Свеж
Замена на Yunshansj Комплетни комплети на копчиња, замена на контролор џојстик, комплет за копчиња за замена на дел, копче за водич за контролор на Microsoft Xbox One Controller 3.5mm.

Замена на Yunshansj Комплетни комплети на копчиња, замена на контролор џојстик, комплет за копчиња за замена на дел,

Достапност: Достапно.
DEN 1003.20

Усвојува електропланирана текстура, мазна површина со голема јачина, анти-гребење Едноставен дизајн, инсталацијата може да се заврши сами само со шрафцигер. Направено од квалификувана нетоксична ABS пластика, цврста, цврста и издржлива за употреба. Бесплатно мирис, обезбедува долг животен век. Совршено вклопување за контролорот на Microsoft Xbox One со Jackек од 3,5 мм. Работете точно како оригиналот за копчињата за контролори Xbox One. Усвојува електропланирана текстура, мазна површина со голема јачина, анти-гребење. Едноставен дизајн, инсталацијата може да се заврши сами само со шрафцигер. Направено од квалификувана нетоксична ABS пластика, цврста, цврста и издржлива за употреба. Бесплатно мирис, обезбедува долг животен век. Совршено вклопување за контролорот на Microsoft Xbox One со Jackек од 3,5 мм. Работете точно како оригиналот за копчињата за контролори Xbox One. Спецификации : Состојба : 100% сосема нов и квалитетен материјал : ABS боја : сина погодна за Xbox One 3,5 mm Controller Controller Тежина : Прибл. Вклучен пакет 21 G : 1 x Сет на замена на копчето за Xbox (1 x RT/LT 1 x RB/LB 1 X DPAD 1 X ABXY копчиња 1 X Strat/Back Sync Копчиња 1 x Топ средна лента) Белешка : Треба да се разделите Вашиот контролер да ги инсталира овие копчиња.

За производот

Купувачите избираат и

Создадете разновидни мачки и кучиња, додајте ги во домовите На Вашите Симс за засекогаш да ги променат н

КОНЗОЛА ЗА ПОЛНЕЊЕ стојат Посебен дизајн и тоа е во парична казна изработка Тоа е најдобрата замена за в

Без борбена борба со потта додатоци за контролори Xbox One, направени од Premium Blend Silicone Најдобри покривки за �

Поправете го вашиот неисправен L3 / лево стапче или R3 / десен стап со оваа навојна замена за сериите на к

Европска Верзија игра целосно може да се игра на англиски Кутија На англискиРегион Бесплатно / 100% Ком�

Кабелот за разговор Reytid Talkback ќе се поврзе со сите компатибилни слушалки за игри на Astro (освен A10) со вашио�

Квалитетни материјали : Аналогниот рокер и рокерскиот капак се изработени од пластика и метал, кои се от

Складиште за чување на тешко патување со пустиник Заштитете го вашиот омилен уред од испакнатини вдлаб�

Вертикално полнење за употреба со Xbox One S и Xbox One X конзоли (не е компатибилен со оригиналната Xbox една конз�

Прекрасна мачкарампа силиконски палецот стап капак капа зафат ЗА PS4, PS3, Xbox 360, Xbox Еден Контролер Издржлив

Ефикасен метод на ладење : издувната страна на конзолата е дизајнирана со вентилатор за ладење, кој влеч

Квалитет на проаудио Со Супериорно Вклопување и Завршница Прецизен Микрофон Што Може Да Се Замени...

Дизајниран исклучиво За Xbox One / One S / One X Безжичен контролер, дизајнот со двојни порти за полнење ви овозмо

Поставете го трендот : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со моќни кожи за вашата конзола Xbox 360 S! �

Овој пакет вклучува : Xbox ONE S 1tb Конзола, целосна игра преземање На Брзини На Војна 4 стандардно издание За

Пакетот Вклучува : 1x HDMI Порт Приклучок Погоден ЗА XBOX ONE Сосема Нов, Квалитетен Ве молиме, Проверете Го Име

Пакетот вклучува : Градиент виолетова 1tb Xbox One конзола, појавување на виолетова Xbox Безжичен Контролер, пр

Компатибилен : Совршено вклопувајте го вашиот безжичен контролер Xbox One Elite Лесно замена : Одвојте го ваши

Започнете го вашето патување во апокалиптичниот свет На Далеку Плаче Нова Зора со стил благодарение на

Пејте го своето срце до најжешките хитови од најголемите уметници вклучувајќи оригинални снимки и ХД в

Бидете заштитно лице на новата генерација подготвена за слава Во Маден нфл 21 Докажете ги вашите скептиц

Игри играат подобро На Xbox Еден X Искуство 40% повеќе енергија од било која друга конзола 6 терафлопи со гра

Висока Quanlity : 100% одговара за контролорот Xbox One Elite Направено од метален не'рѓосувачки челик и хром...

Обични црни копчиња Abxy Потребно е Security T8 Security & T6 шрафцигер (не е вклучен) Ќе одговара на кој било контрол�

Сосема Нов, Квалитетен Само Се Вклопуваат За Xbox One S Контролер Само, Не Се Вклопуваат За Други Контролер...

Нов влез во реномираната акцијарпг франшиза Хардкор, брутална и непростлива борба со навалица...

QuightКвалитетни Материјали●Копче За Водење изработено од квалификувани нетоксични стомачни пластични,

●КОНТРОЛЕР ПОЛНАЧ користи Компатибилен Со Xbox еден / Еден S / Еден X контролери ●БРЗО ПОЛНЕЊЕ двојната �

Одличен комплет за замена, компатибилен со контролорот Xbox One : Комплетот за замена на палецот LANMU е соврш�

Компатибилен СО : PS4 PS3 PS2 Прекинувач Pro Xbox Еден Xbox 360 Wii U Пакет вклучуваат : 8 ПАРЧИЊА Заштитете го џојстико�

2часовно брзо полнење : Обезбедете општ кабел за полнење USB што може да го наполни јаката на приемникот и

Спуштете се во длабочините на вонземски подводен свет исполнет со чуда и опасност Занаетчиска опрема, п

3 Годишна Гаранција, Официјално Лиценцирана, Гордо покажете ја вашата верност, Винил Кожа Оваа кожа е по�

Ултратенка, лесна конзола Xbox One X и контролер пакет винил декларална заштита Официјално лиценциран диза�

Ултратенка, лесна конзола Xbox One X и контролер пакет винил декларална заштита Официјално лиценциран диза�

Специјално дизајниран За Контролер Xbox One за поврзување на слушалките со аудио приклучок од 3,5 мм Повеќет

Персонализирајте Го Вашиот Xbox One со оваа винилна обвивка со мат боја со врвен квалитет Секој пакет доаѓа

Пефект за воздух 5 Име : кабел за полнење на портата за полнење Сиза : 60502мм Најдобра замена за вашата испу

Подобрете ја околината за ладење за да го продолжите животниот век на Вашата Конзола За Игри Xbox One, (НеOEM)

Сосема нов контролер ЛБ РБ замена дел Замена за вашиот скршен или нефункционален безжичен контролер...

Сместена во експанзивно, отворено светско искуство во РАМКИТЕ на УНИВЕРЗУМОТ ВО ДК, Лигата На Правдата �

Модел Година : 2021 Силиконски покритие за контролорот Xbox One S Чувајте го вашиот контролер безбеден и зашт�

●Функција за вибрации● : Супер вибрации со Двоен мотор , ви даваат подобро и удобно искуство со игри Зр�

Ние гордо прилагодуваме во оригиналниот микромекмек Xbox One / Series X / S контролор со употреба на хидронатопи

Scroll