Свеж
МТВ 3552/000-200-19-22 Спојката На Вентилаторот

МТВ 3552/000-200-19-22 Спојката На Вентилаторот

Достапност: Достапно.
DEN 2.00

Тежина на пакетот : 2,45 фунти Вклучени компоненти : Спојката На Вентилаторот. Дел број : 3552 / 000-200-19-22. Оем еквивалентен дел број : 000-200-19-22. Тежина на пакетот : 2,45 фунти. Вклучени компоненти : Спојката На Вентилаторот. Дел број : 3552 / 000-200-19-22. Оем еквивалентен дел број : 000-200-19-22. Висококвалитетни делови за замена на делови изработени од најквалитетни материјали. Нашите производи имаат докажано досие за долговечност, квалитет и заштеда на трошоци.

За производот

Купувачите избираат и

Мини Центрик Нуди целосно тестирање на лице место и контрола на квалитетот Центрични производители ква

Компатибилен со 20012007 Субару WRX и 20042015 Субару WRX STI ВНАТРЕШЕН ДИЈАМЕТАР : 2 НАДВОРЕШЕН ДИЈАМЕТАР : 2 Високо к

Директно одговара За ЗА 7782 Chevy Corvette C3 350 305 V8 АВТО Го подобрува Ладењето за 40% До 45% Температура Целосен Ави

Компатибилен СО ХЈУНДАИ, КИА, ЧОВЕК и многу повеќе Ве молиме потврдете го вашиот број на дел ОД ОЕМ ОД ва�

Вклучени : 1x Нов Комплетен Радијатор € ФУНКЦИЈА : Радијаторот е одговорен за елиминирање на топлината о�

?Вклучени Додатоци : Возачот Левата Страна Огледало Стакло x 1 И лепило влошки (Без пластична подлога пло�

Ве молиме проверете Фитнес Филтер и Опис за да видите дали оваа ставка ќе работи на вашето возило пред к�

Земја / Регион На Производство : Сад Производителот Дел Број : СПЦXT52404 KROAT Завршна Површина : Пластика Зем�

Колектор / Колектор Конвертори Кислород (О2) Сензор Порти Резонаторски Склопови Пригушувачи / Пригушува�

100% Сосема Нов Феринг Предниот Спојлер Материјал : Висококвалитетен Абс Пластика + Челик Монтажа Хардвер

Влез ниво перформанси шок апсорбер Комплименти пониски извори Совршен за замена НА ОЕ или подобрување �

[Опрема за возила] : Компатибилен Со Фолксваген Кабрио 1997 L4 20 L(Висока Линија, A / C), Кабрио 2000 L4 2.0 L(GLS), Кабри

ФитмФит за 2011 2012 2013 2014 2015 2016 Форд Ф250 Ф350 Ф450 супер должност Дизајн Висококвалитетен Абс Пластичен Матери

Супериорна филтрација; подмачкан филтер Ги зголемува перформансите и километражата Перат и еднократно

Овој радијатор е дизајниран со тешка должност, доаѓа со 2 ред 26мм цевки со дебелина од 56мм јадро, може да �

Големина на јадрото( ММ) : 592 х 375,5 х 26; Вкупна Големина (ММ) : 40 / 40 х 383 Истекување / издржливост повторено те�

Сосема Нов Оригинален Toolо X640000011 Алатка За Отстранување На Спојката ОЕМ Вистински Partо Дел # X640000011 Вистин�

Оваа ставка е сосема нова и доаѓа со 5ГОДИШНА ГАРАНЦИЈА! Ова се флексибилни пластични парчиња што ги ста�

●Висококвалитетен Материјал ● вентилаторот За издувни гасови на автомобилот е изработен од висококва

●Состојба●Нов Погон За Замена+Гувернер+Магнетски Сензор За Пикап ●Дел Број●ADC22524 V + ESD5111 + MSP675 €Специф�

Хонда 19881991 Граѓански ИЛИ CRX D15 или ZC со рачен менувач Дизајниран за апликации каде конфигурацијата или г�

Идеален За Магистер По Инженерство Студенти И Факултет (Кадифе : Портокал, Поставата : Морнарица, Шеврон

Произведени според СТАНДАРДИТЕ НА АФБМА користејќи висококвалитетни материјали Брегот до Брегот обез�

Сосема Нов Алуминиумски Радијатор За Смрзнатини, 3 Ред, Стил На Проток Надолу, Дебелина На Јадрото Од 2,20 �

Којорад Нуди најдобри Во Квалитет и Опрема Којорад ја води индустријата за радијатори по квалитет, перф

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пластика, Метал Нето Тежина : 97гр; Содржина На Пакетот : 80 парчињ�

ФИТМЕНТ : За Џенерал Моторни возила само со фабрички радијаториЗа 3 ред радијатори (исто така наречени т�

1000 МИЛЈИ ГАРАНЦИЈА Можете да ги инсталирате нашите топчести споеви со доверба знаејќи дека секој дел шт

Фит : кавасаки вулкан 900 ВН 900 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Сите алуминиумски високи перформанси радијатор без л�

Висококвалитетни материјали : ОВА led светло користи различни LED чипови и висококвалитетни материјали за

Scroll