Свеж
2 парчиња прилагодливи работни капачиња за жени со копчиња за џемпери за африкански слонови буфант капи.

2 парчиња прилагодливи работни капачиња за жени со копчиња за џемпери за африкански слонови буфант капи.

Достапност: Достапно.
DEN 239.68

100% полиестер Затворање на вратоврска. Работно капаче со копчиња и џемпери - Нашите работни капачиња се дизајнирани со копчиња од двете страни на главата за да ги постават лентите на лицето на лицето, болката во увото, особено за лекарите, медицинските сестри, стоматолозите или другите кои треба да носат покритие за лице за долго време. Исто така, вградена џемпери низ челото, што може ефикасно да ја апсорбира потта за да ве одржи суви и свежи за време на работното време, супер удобно долго време. Прилагодливи буфантни капи - Овие буфални капачиња доаѓаат со еластичен опсег и дизајн на вратоврска, што е погодно за да ја прилагодите големината и оваа капа на медицинска сестра одговара на големината на главата на повеќето луѓе без затегнатост. Буфантниот дизајн е погоден за дами со долга густа коса или кратка коса. Капчиња за дишење и меки чистачи-изработени од врвна полиестерска ткаенина, дишење, лесна и брзо суво, со вградена абсорбента памучна џемпери, толку удобно за целодневно носење. Машинско миење на располагање. Нема да избледи и ќе се намали по неколку пати миење. Повеќенаменски - ова работни капачиња со копчиња за жени и мажи се многу погодни за медицинска работа или убавина, чистење на домови и други задачи што ви се потребни за да го одржите вашиот стил на коса за време на работата. Оваа работна капа може да дејствува како различни капи, како што е капа за готвачи, санитарна капа, спа -капа за убавина, салата за теретани, итн., Го прават вашиот живот попогодно. Моден дизајн - вклучен 2 пакет. Ова работно капаче од типот на хип-хоп е многу стилска и привлечна, отпечатена со разни живописни обрасци, со што вашата работна капа е деликатен додаток за вас, исто така, додавајќи свежина во вашиот живот. Нашите модни работни капачиња носат поголема погодност за вашиот живот. Карактеристики на производот : 1. Копчињата на обете големини на главата се погодни за да го задржите капакот на лицето на место и да ја намалите болката во ушите и притисокот на носење додатоци за лице долго време. Вградена памучна џемпери низ челото, лесно ја апсорбирате потта, држејќи ја главата сува и свежа, никогаш не влијае на вашите дела, избегнувајте пот да ви паѓа на образите, да ви донесе удобно искуство со носење.

За производот

Купувачите избираат и

Слимки за капење за жени Симпатични костими за капење за тинејџери увезени ✿✿ Со големина : Ве молиме и�

88% Комбиран памук, 10% полиестер, 2% спандекс Повлечете го затворањето Избравме голем број на популарни пр�

100% полиестер Затворање на тока Само миење на рацете _Deportivo_toluca_f._logo_ Материјал за бејзбол капа : 100% дакрон

Материјал : Оваа маичка за жени е изработена од мешавина од памук, ткаенината е супер мека, дише, пријате�

100% полиестер Asian големина, ве молиме изберете 1 големина нагоре Еластично затворање Панталони за жени 2022

100% полиестер Повлечете го затворањето Совети за перење : Ве молиме имајте во предвид дека миењето на рац

100% мека памучна маичка Повлечете го затворањето 100% мека памучна маичка Поставете јака на ребра со присл

Материјал : Памук и полиестер ☀ело, шармантни дами! Добредојдовте во нашата продавница посакувам да им�

【Пакетот содржи】 Во пакетот има 4 парчиња безбедносни иглички за безбедност, доволно количество и најр

100% спандекс Совршена должина за хеланки, фармерки, панталони за фустани или каприс за стилски изглед си�

100% памук Затворање на чипка Редовното вклопување не е тесно и не е лабаво, совршено вклопување помеѓу Draw

60% памук, 40% полиестер Повлечете го затворањето Само миење на рацете Ткаенина : Направено од 60% памук и 40% �

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Материјал : 92% најлон, 8% спандекс Ock�

89% полиестер, 11% еластан Повлечете го затворањето Засекогаш подобро : Пума постојано се залага да биде по

100% мешавина од памук 【Материјал】 удобен е крал! Ќе останете удобни во текот на целиот ден Панталони Пос

✈✈✈ Нормално време на испорака : 710 работни дена Испорака миење или миење на машината ...

100% полиестер Затворање на цртање Само миење на рацете Обични цврсти 2 парчиња активни облеки, пријатни и

100% полиестер Еластични хулахопки жени кожа врзани панталони жени ремени џемпери жени кожни кратки чизм

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 85% постелнина, 15% памук 【Известува�

100% полиестер Секси високи половини линијата со шорцеви мини здолниште Затворање на патент...

85% полиестер, 15% памук Измазнување на удобноста Затворање на велкро Миење на рацете за да го продолжи жив

Полиестер, Трикот Затворање на патент Само миење на рацете Поддршка од меко четкање Зашивање на рамноте

Затворање на влечење Машина за миење 【Материјал】 Мешавина од памук, оваа шорцеви за џебови за џебови з�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Повлечете го затворањето Стилски �

100% полиестер Харем шорцеви за жени женски тренингот сет жени облека лето жени атлетска облека скејтер м

100% полиестер Секојдневно носење градници увезени За големината : Ве молиме изберете ја големината спор�

75% полиестер / 15% најлон Затворање на привремено Само миење на рацете FlexFit Snapback Полиестер / волна мешано �

75% најлон, 25% спандекс Повлекување на затворање Sparphy Sports Bra : Секси Crisscross Back Yoga Bra, Strappy Athertic Bra во кој се прик

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 75% полиестер, 25% спандекс Повлечете

Измијте со светло бои Ставете го во торбата за долна облека кога машината за миење жица бесплатно...

100% полиестер Совршен подарок : Беше убав подарок за патувања за одмор, совршен за Денот на мајката, купет

Увезени [Продажба на едно парче само за спортски градник за жени] Одлични влошки Matail & Отстрани : најлон, �

Ткаенина : 75%најлон + 25%спандекс Дизајн на јака, висок духовен Покажете спортска спорт Dovetail Design Design на зад

Полиестер, спандекс Летни фустани за жени 2023 година Повлечете го затворањето ❤ Висок квалитет : Полиест

100% полиестер Повлечете го затворањето [Ткаенина] полиестер Оваа сончева кошула е изработена од лесна, п�

Scroll