Свеж
Ycfbh AB ролери абдоминална тонифицирање на абдоминалниот редуктор комбинација Поставете абдоминален мускул тонифицирање на тркалото во затворено фитнес опрема

Ycfbh AB ролери абдоминална тонифицирање на абдоминалниот редуктор комбинација Поставете абдоминален мускул тонифицирање

Достапност: Достапно.
DEN 13363.20

1 сет на фитнес домашна опрема за спорт АБ ролери за стабилност : овој ажуриран аб ролери изграден со подолга цевка за рачки и покриен со пена отпорна на лизгање, што го прави постабилен. За сите нивоа на фитнес : сеопфатна фитнес опрема за фитнес, погодна за почетници и напредни вежбачи. Функција : Сеопфатна вежба за фитнес. Направете фитнес поудобна. 1 сет на фитнес домашна опрема за спорт. АБ ролери за стабилност : овој ажуриран аб ролери изграден со подолга цевка за рачки и покриен со пена отпорна на лизгање, што го прави постабилен. За сите нивоа на фитнес : сеопфатна фитнес опрема за фитнес, погодна за почетници и напредни вежбачи. Функција : Сеопфатна вежба за фитнес. Направете фитнес поудобна. 1 сет на фитнес домашна опрема за спорт. Помош да заштедите пари. Не треба да ги купувате соодветно.AB Ролери за стабилност : Овој ажуриран AB ролери изграден со подолга цевка за рачки и покриен со пена отпорна на лизгање, што го прави постабилен. За сите нивоа на фитнес : сеопфатна фитнес опрема за фитнес, погодна за почетници и напредни вежби. Функција : Сеопфатна фитнес вежба. Подготово фитнес. За рачни мерења, ве молиме, разберете го.

За производот

Купувачите избираат и

Постигнете оптимално ниво на перформанси Одлично за спортисти на сите нивоа во кој било спорт; Младите �

Премиум конструкција : Засолништето за фитнес за засолниште со тешки отпори се конструирани со 100% малез

Јога Мат е изработен од висококвалитетен TPE материјал, кој е еколошки, без мирис, здрав и рециклирачки ма

Големина : Големината на спортската крпа е 29,5*81,5 см / 11,5*32 ин Тежината е многу лесна, само 130g Тој е многу пр

Потењето за време на јогата е неизбежно, чувајте ги испотените раце и нозете суви се неопходни за вашата

Исклучителен дизајн : Нашите ленти на Слика 8 имаат дизајн со двојно јамка што се обвиткува двапати окол�

Овие премија отпори на колкот се еластични, издржливи и отпорни на абење и можат да се протегаат постоја

【Прилагодлива висина】 Со 5 прилагодливи позиции, оваа клупа за тежина нуди различен интензитет на трен

Плочите на браник се конструирани од гума со висока густина со цврсти инсерти од не'рѓосувачки челик ко�

Погодни за завиткување на ногата или зглобот, можете да го користите при обука на тежина, трчање, танцув�

★ 【Нема завртки и без дупчење】 Едноставно за поставување Само ротирајте ја шипката за да притиснете н�

Сигурни и издржливи : Лавиците за складирање на глупости се изработени од челик, оваа решетка за тежина �

Целта на фитнесот за поставување нашиот појас за кревање тежина може да ви помогне да ја добиете вашата

Обука за отпорност, зголемување на експлозивната енергија, брзина и јадрото на јадрото Обезбедете крош�

✅ Висококвалитетни јаки / степени од мрена, произведени за удобна употреба со мрежи и плочи со тежина, с�

Material Материјал за пешкир за јога : Суперфина влакна Материјалот е сигурен Chasticests Копчиња за теретани : Ме

Трајни и сигурни : Овој нуркање во стилот на јакна BCD беше дизајниран за најтешките услови за нуркање Сол

најлон Квалитетни воздушни свила Нашата воздушна јога хамак е изработена од висококвалитетен 40 D најло�

【Природна ткаенина Работете ги лентите поставени】 Надворешноста на лентите за долги отпор е изработе�

✔material : памук канта, памучен лист, гумен лист, поштенски конец големина : Големина : 26 (должина) x 6 (дијам�

Material Материјал за пешкир за јога : Суперфина влакна Материјалот е сигурен Chasticests Копчиња за теретани : Ме

✦5 различни ленти за отпорност на истегнување во боја, секој јасно обележан со индикација за тежина за р

Машки ракавици за ракави, зимски нараквици женски снежни ракавици женски скијачки ракавици кои трчаат �

Оксфордска крпа Погодни за повеќето големини на МАТ : Целосните вреќи со јога се изработени специјално �

Големина : Секоја спортска крпа е 29,5*81,5 см / 11,5*32 инчи Тежината е многу лесна, само 130g Тој е многу преносен

Безбедносен каиш за снег палто Компатибилна вода отпорна на вода тивко и панталони тактички јакни одго�

Рачката и тркалата се ротираат на 90 ° што овозможуваат флексибилност на движењето и поголема стабилнос�

Игра за семејно обединување ?? Направено од Оксфордска ткаенина и гумен кабел за продолжување, тој е здр�

Доаѓа со црни и розови ленти во боја, заменливи со кој било опсег од 20мм 1,7во мрежница со голема дефиници�

Големина : Големината на спортската крпа е 29,5*81,5 см / 11,5*32 ин Тежината е многу лесна, само 130g Тој е многу пр

Идеална големина : на 68 ”x 24” x 4mm (2,6 фунти), истражуваат душеците се совршени за дома, студио или употреба

Екран 0,96 Инчи, информациите се читаат лесно ✫ Поврзување, погодна и за 4,3 и за 8,0 погоре ✫ 67 водоотпорен, �

Широки апликации : Зајакнување на рачни зафат има широки апликации, кои можат да се користат за карпести

Scroll