Свеж
Радијатор За Нисан Xterra Граница Пикап 2.4 L Не Supercharged

Радијатор За Нисан Xterra Граница Пикап 2.4 L Не Supercharged

Достапност: Достапно.
DEN 2079.84

10 Годишна Гаранција оваа ставка е поддржана од нашата 10-годишна гаранција Во случај оваа ставка да пропадне поради дефекти во производството за време на наменетата употреба, делот ќе го замениме бесплатно. Оваа гаранција ги покрива само трошоците за делот. Ве молиме запомнете : сите измени на ставка од секаков вид пред да контактирате со нас ќе го поништат секое и целото гарантно покритие за оваа ставка. Ве молиме контактирајте не пред да го измените делот за да имаме можност да ја поправиме ситуацијата. Референтен Број( и) : 214609 Z000,2215,CU2215, NI301010. Спецификации на ставката : Компатибилен со : 1999-04 Нисан Граница V6 3.3 L Природно Аспириранкомпатибилен со : 1998-04 Nissan Граница L4 2.4 LCompatible со : 2000-04 Nissan Xterra V6 3.3 L Природно Аспириран.

За производот

Купувачите избираат и

Дизајниран и произведен за да одговара на оем делови Чувајте го моторот на вистинската температура под

100% Сосема Нов Феринг Предниот Спојлер Материјал : Висококвалитетен Абс Пластика + Челик Монтажа Хардвер

Максимална надградба на перформансите со до 40% повеќе перформанси на амортизација од стандардните амор

Директно Вклопување ОРИГИНАЛЕН Оем Фабрика Оригиналниот дел Загарантирана од лоша изработка и материј

Ое Споредливи Фабричкиот Предтест обезбедува пад на вклопувањето Печка пламнал обврзници алуминиумск�

Дизајниран за оес форма и функција Вклучени се сите потребни фитинзи или хардвер Јадрото е индустриски

5ГОДИШНА ГАРАНЦИЈА! Ако имате проблеми со трим во следните 5 години, НИЕ ГО заменуваме БЕСПЛАТНО! ЗАБЕЛЕШ

0105 Хонда Граѓански ПЛАНИНАТА 2Ред Лесни Тежина Трки Дизајн Вкупна Димензија : 26 Ладилник За Моторно Мас�

Фитмент : За Меркур Гранд Маркиз 20052011, За Линколн Таун Кар 20052011, За Форд Круна За Викторија 20052011 Дел Број :

АВТОПАЛПАЛ, НАЈДОБРИОТ ДРУГАР НА ВАШИОТ АВТОМОБИЛ ПАЛПАЛЕДНА ГОДИНА ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ СЕКОГАШ ОБЕ�

ЗАГАРАНТИРАНО ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА КОЊСКИТЕ СИЛИ 20072011 Тојота Тундра Инсталирањето комплет за внесување може

Протан 6887 ГМ Голем Блок Радијатор ИнсолаториЦрна Дел Број : 71712БЛ Протански Радијатор ИзолаториЦрна...

Компатибилен со Шевролет, Џенерал Моторс, Гм, Понтијак и многу повеќе Ве молиме потврдете го вашиот број

Земја На Потекло : Германија Висината На Пакетот На Производот Е 0,9 Инчи Должината На Пакетот На Произво�

Целосен Авион 5057 алуминиумска конструкција со издржливи, тиг заварени крајни резервоари Овој Алуминиу�

Дизајниран Со Најновиот Софтвер И Произведен Со Модерна Алатка Директна Замена За Вклопување Инсталир�

Апликација : за возила, камиони, теренци, мотоцикли, чамци, аудио, стерео и цдплеери Материјал : Изработен

ФитмФит за 2011 2012 2013 2014 2015 2016 Форд Ф250 Ф350 Ф450 супер должност Дизајн Висококвалитетен Абс Пластичен Матери

Вклучени : 1x Нов Комплетен Радијатор € ФУНКЦИЈА : Радијаторот е одговорен за елиминирање на топлината о�

Компатибилен СО ХОНДА и многу повеќе Ве молиме потврдете го вашиот број на дел ОД ОЕМ ОД вашата оригинал

Цпу машински за точни ое спецификации и одговара Целото алуминиумско тело за ефикасна дисипација на то�

Изработен од висококвалитетен материјал за издржливост и стабилност, отпорен на абење, практичен Супер

CAD / CAM деизајниран со Користење На Софтвер Unigraphics Воено одделение (специјален облечен) алиминиум што се к

Компонентите се дизајнирани да одговараат на перформансите на ОЕ на вашите сопирачки З17 Еволуција Чист

ДАЛИ ИМАТЕ ПРОБЛЕМИ СО ПОДИГНУВАЊЕ НА ВАШИОТ МЕК ВРВ? Не си сам! Оем меката горна рамка е тешка и исто та�

Основни Димензии : 18 7 / 8 "х 14" х 2 1 / 4 "(357мм х 478мм х 56мм) ;Вкупни Димензии : 21 "х 19 3 / 8 " х 5 1 / 4"(494мм х 534мм х 128,5 мм)

5ГОДИШНА ГАРАНЦИЈА! Ако имате проблеми со трим во следните 5 години, НИЕ ГО заменуваме БЕСПЛАТНО! ЗАБЕЛЕШ

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пластика, Метал Нето Тежина : 97гр; Содржина На Пакетот : 80 парчињ�

Димензии на пакетот : 5 Lx 9 Hx 7 W (инчи) Тежина на пакетот : 3 килограми Земја на Потекло : Сад Дел Број : ПК110909..

Идеална замена ова склопување на вентилаторот за ладење на моторот беше прецизно дизајнирано за да одг

●ГУМА со ВИСОК СТЕПЕН ● Овие заптивки од гладхенд се изработени од висококвалитетна гума, фина изработ

Полиран Финиш Врежани Тајминг Марки Компатибилен Со Vw Бубачки Воздушно Ладење Мотори Прецизно Вклопув�

Висок квалитет Супериорна сила Протекување доказ перформанси 16 ML 90 СТЕПЕНИ FLR ADPT BLU Перформансите на црв

Овој штитник за бубачки заштитник на хаубата, кој е направен од тврд материјал, ќе го комплетира стилск�

Премиум инженерски филтер Заменете во редовни сервисни интервали Помага во одржување на животот на пре

Одговара На EZGO RXV (20082015) Гас И Електрични Модели Прилагодено обликувано за беспрекорно вклопување...

Scroll