Свеж
Целокупна намена за вежбање со јога мат и тренингот за јога, модерно златно овошје ананас модерно

Целокупна намена за вежбање со јога мат и тренингот за јога, модерно златно овошје ананас модерно

Достапност: Достапно.
DEN 1.67

Здрав материјал-изработен од TPE материјал (без ПВЦ и ЕВА), 100% нетоксичен и еколошки, со анти-лизгање и отпорен на абење Големина - Постојат две димензии за да изберете, 183x61cm (дебелина од 0,6 см) и 80х183 см (дебелина од 0,8 см). Употреби - Погодно за јога, пилатес, вежбање на подот и други спортови, исто така погодни за носење при патување. Упатства за нега - место чисто со влажна крпа со ладна вода и благ детергент, сув рамен. PLS не се изложува на сонцето подолг временски период. Ексклузивно прилагодување - Ние нудиме бесплатна услуга за прилагодување, само испратете ни ги сликите што ви се допаѓаат! (Пикселите со слика треба да бидат најмалку 5000x5000). Здрав материјал-изработен од TPE материјал (без ПВЦ и ЕВА), 100% нетоксичен и еколошки, со анти-лизгање и отпорен на абење. Големина - Постојат две димензии за да изберете, 183x61cm (дебелина од 0,6 см) и 80х183 см (дебелина од 0,8 см). Употреби - Погодно за јога, пилатес, вежбање на подот и други спортови, исто така погодни за носење при патување. Упатства за нега - место чисто со влажна крпа со ладна вода и благ детергент, сув рамен. PLS не се изложува на сонцето подолг временски период. Ексклузивно прилагодување - Ние нудиме бесплатна услуга за прилагодување, само испратете ни ги сликите што ви се допаѓаат! (Пикселите со слика треба да бидат најмалку 5000x5000). Ако имате какви било прашања пред да го набавите или по приемот на производот, можете да ни кажете. Doе дадеме се од себе за да го решиме вашиот проблем и ние би сакале да ги слушнеме вашите предлози додека се обидуваме да направиме подобро.

За производот

Купувачите избираат и

【Нелизгање и издржлив】 Нашиот опсег за вежбање на отпор е изработена од задебелена и армирана ткаенин�

Материјал : Плочи за тежина изработени од чист челик! Продадено како едно парче : 1x15lb Олимписка плоча! П�

Комплети за зајакнување на рачни засилувачи 6 пакувања : Обучувачот за раце вклучува прилагодлив залепе

Абдоминални мускули и ролери на тркалото на долниот дел на грбот го зајакнуваат вашето јадро на ефикас�

Со TPE материјал со голема густина, душекот ќе биде лесен за миење Дизајн дебел 6мм, фитнес душеците обезб�

Сите плочи имаат издржлив, сив чекан тон, акрилна завршница и се обележани во килограми Сите плочи имаат

Големина што одговара на повеќето луѓе : Внимавајте на лентата за Fitness Tracker Morepro M10 и се вклопува во „4,338,66�

Затворање на тока Заменски опсег компатибилен со Suunto D6 Dive / Suunto D6i Novo / Suunto D6i Zulu Исто така, тоа е помалку ск

100% полиестер Изработено во САД или увезена и брза испорака на 1018 дена ◆ Белешка : Големината работи мала

Големина : Голем34 "Долг x 6,7" дијаметар; Мал21 "долг дијаметар x 6,3" Доволно пространа за повеќето јога, пилат

Големина : 4 lb 48 "Долга пондерирана челична лента Гума обложена пена ги опфаќа решетките за лесен зафат д�

Функционалност големината на XL е многу компактна и лесна за носење Преклопува супер мал и зазема малку

Појас за поддршка на задниот дел : Појасен појас за кревање кожа Појас за бодибилдинг : Поддржувач на пол

Издржлив материјал : Направено од неопренови, најлон и СБР, ги има карактеристиките на костуми за нуркањ

Обезбедува обилна просторија и отпор за избор, ги задоволува вашите потреби Совршено за обука за фитнес

Со површина на велур и силиконски грб, се апсорбира одлично, грипите на задниот дел од неа добро се држи �

Со површина на велур и силиконски грб, се апсорбира одлично, грипите на задниот дел од неа добро се држи �

Најлон материјал, издржлив и удобен, лесен за грижа Погоден за спорт на отворено и фитнес Повеќе слоеви �

◆ 【Го добивме грбот】 секој засилувач е полнет со полнење со 38Д пена и нема лесно да се забие или да проп

Полиестер, памук 65% полиестер, 35% памук Полиестер, памук 65% полиестер, 35% памук Овој фантастичен резервоар

Одговара на повеќето душеци со големина : Специјално дизајнирани за носење јога мат и пилатес мат, корис

Нов подобрен дизајн тестиран од Pro Atlhetes : Ibro Powerlifting Belt е еден од најдобрите Ременот за кревање тежина на IB

★ 【Дизајн на преклопување】 : Притиснете ги шипките за преклопување, мала големина, лесен за носење и по

Добар материјал, се состои од квадратна челична рамка што е отпорна на 'рѓа со дебелина на цевката од 0,8 м

【Мултифункционален】 Овој организатор за складирање на спортски полици е одличен за гаража, подрум, иг�

Усвојувајте 3Д технологија за прилагодување за да го направите производот да одговара на телото подобр�

TPE материјал Yoahome салата за вежбање отпор, изработен од еколошки материјал за TPE, лентите за отпор нудат н

Дизајнирано со многу одлични карактеристики, како што се супер меки, екстра дебели, нелизгачки и еласти�

★ Нелизгање : согласност со ергономски дизајн, рачка специјално подигната, структура што не е лизгање н�

Супериорна удобност : Овие ленти за отпорност на ткаенини ќе го променат начинот на кој вежбате, ќе ја по

【PP Пластичен материјал】 Бар глувчето е изработено од ПП пластичен материјал, мала тежина и издржлив, г�

Добро за координација и развој на рамнотежа и обука за издржливост Обезбедува обилна просторија и отпо�

Ракавите на коленото даваат резултати од „следното ниво“ со врвно кревање на брендот за кревање тего�

Нашиот силиконски спортски прстен е изработен од безбеден, флексибилен силикон, така што може да ви слу�

Идеални подароци : Комплет за тренери за рака е одличен подарок за карпести алпинисти, тенисери, гитарис

Со TPE материјал со голема густина, душекот ќе биде лесен за миење Дизајн дебел 6мм, фитнес душеците обезб�

Опсег на апликација : Надворешно, канцеларија, семејство Применливи сценарија : фитнес опрема, спортски

Инстант апсорпција и антилизгање : Користење на апсорпција на пот и антилизгање, супервлакна, технологи

Врши притисок врз мускулите, прилагодете ја рамнотежата на силата на вежбање, зајакнување на јачината н

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот ✔ Неверојатна издржливост и удобн

Димензии : Достапно во две димензии, U големи 69in / 17x86 cm, t мали 6.1 in / 16x69 cm, погодни за 60 см или 80 см долга јога

3 пакет на популарни тенки црвени линиски дизајн силиконски гумени нараквици Поддршка за противпожарн�

1 Покривот од пена во средина може да го заштити грбот од повреда Рачките на пената на двата краја се мек�

Лесен за употреба тешко е да се совлада Се прилагодува на која било возраст или ниво на вештина Возраст

Scroll