левата рака за употреба, удобно за зафаќање, кутијата за складирање ви помага да ги организирате ножиците, да заштедите простор и удобното носење. [Лесно за носење и поттикнување] - Ножици со хартија со голема големина со кутија за складирање лесно ги организирате ножиците, заштедувате простор и удобно носење 5 ножици кои усвојуваат различно појавување на бои и секој ножици е јасно отпечатен со соодветна шема за да го направите брзо да го идентификувате вашиот брзо да го идентификувате Правилен ножици за создавање хартиени занаети посакувани рабови. [Широк спектар на апликации] - Ножиците што ги намалуваат рабовите на брановидни модели или неправилни рабови за намалување на умирање, DIY вашите сопствени албуми, честитки, густа фото -хартија, водоотпорна хартија, молитвени картички, белешка за книги и други хартија за уметност и занаетчиство. Персонализирана уметничка работа за занаети за домашни задачи, проекти за слободно време и креативни картички за роденден, Божиќ, Нова година, покана, итн. [100% гаранција за задоволство] - Имаме апсолутна доверба во нашите производи. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не. Вашето задоволство е нашата цел.

За производот

Купувачите избираат и

Материјал : ABS + метал Длабочина на хартија : 12мм Единствена хартија за црвенило : 10 листови Дизајнот што н

✔ Мазни површини Овие дрвени исечоци со разновидна обработка на дрво имаат мазни површини на кои не им

Панч за хартија Панч е совршен за хартиени занаети Користете ја оваа занаетчиска хартија за да направи�

Големина A4 хартија 8 1 / 4 x 11 3 / 4 инчи Продаден индивидуално / 1 лист по продажба Големина A4 хартија 8 1 / 4 x 11

Сликарство со дијаманти целосни додатоци】 Додатоци за сликање со дијаманти ги вклучуваат сите дијаман

Димензии на пакетот : 1,88 L x 3,88 h x 1 W (инчи) Тежина на пакет : 1 фунти Земја на потекло : Соединетите држави 10 к

Совршен материјал за рачно изработени занаети за DIY, погоден за сите видови кадифни кукли, кукли, играчк�

【Голема големина】 Instarry се фокусира на сликарство со голема големина од 5Д дијаманти Голема големина зн

Гроздобер хартија за записи за списанија за списанија за списанија за книги за книги, ретро декоративен

Комплетите за сликање со дијаманти вклучуваат 1 Пенка за вежбање на Фулкром + 1 Диск за вежбање + 1 парче к�

Единствени стаклени очи сет од 2 диносауруси или рачно изработени стаклени кабини во форма на змеј, ќе д

20 парчиња носеви и 20 парчиња мијалници за инсталирање на рака 20 парчиња носеви и 20 парчиња мијалници за �

Неправилни керамички плочки Големина : Неправилни форми, големината варира од 0,4 ” 1,2”, дебелина : 0,16 ”(

Голем дел од 5 пара птици инспирирани од стаклени очи за скулптури, правење накит или уметнички кукли Пр�

Getе добиете : Пакетот вклучува 100 ознаки за украсување на подароци за Божиќ и 1 низа од канап за да ги задо�

Предметот е едноставен, професионален и практичен ножици за розови ножици, кои усвојуваат остри сечила

Стаклени очи : стаклени око кабохони за правење накит, скулптури со кукли, таксидермија и други проекти �

Шаблон со висок квалитет, врежан за занаетчиство на хартија Шаблон се вклопува во популарни машини за �

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти...

Платното на ова дијамантско сликарство е крпа од хемиски влакна Инцидентни додатоци се : 1 Пенка за вежб�

Одлично за општа употреба, такво сечење преку хартија, залихи на картички, тенок картон, лента, фотограф�

【20 W мини пиштол за топол лепак】 Пиштолот за топол лепак од 20 W има позитивен температурен коефициент (PTC

Прилагодливи хартиени удариМашини за удирање со дупки за дупки за дупки за дупки се лесни за ракување А

❀ 【HD печатење платно】 : DIY дијамантски сликарство целосна вежба користи висококвалитетно платно, кое е

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти Каракт�

1 Глава за секач на челик со челик : главата на секачот има голема цврстина и издржливост Со 2 глави на сек

【Додадете повеќе забава во животот】 Дали го сакате вашиот живот позабавен и богат? Сликарството со 5д д

Големина 8 ", брои : 4 топки Совршена употреба за занает, уметност и училишен проект Занаетчиски топчиња с�

И овој појас се користи за намалување на лентите од 3 см до 30 см широк, заштедувајќи незгодно време на сеч

Комплет за сликање на дијаманти : Плеска на дијаманти, силна трета димензија; Совршен натпревар во боја,

Aleene'sобидете се со големина, со големина Овие лепила се совршени за занаети, хоби, поправки на домаќинств

Голема количина и внимателна комбинација : ќе добиете вкупно 40 листови хартија за завиткување за букет �

*DIY дијамантски сликарство : збир на алатки за сликање со дијаманти, разни обоени ригистони *Активности з

2 ролни од сливи од кабината крепска хартија Секоја ролна е долга 70,5 стапки; Вкупно 145 стапки...

Направено со месинг, Раде Кришна Тилак, Печатно писмо со буква тика, алатка за апликатори на Тека Корист�

Мека и издржливасилна, добро изработена и без мирис Ова природно изопачено јаже е убаво, многу меко на д�

Забележано : Комплетот за ласерско усогласување може да се користи само во HQ ласерската глава и HQ огледа

Кожа Избришете чиста Избришете чиста Херман Оук Англиски мост од кожен ремен Тапан обоен, затемнет зеле

Scroll