Свеж
NC LED Bluetooth звук, starвездено светло светло романтичен слајд проектор, светло за звук на звук на Bluetooth Sound 粉色

NC LED Bluetooth звук, starвездено светло светло романтичен слајд проектор, светло за звук на звук на

Достапност: Достапно.
DEN 2.00

1 LED Bluetooth аудио, висока вредност, дури и мала ноќна светлина, можете да слушате и песни, една светлина за повеќекратни намени, шарени и кул градиенти, покажувајќи прекрасен starвезден ефект на небото. Мал и исклучителен изглед, најразлични романтични и добри работи. Поддржете ја репродукцијата на Bluetooth, брзата трансмисија и силната компатибилност. Поддршка за репродукција на TF картички, поддршка за репродукција на песна на дискот, вградена интелигентна функција за декодирање, приклучок и игра, едноставна и удобна. Белешка : TF мемориската картичка и U дискот се купуваат одделно. Сијамски звучници со целосен опсег, автоматска технологија за компензација на следење со ниска фреквенција, за да се фати нивото на јачината на звукот, целосниот бас ефект. Изглед со три бои, повеќе ефекти на осветлување, опремени со USB-врска, така што немате грижа за моќта. LED Bluetooth аудио, висока вредност, дури и мала ноќна светлина, можете да слушате и песни, една светлина за повеќекратни намени, шарени и кул градиенти, покажувајќи прекрасен starвезден ефект на небото. Мал и исклучителен изглед, најразлични романтични и добри работи. Поддржете ја репродукцијата на Bluetooth, брзата трансмисија и силната компатибилност. Поддршка за репродукција на TF картички, поддршка за репродукција на песна на дискот, вградена интелигентна функција за декодирање, приклучок и игра, едноставна и удобна. Белешка : TF мемориската картичка и U дискот се купуваат одделно. Сијамски звучници со целосен опсег, автоматска технологија за компензација на следење со ниска фреквенција, за да се фати нивото на јачината на звукот, целосниот бас ефект. Изглед со три бои, повеќе ефекти на осветлување, опремени со USB-врска, така што немате грижа за моќта. Без разлика дали е интелигентна контрола : режим на снабдување со Nopower : USB напојување има патент : No Average Service Life : 10000 Light Боја : Пинк, бела, Blackswitch Тип : копче за притискање на подароци : Податоци за подароци : Родендени, празници, Домаќин, трговски саеми, промоции за рекламирање, промоции на вработените, вработени во придобивките , Прослави за годишнини, деловни подароци, церемонии за отворање, награди комеморати, планирање на односи со јавноста Извор на моќност : 5wadditional Функции : Музика, Проекции на материјал : АпсВонтажа : ≤36vdimensions : 11*14 CMStyle : Modern and Simpletype : Night Light.

За производот

Купувачите избираат и

Autoscarica molto bassa e bassa отпорник внатрешно Вградено коло за заштита на PCM, ефикасно спречуваат прекумерно пол�

Не се вклучени батерии и упатства Не е потребно програмирање 60 дена гаранција Само прикажете во Целзиус

Брза и бесплатна испорака од магацинот Волтареа Мајами Проектор со висок квалитет на DLP за проектор Mitsubi

? 15000 лумени и 15000 : 1 Висок динамичен однос на контрастот, методот на трансмисија на проекција ја подобрув

Заменски проектор во боја на проекторот Ве молиме, проверете го вистинскиот број на дел пред да нарачат�

Мини приватно домашно кино : Мал и преносен дизајн, лесен за носење кога патувате, дозволувајќи ви да ужи

Поддршка за репродукција, појасни детали Безжично синхронизирање на приказот на вашиот телефон со голе

Брза и бесплатна испорака од магацинот Волтареа Мајами Висок квалитет на DLP чип за проектор Optoma DM161 Доаѓ�

Запознајте го вашето барање за извонредно искуство за гледање со резолуција од 1080p HD, осветленост од 7500 �

потребна е i Pad / i Phone : Потребна е молња до HDMI кабел (не се вклучени) Лаптоп / PS4 / PS3 : потребен е кабел HDMI...

Технологија 3lcdresolution 1024 x 768 xgabrightness 7000 Lumens Contrast 2,200 : 1 (целосно вклучено / исклучено) осветлување 330 W NSHA.000 в�

MP723 го радува окото со својата зачудувачка визуелна мешавина куќиште кое меша сјајно полноќно црно сјај

Овој телефонски проектор има мониста со висок квалитет на светлина, со животен век до 30,000 часа, висококв

Телефонскиот проектор не го поддржува звукот на Долби Ако нема звук кога играте видеа како Netflix, исклуче

Процесорот : RK3128 : 2,4g / 5g (AP6330) Флеш : Поддржува блиц 11 Процесорот : RK3128 : 2,4g / 5g (AP6330) Флеш : Поддржува блиц 11...

Брза и бесплатна испорака од магацинот Волтареа Мајами Проектор со висок квалитет на DLP за Megapower ML74I прое

Моќна обработка на слика за перформанси, мазно искуство на 100инчен голем екран Моќните звучни ефекти го

Брза и бесплатна испорака од магацинот Волтареа Мајами Високо квалитетен DLP чип за Panasonic PTRW630 BU проектор.

Пронајден филм & Неискористен филм & Неискористен филм Филмскиот филм од 16мм пронајде снимки и гроздобе�

Користете целосно запечатена оптичка машина за внатрешна циркулација за поголема осветленост, без вле�

1 Сè уште ви дава најдобар ефект на гледање во светла околина Уживајте во поостри детали и живописни дет�

Во исто време да се сретнеме со домашно и надворешно кино, свадбен банкет, потреби за настава и уметничк�

Резолуција : 1280*720p (може да поддржува 1080p) Сооднос на контраст : 2000 : 1 Корекција на клучот : + / 15...

Комплетна резолуција на HD (1920 x 1080) Проекција до 100 инчи До 1000 ansi lumens LG Smart TV компатибилен 30, 000 час траење на

Се користи, но како ново OEM оригинален DMD чип Број на дел : 1280 Погодни за разни DLP проектор...

Брза и бесплатна испорака од магацинот Волтареа Мајами Висок квалитет DLP чип за проектор Acer X1260 Доаѓа со

Материјал : Акрилик+ПВЦ 。 40битен процесор за рака : Во споредба со традиционалните светла контролирани

3Д проекторите треба да свират холографско видео за да имаат голо холографски ефект на голо око, ве моли�

Замена за Mitsubishi WD75837 DMD DLP чиппроектор ТВ ламба сијалица Единица по продажба : 1 Замена за Mitsubishi WD75837 DMD DLP ч�

Сосема ново тркало во боја; Во добра состојба Пред да инсталирате, ве молиме потврдете дали позицијата н

Складиште за чување на тешко патување со пустиник Заштитете го вашиот омилен уред од испакнатини вдлаб�

Брза и бесплатна испорака од магацинот Волтареа Мајами Висок квалитет DLP чип за проектор Optoma DW333...

Мулти порта : Преносен проектор е опремен со повеќе порти, како што се USB и 3,5 mm приклучок за слушалки Дури

Осветленост : 3800 Лумени (Опсег на врвна вредност : 3200 4800 лумени) Резолуција : 1280x720 пиксели физичка резолу�

Scroll