Свеж
Машината за нафрлање на колкот на сидеј за обука на лекови, машина за фитнес глута со 4 ленти за бендови, станица за вежби за обликување на задник и градење на мускул?

Машината за нафрлање на колкот на сидеј за обука на лекови, машина за фитнес глута со 4 ленти за бендови, станица

Достапност: Достапно.
DEN 0.33

4 претходно поставени дупки за натписи за отпор од двете страни Опремено со 4 натписи на отпор. Висококвалитетна пена и винилна подлога (2,76 ‘') за удобност и издржливост. Текстурирана зафат за да ги задржите нозете и држењето на држењето. Тешка рамка за челик од 11 мерач 2 "x 2". Транспортни тркала. 【Зошто обука на колкот?】 Обука за колк се одвива во популарна вежба во светот. Совршено е за активирање на лековите и многу е корисно за корисниците на следниве начини. Може да им помогне на теретаните да ја зголемат јачината на колковите, да го подобрат обликот на колковите, да ја зголемат јачината на половината и нозете и е одлично снабдување со други големи машини за да помогнат во соработката заедно за да создадете вашето совршено тело. Станицата за нафрлање на колкот на Сиди е идеална алатка за вежби за активирање на глута. 【Одлична соодветност】 Поради малата големина и волуменот на оваа машина за мост на колкот, можете да го користите заедно со друга опрема. На пример, можете да го ставите во средината на вашиот дом за сквоти или машината Смит за да го надополнат вашиот тренинг за сила. Покрај опремата што можете да ја користите, можете да користите и скара, гира, ленти за отпор и друга мала опрема за вежбање што можете да ја држите во вашите раце. Искористете го максимумот од оваа машина за мост на колкот. 【Напреден и прецизен дизајн】 Рачката на педалот е текстурален зафат, не лизгање, додека исто така ефикасно ги чувате рацете и нозете во безбедна положба. Покрај тоа, подлогата на потпирачот за грб е многу издржливо и има дебелина од 2,76 '' со елипсовидна сечење за подобро да се вклопи во грбот и да го заштити 'рбетот. Земајќи ги предвид потребите на девојчињата за обука на колкот, ги додадовме 2 тркала на задниот дел, така што девојките можат лесно да ги преместат. Исто така, може да се потпре на wallидот за да заштеди простор за складирање. 【Вкупна стимулација на мускулите】 Клупата за нафрлање на колкот е забавна и неверојатна машина за обука дизајнирана да ја зголеми брзината, фреквенцијата и јачината на вашите вежби. Не е исто како сквотирање или трчање, тоа е нов начин да работите познати мускули, да ги активирате вашите хрчаци и да ги стимулирате вашите хрчаци, адиктори и квадри. Без разлика дали сте почетник или напреден спортист, машината за Glute Bridge на Syedee ќе биде моќен 'рбет за подобрување на вашата атлетска сила и добивки. 【Градител на облици - Thruster на сидијата на сидеите овозможува употреба на ленти за отпор, бесплатни тегови или комбинација на двете за да се создаде најголем предизвик за мускулите на глувците. Некои од вежбите што можете да ги направите се : сквотови со единечни нозе, мостови за отпорност на отпор (страничните шипки имаат 4 дупки од секоја страна и се опремени со 4 штипки за отпорни на отпор), мостови за блута за леб, склекови, итн Влошки и гира, можете да направите и трицепс над глава за да ги обучите мускулите на раката дополнително. 【Зошто обука на колкот?】 Обука за колк се одвива во популарна вежба во светот. Совршено е за активирање на лековите и многу е корисно за корисниците на следниве начини. Може да им помогне на теретаните да ја зголемат јачината на колковите, да го подобрат обликот на колковите, да ја зголемат јачината на половината и нозете и е одлично снабдување со други големи машини за да помогнат во соработката заедно за да создадете вашето совршено тело.

За производот

Купувачите избираат и

1multi Функционална опрема за обука на нозете , слабеење на гомбо челичните извори на висока густина не с�

Удобна рачка што не се лизга : Удобната рачка може да го намали замор на рацете Многу е меко да се држи ра�

★ Големина на јога Мат : 61x183 cm / 24x72 in ★ МАТЕРИЈА ЗА ЈОГА МАТЕРИ : МАТ за тренингот е направен од TPE материј�

Солидна конструкција и мека површина за оптимална зафат и удобна дополнителна стабилност Големина : 23 x

Јога Сите други вежби за подот Мерења ширина 25 инчи x 70 инчи долги Доаѓа со печатена торба отпорна на вод

Нашиот систем за фитнес бенд за тренери за нозе доаѓа со ленти за отпорност на нозете, кои се направени о

5,3 стапки долги ширина од 6 инчи Погодно е за секое ниво на фитнес, мажи и жени, од почетник до напредно : С�

Dampproof Mat ве штити од влажна трева, песок и белење Функција за пригодни ленти за да се тркалаат за лесно ск�

Силикон Отпорност на цевки за вежбање Топол совет : Почитуван купувач, како резултат на ефектот на освет

Со TPE материјал со голема густина, душекот ќе биде лесен за миење Дизајн дебел 6мм, фитнес душеците обезб�

Висина на производот 10 Ширина на производот 10 Должина на производот 3 UPC код 603865031099 Висина на производот

Ергономски дизајнирани : дизајнирани со супериорни вежби за абдоминални на ум Изработено од пластична �

Material Материјал за пешкир за јога : Суперфина влакна Материјалот е сигурен Chasticests Копчиња за теретани : Ме

Големина : Секоја спортска крпа е 29,5*81,5 см / 11,5*32 инчи Тежината е многу лесна, само 130g Тој е многу преносен

Капка со долги ракави на рамо ?? Табела со големина : Ве молиме, погледнете ја табелата со големина како �

Ограничувањата за ограничување на протокот на крв се совршени за таргетирање и работа на тие лекови и р�

Отстранлив капак создава опција за статички или вежби за тркалање Мека рачка за пена за исклучителна уд

60% памук, 40% спандекс Затворање на патент 【Функција】 Овие кошули за голф за мажи усвојуваат прилагодено

Димензии : Достапно во две димензии, U големи 69in / 17x86 cm, t мали 6.1 in / 16x69 cm, погодни за 60 см или 80 см долга јога

Издржлив и удобен Со користење на силна температура, можете да постигнете високо ниво на поддршка и ста�

Сет од 10 плочи : Фракционата плоча со тежина A2 ZCare е алатка за обука и за вежбање за дома и за теретани што

Природен латекс траен и многу еластичен Различни бои за да ги задоволите вашите различни потреби...

➤ Ултра тенок и здив силиконски венчален прстен за мажи уникатен дизајн со оптимизирани димензии (шири

➽ 【Испорака】 Забрзана испорака : 37 работни дена Стандарден превоз : 1025 дена Секое прашање, ве молиме сл

Подобра атлетска изведба : За атлетски тренинг, фудбал, кошаркарски вежби, хокеј, тенис, бадминтон, зголе

【Нелизгање и издржлив】 Нашиот опсег за вежбање на отпор е изработена од задебелена и армирана ткаенин�

Оксфордска крпа Погодни за повеќето големини на МАТ : Целосните вреќи со јога се изработени специјално �

✎ [Направено од челик со тешки должни работи] : Чувајте ги сите ваши тежини безбедни во секое време со ре�

Овие плочи со тежина се обезбедени со starвездени јаки за да ги спречат да се лизгаат за време на вежбата И

100% полиестер Направено во САД MIDI фустани за жени Plusенски плус големина bellвонче v вратот на вратот, се пој

Вкупен тренинг на телото : Остварете вкупно тренингот на телото и развијте мускулна издржливост со овие

❤ Овој зафаќач на гитара може да ја обучи вашата сила, флексибилност и координација Изработено од плас�

Сите големини на тежина имаат иста диа 17 ¾ инчи Одговара на олимписки стил 2 инчни шипки Секоја плоча е ј�

Заштитете ги рацете целосно : ергономски дизајн на стерео палми, совпаѓајте ги палмите, пополнете го јаз

Премиум материјали и цврста конструкција : Ергономскиот дизајн на нашиот ролери за тркала АБ користи ав

Scroll