Свеж
CXDTBH отпорност на педалот за отпорност на педали Поставете ја јачината на пробивање на јачината на не-лизгање на мускулите на педалот за вежбање на градите експанде

CXDTBH отпорност на педалот за отпорност на педали Поставете ја јачината на пробивање на јачината на не-лизгање

Достапност: Достапно.
DEN 2925.76

Галванизиран железо карабинер со прилагодлива јачина и бесплатно расклопување NBR што не се лизга, подлога за нозе, безбеден материјал. Заштитното покритие против пробивање спречува кршење и е безбедно за употреба. Рачка од пена, не лизгање, апсорбирање на пот, мека и удобна. Апликација : Фитнес ентузијасти, канцелариски работници, луѓе кои губат тежина, средовечни и стари лица, итн. Галванизиран железен карабинер со прилагодлива сила и бесплатно расклопување. NBR што не се лизга, подлога за нозе, безбеден материјал. Заштитното покритие против пробивање спречува кршење и е безбедно за употреба. Рачка од пена, не лизгање, апсорбирање на пот, мека и удобна. Апликација : Фитнес ентузијасти, канцелариски работници, луѓе кои губат тежина, средовечни и стари лица, итн. Галванизиран железен карабинер со прилагодлива сила и бесплатно расклопување.NBR Не-лизгање на нозете, безбеден материјал. и е безбеден за употреба. Рачка на копа, не лизгање, апсорбирање на пот, меки и удобни. Апликација : Фитнес ентузијасти, канцелариски работници, луѓе кои губат тежина, средовечни и постари лица, итн. Спецификации : Име : Материјал за педали : Големина на латекспродукт : 600x260x20mm/23.24x0,79 инчен тежина : 700ggross Тежина : 700gpackage Вклучен : 1* Обука за отпорност Ропеиф Имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте ме, ќе ве контактираме во рок од 24 часа и ќе ви дадеме задоволен одговор . Повидливи ленти за производи со 5 различни отпори.

За производот

Купувачите избираат и

Оваа поддршка на половината е направена од високо одделение материјали и е издржлива Ергономскиот диза

Појас Бади за мажи : Прилагодлива поддршка за задниот дел на половината, лента за појас на лента за загра

Златни позлатени прстени кубни цирконија loveубовни прстенести прстени исечени стабилни прстени за жени

Стил : Мода, тренд, колеџ Отворање и затворање на патент, мазно и лесно за влечење, големо отворање, лесно

Material Материјал за пешкир за јога : Суперфина влакна Материјалот е сигурен Chasticests Копчиња за теретани : Ме

【Удобно појас】 : Заштитете го грбот со нашиот премија најлонски појас за кревање тегови, нашиот појас з

Целосна лента за навалување на аголот на тренингот на горниот дел од телото помага во изолирање на разл�

1* Teslang надградена лента за отпор 2* рачки со тешки работи 2 куки за врска со триаголник 2 ленти за отпор...

Затворање на патент Womenените лето црна патент лента фустан ИЦ улица панк ветер фустан фустан женски сек�

★ Абдоминално тркало : Вежбање на целото тело, обликувањето совршено тело не е сон, нелизгачки дизајн на

0 поудобно допир, истегнете функционална ткаенина Еластична ткаенина со еластичен спандекс со висока п�

? 【30 јазли за сите потреби на големината на половината】 Овој обрач за вежбање Apzek е дизајниран за целото

со добра изработка, не е лесна за носење и солза, многу практично во употреба исто така може да биде доба

Material Материјал за пешкир за јога : Суперфина влакна Материјалот е сигурен Chasticests Копчиња за теретани : Ме

100% полиестер ♦ Среќен Божиќ Денот на благодарноста Денот на благодарноста Среќен Ноќта на вештерките Ц

Димензии : Достапно во две димензии, U големи 69in / 17x86 cm, t мали 6.1 in / 16x69 cm, погодни за 60 см или 80 см долга јога

Оксфордска крпа Погодни за повеќето големини на МАТ : Целосните вреќи со јога се изработени специјално �

Thatе сакаш колку издржливо се чувствува од моментот кога ќе го лизнеш Тоа е разноврсно, удобно и ултра сл�

Златни позлатени прстени кубни цирконија loveубовни прстенести прстени исечени стабилни прстени за жени

Да се ​​носи и поудобно за употреба ★ 【Удобна рачка】 : Рачката на шипките за притискање е изработена о

Големина : Еластична на овој елек треба да биде на половината Погоден за мажи жени деца, можете да го нај�

【Автоматски дизајн на враќање】 Ролерот е дизајниран со автоматска технологија за автоматско враќање,

✦ 【Ажурирани ленти за отпорност】 лентите за отпорност на нозете и колкот можат да ви помогнат да ги ре�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Повлечете го затворањето Само мие�

【Професионален појас за кревање тегови】 : Дебелината и ширината на овој појас за кревање тегови се сов�

100% мрежа Лизгајте на чевли за мажи ширина рамна лизгање на сандали за жени што се лизгаат на сандали за ж

Абсорбирање на пот и дишење на суровини, користејќи посебен процес на производство, високоефикасна апс�

Пар на обвивки на коленото за стабилност на коленото и позиционирање за време на кревање тежина 3инчен ш

Обезбедува обилна просторија и отпор за избор, ги задоволува вашите потреби Совршено за обука за фитнес

Со површина на велур и силиконски грб, се апсорбира одлично, грипите на задниот дел од неа добро се држи �

Со TPE материјал со голема густина, душекот ќе биде лесен за миење Дизајн дебел 6мм, фитнес душеците обезб�

★ Големина на јога Мат : 61x183 cm / 24x72 in ★ МАТЕРИЈА ЗА ЈОГА МАТЕРИ : МАТ за тренингот е направен од TPE материј�

Одговара на повеќето душеци со големина : Специјално дизајнирани за носење јога мат и пилатес мат, корис

Добро за координација и развој на рамнотежа и обука за издржливост Обезбедува обилна просторија и отпо�

Металните клипови со лесна употреба ви овозможуваат брзо да додадете дополнителни ленти, ленти за глуж�

гума, стр Скокни јаже Големина : 30*25*4см Ремен за обука Удобните рачки сигурно ќе ви овозможат да уживате �

Да се ​​носи и поудобно за употреба ★ 【Удобна рачка】 : Рачката на шипките за притискање е изработена о

Природен латекс траен и многу еластичен Различни бои за да ги задоволите вашите различни потреби...

Големина : Голем34 "Долг x 6,7" дијаметар; Мал21 "долг дијаметар x 6,3" Доволно пространа за повеќето јога, пилат

Потењето за време на јогата е неизбежно, чувајте ги испотените раце и нозете суви се неопходни за вашата

【Екопријателски јога мат】 природна гумена јога мат е еколошка, отпорна на солза, отпорна на висока тем�

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Подобрете ја својата сила со дневни вежби за глув

Scroll