Свеж
Комплет За Држач За Држач За Алуминиумски Радијатор, Држач За Држач За Монтирање На Повеќе Радијатори Со Завртки За Миење Додатоци За Замена На Автомобилот Се Вкло?

Комплет За Држач За Држач За Алуминиумски Радијатор, Држач За Држач За Монтирање На Повеќе Радијатори Со Завртки

Достапност: Достапно.
DEN 1.00

Материјал : Изработен од висококвалитетна алуминиумска легура со цпу технологија, која може да се користи долго време Применливи модели : Одговара захондациски ЕК/АП/ДЦ. Лесен за инсталирање : сите делови немаат дупчење, нема сечење и лесен за инсталирање. Повеќе бои : достапни се различни бои, кои можат да додадат убав и чист изглед на вашиот радијатор. Пакетот Вклучува : 1 x Радијатор Држач За Престој, 1 x Фендер Мијалник, 1 x Болт. Комплет За Држач За Држач За Алуминиумска Легура Со Замена На Завртки За Миење За хондацивичен Ек/АП / ЕДНОНАСОЧНА Струја Карактеристики : Материјал : Изработен од висококвалитетна алуминиумска легура со технологија НА ЦПУ, која може да се користи долго Време повеќе бои : достапни се различни бои, што може да додаде прекрасен и чист изглед на вашиот радијатор. Применливи модели : Одговара захондациски ЕК/АП/ДЦ. Лесен за инсталирање : сите делови немаат дупчење, нема сечење и лесен за инсталирање. Опис : Име На Производ : Материјал За Држач За Престој На Радијатор : Боја На Алуминиумска Легура : сина Тежина : 35гр применливи модели : Одговара захондациски Ек/АП/ДЦ Пакетот Вклучува : 1 х Радијатор Држач За Престој 1 х Мијалник за Браник 1 х Завртка.

За производот

Купувачите избираат и

Форд Ф550 Супер Должност, Екскурзија, Ф450 Супер Должност, Ф350 Супер Должност Центрик Нуди целосно тестирањ

Прецизност Дизајнирана За Улични И Теренски Перформанси Може Да Се Сместат Подигнати Суспензии 015" Моно

Компатибилен со КАМИОНОТ ГМЦ Ц / К ОД 19781986 година со ВНАТРЕШЕН ДИЈАМЕТАР од 292 4,6 Л : 1,221,46" НАДВОРЕШЕН ДИЈА�

Ги исполнува Или Надминува Спецификациите НА ОЕМ Фабрика Оем Одговара Форма и Функција Совпаѓање На Во�

Одговара На EZGO RXV (20082015) Гас И Електрични Модели Прилагодено обликувано за беспрекорно вклопување...

Ставка со врвен Квалитет Директен, пад на погоден за лесна инсталација Изграден за дизајн на апликации �

Стил : Шок Материјал : Стврднат Челик Заврши : Полиран Серијата завртки на хеликс на фабричките перформа�

Рејбестос е светски познат во автомобилскиот резервен пазар како водечки производител на делови за соп

Фитмент : Компатибилен со 2015 2016 2017 2018 МерцедесБенц ЦКласа W205 Спорт Изработени Од Висококвалитетни СТОМА

Фитмент : ве Молиме проверете Фитнес Филтер и Опис за да видите дали оваа ставка ќе работи на вашето вози

100% Сосема Нов Феринг Предниот Спојлер Материјал : Висококвалитетен Абс Пластика + Челик Монтажа Хардвер

Директна замена овој дефлектор за поддршка на воздухот на радијаторот е дизајниран да одговара на вкло

Одговара На Моросо Трки Вакуум пумпи или слични "смог" пумпи кои користат оестил, 3завртка монтажа шема П

Компатибилен СО ХЈУНДАИ, КИА, ЧОВЕК и многу повеќе Ве молиме потврдете го вашиот број на дел ОД ОЕМ ОД ва�

Фитмент : Компатибилен со 2016 2017 2018 2019 2020 Хонда Цивик Материјал : Изработени Од Висококвалитетни Обоени Ј�

ЗАГАРАНТИРАНО ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА КОЊСКИТЕ СИЛИ 20072011 Тојота Тундра Инсталирањето комплет за внесување може

Производ 1 : ● Без Одржување И Без Истекување Оваа батерија е составена од гел наместо течност, така што �

Кога децата или постарите корисници работат со задната врата, тие ќе бидат безбедни од задната врата шт�

ОсигурувачиОсигурувачите најчесто се користат за заштита на електричните кола од преоптоварување и кр

Хонда Центрик Нуди целосно тестирање на лице место и контрола на квалитетот Центрични производители кв

Компатибилност на возилотособрание На Вентилаторот На Радијаторот компатибилен Со Битие Г80 2017, Битие 20

Федерален; 49 Државен Конвертор Cat SMART Конвертор Технологија Копач свиткана цевки Нерѓосувачки челик изг

Оригинален Оем Фабрички Дел Во Оригиналното Малопродажно Пакување Оем квалитет и Директна опрема Зага�

Совршена заменаобратна конструирана за изглед, вклопување и функционирање точно како оригиналното рет

?Вклучени Додатоци : Возачот Левата Страна Огледало Стакло x 1 И лепило влошки (Без пластична подлога пло�

12v 600ah lifepo4 батерија € 1pcs со брз полнач Работен век : повеќе од 4000 циклуси, со вградување на одборот за заш�

Димензии на пакетот : 2,54 H x 35,814 L x 20,828 W (сантиметри) Земја на Потекло : Сад Тип на вклопување : Специфично З�

Влезот Диа : 3 " Вкупна Должина : 6" Стегач на дизајнот 304 огледало полиран нерѓосувачки челик Диномакс вре�

Изведба Одделение Двоен Еден Инчен Јадро Природен Финиш Радијатор Држачи за монтирање на вентилаторот.

Врвните дихтунзи се произведуваат за да ги исполнат или надминат спецификациите НА ОЕМ и индустриските

●ОДГОВАРА за € Одговара за 20112018 РЕНЏЕР(пред купување, ве молиме испратете ми епошта вашиот модел годин

●Вклучено Е Целото Предно Светло +овој режим на сите светла им овозможува на вашите долги светла и ниск�

Опсег На Примена : решетката на радијаторот на мотоциклот е добра замена за нинџа400 2018+ и замена за нинџа2

Алуминиумски радијатор со високи перформанси За Поларис Спортист 570 Туринг СП ЕПС Трактор х2 МД ДО Еун П�

Погоден За Форд Ренџер 19952008 Мазда Б3000 19942007 В6 3 Автомобилска Замена Мотор Ладење Вентилатор Спојката Дел

Капаците нежно се отвораат, Идеални За поддршка на капакот за да бидат отворени Сила : 80 N / 18 Lbs(по Потпора

ФитмФит за 2011 2012 2013 2014 2015 2016 Форд Ф250 Ф350 Ф450 супер должност Дизајн Висококвалитетен Абс Пластичен Матери

5ГОДИШНА ГАРАНЦИЈА! Ако имате проблеми со трим во следните 5 години, НИЕ ГО заменуваме БЕСПЛАТНО! ЗАБЕЛЕШ

Основни Димензии : 18 7 / 8 "х 14" х 2 1 / 4 "(357мм х 478мм х 56мм) ;Вкупни Димензии : 21 "х 19 3 / 8 " х 5 1 / 4"(494мм х 534мм х 128,5 мм)

ХајТек Флексибилни Нерѓосувачки Заштитен ѕид Планината Транс Прачка за 45рфе Висококвалитетни Автомоб�

Scroll