Свеж
Адаптер за слушалки за LVL Afterglow

Адаптер за слушалки за LVL Afterglow

Достапност: Достапно.
DEN 1542.40

Адаптер за слушалки Адаптер за слушалки. Дизајнирано исклучиво за приклучоците за безжични контролори Xbox One во безжичниот контролер Xbox One за да се овозможи игра и разговор со аудио компатибилност со повеќето слушалки со помош на 3,5 mm приклучок ја прилагодува вашата игра наспроти разговор со разговор, како и вашиот микрофон и мастер волумен со сите аудио контроли Погодно лоциран на врвот на прстите, индикаторот за LED за микрофон, ви овозможува да знаете кога вашиот микрофон е пригушен детали за производот : Датум на објавување : 9 ноември 2015 година Цена : Цената на Strike Throgh е цената на списокот. Заштедите претставуваат попуст од цената на списокот. Димензии на производот : 3,6 x 3,4 x 1,3 инчи; 2 фунти Медиа : : Домашна испорака на видео игри : Во моментов, ставката може да се испорачува само во САД и до адресите на АПО/ФПО. За пратките APO/FPO, проверете кај производителот во врска со проблемите со гаранцијата и поддршката.

За производот

Купувачите избираат и

Специјално и прецизно дизајн ЗА PS4 Xbox Еден Контролер Изработен од висококвалитетен алуминиум, кој е пот�

Широка компатибилност Овој контролер на жичен игра е компатибилен со конзолата Xbox One, Windows PC Mac (Windows 10 / 8

Вклучете се во крвави тактички битки на огромен Вселенски Халк Играјте преку две кампањи од гледна точк

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : димензии На Главната преграда 11,8" х 6,3 "х 17,7", доволно пространа за компатибилна Со Xbox Се

€Широка Компатибилност kekucull dual полнач доаѓа За Xbox контролер со 2* 1100mah батерија пакет, компатибилен Со Xbo

●Компатибилност●Совршено вклопување За Xbox Оригинален XBOX еден контролерXBOX ONE КОНТРОЛЕР / XBOX ONE контрол

Кожа на слој на Pro Одделение 3 Флексибилен винил материјал со специјално блокирање на отпуштање на лепи�

Влез : 100240в Излез : 12в7 Големина (Л*В*Ч) : 170*75*52мм.Компатибилен Со Xbox one Влез : 100240в Излез : 12в7 Големина (ЛВЧ) : 1

Применлив модел : PS5 PS4 PRO Slim PS3 Xbox 360 Xbox One Xbox One X Elite Пакетот вклучува : 2 x капаче за џојстик Ви даваат поголе�

●Совршен Компатибилен Xbox еден контролер Со Високи перформанси, совршено компатибилен Со Xbox One, Xbox One X, Xbo

Висококвалитетна замена на батеријата За Мајкрософт Xbox еден контролер Високи перформанси NiMH батерии З�

МОДЕЛ НА КОМПАТИБИЛНОСТ : Ултра одговара За Стандарден Контролер Xbox One со и без приклучок за слушалки од

● 100% висококвалитетен внатрешен вентилатор за ладење ●Компатибилен со : Xbox Серија И конзола ● Сите пре

Материјал : Силикон / гел / гума Секоја пакет содржи 4 затегнувања што е доволно за два контролори Подобре

Ова Е Европска Верзија работи тука во НАС Жителното Зло 3 е поставено среде кошмарната појава На твирусо

3 Годишна Гаранција, Официјално Лиценцирана, Гордо покажете ја вашата верност, Винил Кожа Оваа кожа е по�

100% Сосема ново и обезбедување квалитет Компатибилен Со : Xbox Еден Тенок Контролори Само Оваа школка На ко

100% сосема нов и висок квалитет Електронски додатоци, додатоци за канцелариска компјутерска опрема вклу

Серијата за продажба на единици 16 милиони се врати со оригиналниот Режисер Хидеаки Ицуно на чело на раз�

Кабелот за кабел за полнење за замена за вашиот Luxe / Charge 5 ќе го наполни вашиот трагач брзо и ќе го заштит

Производот усвојува процес на електропланирање и е исклучителен и убав Шарените копчиња се лесни за ин�

Користете ја молскавичната брзина на Соник за да ги ослободите шумовите и да ги научите тајните на нивн�

[360 ° чувар и антилизга] 100% силиконски материјал компатибилен со контролорот Xbox Series X / S со гумено масло в�

Официјално лиценциран титанфол 2 инспириран дизајн Аудио поддршка и контроли Мултифункционални тркала

Зголемена ТочностЗголемен опсег на движење за ист агол на стапот по инсталирањето На Продолжувачот, мн�

Поставете го трендот : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со моќни кожи за вашата конзола Xbox 360 S! �

ИЗГРАДЕТЕ го вашиот тим со над 12 Изберете ги вашите омилени или изберете играчи што одговараат на вашио�

Ултратенка, лесна конзола Xbox One X и контролер пакет винил декларална заштита Официјално лиценциран Skin IT �

Со три 3,0 центри интерфејс, побрза брзина на пренесување, постабилна Одборот на ПЦБ е тестирана од многу

Компатибилни Модели : акцентниот прстен совршено се вклопува Со Xbox One Elite, елитен контролер Од Серија 2 и �

Вертикално полнење за употреба со Xbox One S и Xbox One X конзоли (не е компатибилен со оригиналната Xbox една конз�

[Трајни] Овие метални метави за замена на џојстик се изработени од високо квалитетен метален материјал �

Сосема Нов, Квалитетен Само Се Вклопуваат За Xbox One S Контролер Само, Не Се Вклопуваат За Други Контролер...

Компатибилен Со Xbox One X, Xbox One S, Xbox One, Windows 10 Вклучува Bluetooth технологија за игри На Windows 10 Парчиња и таблети...

2СО ПОЛНЕЊЕ ЛЕР, може ефикасно да го покажува статусот на полнење.Со единечен чип за контрола на полнење�

Биткроните може да се користат за купување широк спектар на козметички прилагодувања Во ХиперПејзаж, К�

Scroll