Свеж
Нордиска кревање слем топка 25 lb пакет со чевли Венџа големина 8,5 - црна црвена боја

Нордиска кревање слем топка 25 lb пакет со чевли Венџа големина 8,5 - црна црвена боја

Достапност: Достапно.
DEN 0.67

Слем топка што апсорбира големо влијание - неговата трајна структура е изградена за да издржи повторено фрлање Дизајн на пукање-Нашите слем топки имаат подебели школки од другите, тестирани со капки и можат да заземат хит без да издуваат. Чевли за кревање тегови - Инженерски за подобрување на перформансите на кревање - со премиум бренд нордиско кревање. Ергономски дизајн - оптимален за добро заоблен тренинг - Подобри добивки од крстосница и кревање тегови. Слем топка што апсорбира големо влијание - неговата трајна структура е изградена за да издржи повторено фрлање. Слем топка што апсорбира големо влијание - неговата трајна структура е изградена за да издржи повторено фрлање.

За производот

Купувачите избираат и

Пакет на стрес топка Добијте максимална функционалност со нашиот повеќенаменски пакет со три густина,

Топка за рамнотежа на кикирики + 22 фунти прилагодлива мрена Дизајн за прилагодување на тежината со тежи�

Кандонајдобра алтернатива на Терабанд Сенсирол од кикирики, надувување 50 x 100 см (19,7 инчи)...

Применливи луѓе : Вежбачот на вилицата е погодна за симптоми како што се афазија, дисартрија, нарушување

【Забелешка】 Извршете мала, нарачајте 12 поголема големина Ве молиме, изберете ја вистинската големина

✅ Едноставно и функционално сет на 4 егзер дицед со вклучена прирачник за вежбање и торба за носење мреж

Изработено е од меки ПВЦ материјали, трајни и нетоксични Погодно е да вежбаат сите луѓе Помогнете за обу

Развијте јачина на раката Зголемете ја брзината на раката Подобрување на дејството на раката Подобрува

Донесете мртов отскокнување на тренингот Оваа слем топка беше дизајнирана од земја нагоре за едно движ�

[Професионална опрема за теретана] : Чаир за јога топка е дизајниран со мерења за квалитет, како резултат

Слем топка што апсорбира големо влијание неговата трајна структура е изградена за да издржи повторено

Вклучувањето на вежбицентрични вежби во вашиот тренинг им овозможува на вашите мускули да работат пона

【Забелешка】 Извршете мала, нарачајте 12 поголема големина Ве молиме, изберете ја вистинската големина

Направени од висококвалитетни материјали, издржливи и можат да се користат долго време Помага да ги раз

【Помош со двојна намена】 : Најновиот дизајн со двавоедно што комбинира машина за седење со боксерска т�

健身 球 手球 训练 用 球 玩手 玩手 转 球 手握球 老年人 塑胶 按摩球 锻炼 舒缓 Подарок, сопствена употреба, најдобар избор...

Слем топка што апсорбира големо влијание неговата трајна структура е изградена за да издржи повторено

Антипукана конструкцијаОваа топка за вежбање е направена од материјал без пукан, без латекс, за побезбе

Топка за баланс на деца со големина на деца : 45 см (1,5 стапки) Баланс со големина на деца е совршена за вежб

Анти пукнатиот материјал ја прави оваа топка во можност да се спротивстави на најригорозните вежби Веж�

【Корисен труд】 Топката во форма на кикирики им помага на мајките побрзо да ги срушат бебињата за време

Пакетот вклучува : 2 пакувања 9 инчи чисти топки со пилатес Дизајн на високо квалитетно и професионално о

Ткаенина : Еластичност на спандекс, сјаен изглед и капакот што може да се мие со рака Топка : ПВЦ материја

❤ Повеќенаменска топка за вежбање : Одлична топка за стабилност за вклопување, јога, пилатес, физикалн�

Топката за вежбање на јога Cambivo е дизајнирана со структура на саќе, која е отпорна на пукање, фрактурирањ

Слем топка што апсорбира големо влијание неговата трајна структура е изградена за да издржи повторено

пластика Обучувач за фитнес рамнотежа сцени за деца за деца, нашите деца што ја балансираат топката ви о

Студиото за фитнеслива на „Фитнеслушпа“ е оценета на огромна 500 килограми и е една од најтешките доста�

Професионална топка за вежбање : Размислено дизајнирана и намерно направена со врвен материјал Одликув

Направено во Тајван Големина : Максимален дијаметар : 25,6 инчи (65 см) Тежина : приближно...

Чист дизајн и атрактивна покривка на топката со јога што има геометриска привлечност дома во современи

1 Направено од високо квалитетен ПВЦ, здрав, еластичен и еколошки Задебелен, има силен капацитет на лежи�

Hub 360 Ball Base : Чувајте ја топката за вежбање во место со база на фитнес топка за фитнес 360; Компатибилен со п�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Анти Бурст и бавна дефлација Наша�

Вклучува 55 'см фитнес топка и рачна пумпа Промовира стабилност и рамнотежа Ги зајакнува и тони вашите ап

Биланс на стол за топка : Голем зафат, површина што не се лизга за безбеден и цврст зафат при вршење на по�

Слем топка што апсорбира големо влијание неговата трајна структура е изградена за да издржи повторено

Подобрување на функционалната јачина, стабилност и рамнотежа Зголемете ја експлозивната моќ со динами�

Три големина : 55 см65см75см Вежба фитнес аеробна топка за јога за теретана Боја : Сина / црвена / розова / вио

Слем топка што апсорбира големо влијание неговата трајна структура е изградена за да издржи повторено

Scroll