Свеж
Работно капаче за печатење во црна зебра со џемпер и копче за хируршки чистач за чистање капа за коса

Работно капаче за печатење во црна зебра со џемпер и копче за хируршки чистач за чистање капа за коса

Достапност: Достапно.
DEN 191.68

100% полиестер Затворање на вратоврска. Машини за миење. Премиум материјали : Направено од висококвалитетен полиестер, кој е дише, меко за допир, пријателски за кожата, удобно за целодневно носење. Нема да се намали или избледи по неколку пати миење. Памук за џемпери низ челото за да ви помогне да ја апсорбирате потта и држете ја главата сува и уредна. Практични работни капачиња : Буфантните капи со копчиња од обете страни се дизајнирани да ги постават лентите на капакот на лицето за да ви го опуштите увото. Тој е многу погоден за лекари, медицински сестри, стоматолози и други работници кои треба долго време да го носат капакот на лицето, да ви донесат убаво искуство со носење. Една големина им одговара на повеќето луѓе : прилагодливи карактеристики на буфантни капачиња со еластичен опсег на задниот дел и го вратат дизајнот, лесно им одговара на повеќето тинејџери, жени, мажи. Дамите со долга густа или кратка коса можат лесно да ја прилагодат за да се носи. Дејствуваат како различни капи : Оваа работна капи може да се користи како медицинска сестра, стоматолошка капа, капа за готвачи, капа за убавина, салата за сантир, санитарна капа, но и капа за чистење домаќинства, за да се спречи мирисот на нечистотија и готвење. Погодно е да аплицирате во дома, канцеларија, училиште, ресторани, фабрики, салони за убавина, центри за миленичиња, домашна заштита и други прилики за одржување на вашата фризура или да држите покритие за лице. Капчиња за модни чистачи : 1 x Работни капачиња и вклучен опсег за коса од 1 x еластици. Работните капи се отпечатени со различни живописни обрасци, со што имате среќно расположение секој ден кога работите или излегувате да играте. Целокупната печатена работна капа не е само убава, туку може и едноставно како дневна капа за додатоци, да спречи песок, прашина, загадување на воздухот на јавни места. Работете со нашите прекрасни работни капи, направете го вашиот живот поудобен. Опис на производот : 1. Направено од премиум полиестер, дишење, брзо суво, лесен за чистење. Нема да избледи или да се смалува по неколку пати миење. Вградена памучна џемпери низ челото за да ви помогне да ја апсорбирате потта, да останете суви и свежи. Унисекс капа, горниот дијаметар на шапката е 18 см/7in, што е погодно за повеќето тинејџери, жени и мажи, дами со долга или кратка коса можат лесно да го прилагодат завој да носат.

За производот

Купувачите избираат и

100% памук ✈✈✈ Брза испорака : 712 дена 2022 нови пристигнувања, продажба на дозвола ♛ Материјал и карактери

Materionsенски Божиќни врвови Материјал : Полиестер и спандекс Овие џемпери доаѓаат со целосна постава Мека

За испорака : Стандарден превоз 721 дена, во рок од 48 часа испорака Женски тренинзи спортови џемпери, обич�

85% полиестер, 15% спандекс Повлечете го затворањето Не бели, не желези, не милувај суво ❤ 3 парчиња костими

Тело : 90% полиестер, 10% спандекс; Половина од половината : 91% полиестер, 9% спандекс Повлечете го затворањет

60% полиамид, 25% полиестер, 15% спандекс Повлечете го затворањето Само миење на рацете Овие контури беспрек

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Зони за греење : Нашите дами загревање на долна облека имаат 13 зони за греење ќе ве загреат низ областите

【Повод】 : ? Многу погоден за формални и неформални прилики Совршено за сите сезони и прилики, особено во

100% полиестер Затворање на влечење Машини за миење Премиум материјали : Направено од висококвалитетен п�

100% полиестер Затворање на влечење Машини за миење Премиум материјалиизработени од висококвалитетен по

Цврсти врвови за жени кои се случајни Направени во САД или увезени Повлечете го затворањето Машински ми

Скока за жени секси Направени во САД или увезени ✈ БЕСПЛАТНО ИСПИТУВАЕ, Стандард : 714 дена испорака / за�

95% полиестер, 5% спандекс Повлечете го затворањето Конструирано од ултра мека, истегната ткаенина за брз�

Преголеми маици за жени Направени во САД или увезени Затворање на копчињата Врво на вежбање со машини з�

Увезени Надворешен материјал : Мека кожа од микрофибер и задебелена латекс мида, ви овозможуваат најудо

100% памук Направени во САД или увезени Ткаенина : Teенската кратка ракав е направена со памук, удобно, меко

Материјал : Памук и полиестер, супер издржливост Направено во САД или увезено, машинско миење...

100% полиестер ❤hudie јакна ладни дуксери женски дуксери пуловер женски женски худи јакна јакна вратоврска

Направено од лесна и дише ткаенина Фудбалерот и одблесокот Алинија со висока линија на половината совр�

100% полиестер Затворање на кука и очи Материјал за миење Ткаенина за дишење, тенка, но не гледајте преку, �

65% памук, 35% спандекс Затворање на истегнување Само миење на рацете Модни врвови на качулка за жени напра

Поддршка и поттикнување : СВЕТСКИОТ ЦРНИ ЦРНИ СТРУЧНИ СПОРТСКИ ГРАДИ ЗА WЕНИ ги поддржува вашите гради в

Материјал : Оваа маичка за жени е изработена од мешавина од памук, ткаенината е супер мека, дише, пријате�

Nike DriFit Technology ја оддалечува потта од вашата кожа за побрзо испарување, помагајќи да останете суви и удобн

2023 маица со блузи за дами места Малку кошула со блуза со кратки ракави со екипаж на вратот ✈✈✈ ДЕЛОВИ : �

100% полиестер Шорцеви за тренингот за тренингот женски розови тренинзи за тренингот женски 8 тренинзи шо

Трендовски дизајн : v врат, опуштено вклопување, долги ракави, врзани рабови, мека, лесна измислица, без з�

92% полиестер, 8% спандекс Направени во САД или увезени ✈ БЕСПЛАТНО ИСПИТУВАЕ, Стандард : 714 дена испорака

85%полиестер+15%рајон Затворање на патент Само миење на рацете 【Материјал】 : zip zip up sweatshirts е направен од 85%

сатен Suede единствено ? Материјал : Висококвалитетни сатенски материјали, секси дизајн на мрежа, пенливи

100% полиестер Еластично затворање 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот дел има засиле�

100% ткаенина Нема затворање на затворање Направено за удобност Нашата женска плус големина на екипажот

Scroll