Свеж
Zgzznb целосен вежба квадрат 5д DIY дијамантски сликарство натприродна крст бод мозаик игла, уметност свадба Дома Декорација подарок-16x20in

Zgzznb целосен вежба квадрат 5д DIY дијамантски сликарство натприродна крст бод мозаик игла, уметност свадба Дома

Достапност: Достапно.
DEN 2.33

Најневеројатните 5 D Diamond Saftings5 D Diamond Painting Base на истиот концепт како мозаиците и Paint Bynumbersit е пријатно DIY што е лесно да се собере, што го прави одлично и за децата и за комплетот за сликарство за возрасни, е совршена активност за децата да ја споделат со мама и тато, баба баба & дедо или со нивните пријатели

За производот

Купувачите избираат и

Компатибилни модели : AquoWish2 SH51 C (летен модел 2022) Материјали : ПУ кожа, поликарбонат Структура на производ�

4 x 4 инчи спирално врзано сјајно тешко покриено Врзана жица од 9 / 16 инчи, врзувачки 'рбет 75 нелинирани стр�

Хемиска ткаенина Калта за дупчење има силна вискозност, не е лесно да се испадне и има светли бои и не е л

Име на производот : хартија Бред; Содржина на пакетот : 150 (+ / 2%) ПЦС X Партија Бред Главна боја : бронзен то�

★ Премиум 304 Не'рѓосувачки челик Цврст метал од не'рѓосувачки челик, не како што е пластиката или алумин

Боја : 07 Пакетот вклучува : 1 заштитни случаи на ножици (не содржат ножици и друго демо) Овие обвивки за но�

Големина : Големина на капачето : 12мм, Големина на пост : 12мм, Големина на основата : 12мм Конверзија на мер�

Должина на флејта : 34мм / 13 "; Материјал : Пластика, метал Содржина на пакет : 2 x ножици за шиење; Име на прои�

Овој комплет за алатки е сè што ви треба за вашите потреби за изработка на кожа Тој може да се пофали со с

Користете : слики, надворешно пакување : кутија во боја, форма : сингл Материјал : смола, област за залепув

Големина : 3,7 см x 5,8 см (1,5 инчи x 2,3 инчи) Класификација : клипери за нокти, секач, ножици Функција : Мултифун

Магнетно затворање Елегантната колекција Scissorfobz се состои од деликатно вистинско стакло, кристали, пол�

Кликнете на „Прилагодете сега“ за да испратите фотографија со висока резолуција Доколку сакате да го �

Комплетите за сликање со дијаманти вклучуваат 1 Пенка за вежбање на Фулкром + 1 Диск за вежбање + 1 парче к�

Сет од 2 10мм рачно изработени стаклени кабини за очи за правење накит, скулптури со кукли, таксидермија, �

Наменето за правење брзи и лесни димензионални цвеќиња Совршено за хартија за треперење и други тенки м

Идеален материјал за декорација Нашата печатена занаетчиска хартија е направена од најквалитетна хар�

【Материјал】 Факс кожа / ПВЦ 【Големина】 85 инчи долга*ширина од 1 инчи*дебела 1,8 мм 【Боја】 бела (како шт�

Сет од 100 ножици на Метзенбаум 5,5 ”директен не'рѓосувачки челик Направено од не'рѓосувачки челик Одличе�

Цветен удар со медиум Големината на цвеќето е 1инчен Хартиен занает производ Цветен удар со медиум...

Руби роктоа Руби роктоа : 25 дена од Божиќни акценти на колекцијата Овие слоевити акценти ќе дадат нова д�

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти...

Материјал : Стакло + иглички од легура; силни и издржливи, можат да се користат долго време Вклучен пакет

Боја : З Материјал : дрво+метал Број на модел : A648 Потекло : Кина на копното Материјал : дрво+метал Број на м

Овие се направени од високо квалитетен месинг, убава боја, цврста конструкција и навистина издржливи Ко

Материјал : железо и дрво Големина : 25мм 60мм 98мм Големина како слика Рачно мерење, има грешка околу 5мм...

Квалитетен материјал : Висококвалитетен не'рѓосувачки челик криви ножици на веѓите, без 'рѓа Безбедност

? 【Големина на платно】 ☛ ☛ 30x40cm / 12 x 16 инчи Нашата боја за сликање со дијаманти по броеви не вклучува ра

Изработено од висококвалитетен нерѓосувачки челик, убав по изглед, издржлив во употреба; Цврсто и силно

Сликарство со дијаманти целосни додатоци】 Додатоци за сликање со дијаманти ги вклучуваат сите дијаман

Декоративни Brads за белешка : Mini Brads Heart облик направен од врвен материјал за трајна и практична употреба б

? Количината од 10 парчиња, во вкупно 40 парчиња за ваша потреба ? Електроплетираната површина не е лесна з�

Највисок квалитет AЈапонски не'рѓосувачки челик Одлично за тешки ткаенини како свила и платно Засилени�

Scroll