Свеж
2 пакувања, прилагодливо за работно капаче за животни со мачки со копче и џемпери за медицински сестри жени со коњчиња од коњчиња

2 пакувања, прилагодливо за работно капаче за животни со мачки со копче и џемпери за медицински сестри жени со коњчиња

Достапност: Достапно.
DEN 432.00

Затворање на влечење Оваа работна капа има врвен дијаметар од 18 см/7in. Еластичната вратоврска на задниот дел од капачето може да се прилагоди по своја волја. Погоден е за мажи и жени со која било големина на главата. Материјал : Полиестер за дишење, памук за џемпери и пластични копчиња. Работно капаче со копчиња од двете страни и памучна повлекување од внатрешната страна. Копчињата од обете страни можат да се користат за ленти за да се ослободи притисокот врз ушите, а исто така може да избегне притисок на ушите и да ја намали генерирањето на брчки. Памукот за џемпери е надградена со влага за влага, што може брзо да ја апсорбира потта без да дозволи пот да се капе во очите и да влијае на работата. Дури и ако работи долго време, може да го задржи челото суво и чисто и да ја подобри ефикасноста на работата. За жените со долга коса, буфантната капа може да ја завитка целата форма на главата, а прилагодливата еластична лента на задниот дел може да ја поправи конска опашката за да ја задржи косата од лабава. Изгледа професионално и способно и може да се фокусира повеќе на работата. Нашата капа за работа може да ја апсорбира потта во текот на летото, да одржува топло и ветерно во зима. Тоа е неопходен додаток за секојдневниот живот. Истото важи и за убавината, бањата, гимназијата, медицинските сестри, лекарите, готвачите, пекарите, работниците во работилницата, итн. Затворање на влечење. Оваа работна капа има врвен дијаметар од 18 см/7in. Еластичната вратоврска на задниот дел од капачето може да се прилагоди по своја волја. Погоден е за мажи и жени со која било големина на главата. Материјал : Полиестер за дишење, памук за џемпери и пластични копчиња. Работно капаче со копчиња од двете страни и памучна повлекување од внатрешната страна. Копчињата од обете страни можат да се користат за ленти за да се ослободи притисокот врз ушите, а исто така може да избегне притисок на ушите и да ја намали генерирањето на брчки. Памукот за џемпери е надградена со влага за влага, што може брзо да ја апсорбира потта без да дозволи пот да се капе во очите и да влијае на работата. Дури и ако работи долго време, може да го задржи челото суво и чисто и да ја подобри ефикасноста на работата. За жените со долга коса, буфантната капа може да ја завитка целата форма на главата, а прилагодливата еластична лента на задниот дел може да ја поправи конска опашката за да ја задржи косата од лабава. Изгледа професионално и способно и може да се фокусира повеќе на работата. Нашата капа за работа може да ја апсорбира потта во текот на летото, да одржува топло и ветерно во зима.

За производот

Купувачите избираат и

Еластично затворање Inttutions inttuctions за нега : Не користете вода со висока температура за натопување Совет�

90% полиестер, 10% спандекс Повлечете го затворањето √ Врво на резервоарот за отворен задник вградени во о

32% мерино волна, 32% најлон, 31% рајон, 5% спандекс Направено во САД Препорачано за : цел ден / секојдневно нос�

75% најлон, 25% еластан Полиестерска обвивка Затворање на патент Само миење на рацете Материјал : полиесте�

60% полиестер, 35% памук, 5% спандекс ✈✈✈ Брза испорака : 712 дена Повлечете го затворањето 2022 нови пристигну

★ Испорака : Времето за испорака е обично околу 7 до 15 дена, доколку е задоцнето или логистиката не е ажур

100% полиестер Еластично затворање 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот дел има засиле�

ткаенина Плевената мрежа на горниот дел е издржлив, флексибилен и лесен, обезбедувајќи чувство за дишењ

95% рајон, 5% спандекс Затворање на влечење Athенските атлетски шорцеви ја намалуваат потта за да ве одржат

2023 Облека цветна графичка блуза елек за продажба на женски магацини Без ракав лизгач V вратот без блуза �

95% полиестер, 5% спандекс Направени во САД или увезени ❀ Со големина : Ве молиме изберете ја големината сп

100% Пу Сандали меки сандали за жени Сандели Сандали за бања, надворешни сандали, жени летни сандали Широк

Направено во САД Повлечете го затворањето Притиснете ги границите и одете подалеку со Beyond Yoga Space Dey на ва

90% полиестер, 10% спандекс Повлечете го затворањето Достапно и во редовна и плус големина, идеален активе�

95% памук, 5% ликра Повлекување на затворање Само миење на рацете Cap Антилизга што не се лизга капа Нема по�

100% полиестер Затворање на патент Само миење на рацете Материјал : Овие шорцеви поставени за жени секси с

90% најлон, 10% спандекс Дише мека удобна лесна ткаенина од 4 насоки за истегнување Миење на рацете, не бели.

Удобна ткаенина : Нашиот фустан е изработен од висококвалитетна плетена ткаенина, мека, пријателска за �

Материјал : Памук+полиестер Супер издржливост : Вниманието на Фовигуо на деталите е она што ја издвојува

Датумот на делење е 710 работни дена ❤❤ 【Подарок за жени】 Пантилото е специјално дизајниран за жени...

100% полиестер Еластично затворање 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот дел има засиле�

Мрежа Повлечете го затворањето Оваа техничка мета беше дизајнирана да биде ваш атлетски одење Лесна тк�

полиестер / памук Затворање на влечење Големина : Дијаметарот на горниот дел од капачето е 18 см (7in), што е

Полиестер памук Затворање на влечење Меки материјал : Овие слатки турбани капи се изработени од квалите

100% полиестер Повлечете го затворањето Shoutsидовите со високи панталони од половината се меки, ги потенци�

полиестер и спандекс Еластично затворање Само миење на рацете 【Не е потребна посебна вештина】 : Оваа л�

Полиестерска ткаенина Направени во САД или увезени Затворање на вратоврска Пакет за миење на рацете Вк�

Гума ѓон Горна : лесна и дишечка мрежа е заштитена со технологии Durawrap Flex и Dragguard Останете врзани ленти, из

Мека удобност за дишење ослободете го притисокот на плантарот Beе можете да трчате цел ден со леснотија

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Тенк за жени за жени ✿✿ Кралицата

【Големината работи мала】 Ве молиме, проверете ја табелата со големина пред да купите и изберете 12 голе�

85% полиестер, 15% спандекс Направени во САД или увезени 【Совети】 Ако барате лабаво чувство, изберете 12 го

100% полиестер Направени во САД или увезени 【Брза испорака】 720 дена !!!!! Има за цел да избере побрза логист

100% полиестер Затворање на влечење Машини за миење Премиум материјали : Направено од висококвалитетен п�

100% полиестер Направени во САД или увезени Затворање на влечење Само миење на рацете Удобен материјал : Cl

Гума ѓон Врз основа на шампион што трча во 90 тите години, чевлите на тркачот на Најк Вентурет ги чуваат с�

Краток ракав Облечен брод со брод Бретон шарена кошула Маици на вратот на екипажот Надвор од рамото Лаб�

Scroll