Свеж
Оригинален OEM DMD DLP чип за Optoma TX785 60 дена гаранција

Оригинален OEM DMD DLP чип за Optoma TX785 60 дена гаранција

Достапност: Достапно.
DEN 13584.00

Брза и бесплатна испорака од магацинот Волтареа Мајами Проектор за високо квалитетен DLP за проектор Optoma TX785. Доаѓа со соединение на соединение со високи перформанси Волтареа. Волтареа обезбедуваат 90 дена гаранција, 30 дена за поврат. DMD чипот се повлекува од сосема нови никогаш не користени проектори на DLP. Брза и бесплатна испорака од магацинот Волтареа Мајами. Проектор за високо квалитетен DLP за проектор Optoma TX785. Доаѓа со соединение на соединение со високи перформанси Волтареа. Волтареа обезбедуваат 90 дена гаранција, 30 дена за поврат. DMD чипот се повлекува од сосема нови никогаш не користени проектори на DLP. DMD -чип DMD за замена на Voltarea за Poptoma TX785 Projectorhese се нула час, DMD чип се повлекува од сосема нови проектори што никогаш не се користени DLP.

За производот

Купувачите избираат и

Правилното одржување на вашиот проектор е важно да се добијат максималните перформанси од проекторска�

【Проектор за голема осветленост Погоден за дневна видливост】 Со 1920*1080 Домородна резолуција, 15500 : 1 Конт

Се одликува со домашна резолуција од 1920*1080p и 6000 луксузни осветленост, давајќи ја вашата јасна лична сли�

Поврзете ги сите мултимедијални уреди, како што се поставени топ кутии, компјутер, Mac, конзоли за игри и у

Брза и бесплатна испорака од магацинот Волтареа Мајами Висок квалитет DLP чип за проектор Christie DWX600G Доаѓа

? Усвојување на LED24 технологија и стаклени леќи со висока транспарентност, филмскиот проектор е совршен

Сосема нов, висок квалитет Големина на производот : 13.6 "(l / w / h) 340mm / 240mm / 15mm (l / w / h), ве молиме внимавајте...

Внесување : AC : 100240 V, 50 / 60 Hz; : 5 V / 3 A; Ин : влез Слушалки : аудио излез, интерфејс од 3,5 мм; USB : USB 2.0 * 2; TF карти�

Професионален систем за оптика : Се состои од леќи со врвен квалитет, LED OSRAM LED и Glass Gobo, Hiliting LED Gobo Light произ�

Не е вклучена батерија Нема потреба да се постави, ќе работи директно откако ќе се вметне нова батерија �

1x го надгради далечинскиот управувач (исклучени батерии и насока) Работете директно, нема потреба од пр�

Уникатниот дизајн го олеснува одвојувањето на каде било, вградениот двоен моќен звучник може да испора�

1 Елегантен дизајн на тркалезно ниво, мултимедијално ниво на уметнички дела мултимедијално изградба на

Panasonic PT DW530 U DLP Projector 720p HDTV 16 : 10 f / 2 34 UHM 300 W NTSC, PAL, Secam 1280 x 800 WXGA 2.000 : 1 4000 LM HDMI VGA IN Брз Ethernet415 W...

Извор на светлина : 30000 часа LED светилка Домородна резолуција : 1280*720p Највисока резолуција : 19201080p Сооднос

Вграден во микрофон со висока чувствителност (гласовна контрола) 。 32 шарени ламбички мониста , не пома�

Прекрасен 4 K UHD со HDR 10 : со резолуција 3840x2160, 8,3 милиони различни пиксели и HDR 10, ласерскиот проектор во Пар�

Замена на тркалото во боја без куќиште Ве молиме, проверете го вистинскиот број на дел пред да нарачате 9

Поддршка за звук на звук : Вентилаторот за холограм поддржува звучна слика, така што визуелната и аудити

Резолуција : 1920x1080 DPI Потрошувачка на енергија : 30 W Осветленост : 4000 лумени или повеќе Сооднос на екран

Не се вклучени батерии и упатства Не е потребно програмирање 60 дена гаранција Само прикажете во Целзиус

Combo Pack вклучува HD Home Theater Projector и преклопете 100 "Екранот на проекторот Одлично за филмови за внатрешни и на

Проекторот Caiwei е водечки бренд во областа на мултимедијалните проектори, посветен на обезбедување на в�

Визуелно искуство за забави, домашно кино, видео игри и многу повеќе! Преносни и лесни за носење Пластич�

Брза и бесплатна испорака од магацинот Волтареа Мајами Висок квалитет DLP чип за проектор Acer X1260 Доаѓа со

? Подарок За Деца : Мини проекторот е задолжителен производ за децата да гледаат цртани филмови и видеа, �

Препорачувајте да го замените еднаш годишно Филтер за воздух за замена на проекторот на Sony : Дел # 387577701 /

Брза и бесплатна испорака од магацинот Волтареа Мајами Проектор со висок квалитет на DLP за проектор Mitsubi

Брза и бесплатна испорака од магацинот Волтареа Мајами Висок квалитет на DLP чип за LG PB62 G проектор...

Телефонскиот проектор не го поддржува звукот на Долби Ако нема звук кога играте видеа како Netflix, исклуче

▶ Не за телевизијата Sony, само само за проектор ▶ Лесна употреба : Нема потреба да се прави спарување...

Проекторот Akiyo Wi Fi поддржува 5 GHz и 24 GHz, 5 G Wi Fi има повисока безжична стапка за побрз пренос на слика / видео

Без латентност : Проекторот за видео игри е опремен со 2,4 G, 5 G Dual Band Wi Fi модул за да се намали мрежното меша

? Проекторот на отворено ја користи далечинскиот управувач може да ја промени големината на проекцијат�

HD1080p Descriptionandroid version Projection system : LCD+LED LED Highlights : 70 W, 25 K color temperature up to 50k Hrs life Phy.resolution : 1920 x 1080 pixels Brightness : up to 4800 Le

Брза и бесплатна испорака од магацинот Волтареа Мајами Проектор со висок квалитет на DLP за проектор Mitsubi

Нашите батерии се направени на точните спецификации како исти како и оригиналната батерија Секоја бате

Scroll