Свеж
Clispeed Power Tools Women за водење електронски додатоци мажи фитнес клип мултифункционално одење на дигитален чекор спортски мултифункционален педометар за следење на еле?

Clispeed Power Tools Women за водење електронски додатоци мажи фитнес клип мултифункционално одење на дигитален чекор

Достапност: Достапно.
DEN 2.00

Апс Дигитални педометри за трчање- Премиум ABS материјал со електрични елементи, тој е практичен и. Педометар- Чекор за одење контра- неговата мала големина го прави удобно да се носи во џеб или торба или клип на половината со сите видови облека. Педометар за одење- Лесно е да ги постигнете целите за вежбање со следење на вашите чекори, растојание поминато во км, изгорени калории. ПЕДОМЕТЕР ЗА РАБОТНИК- ПЕДОМЕТЕР ЗА ПЕДОРМЕТ- СВЕТСКИОТ ПОГОВОР е привлечен, а за вашата сопруга, девојка. Дигитален педометар- едноставен и модерен. Високо практично за возрасни и деца кои сакаат да ги снимаат своите чекори и да постигнат фитнес цел. Дигитални педометри за трчање- Премиум ABS материјал со електрични елементи, тој е практичен и. Педометар- Чекор за одење контра- неговата мала големина го прави удобно да се носи во џеб или торба или клип на половината со сите видови облека. Педометар за одење- Лесно е да ги постигнете целите за вежбање со следење на вашите чекори, растојание поминато во км, изгорени калории. ПЕДОМЕТЕР ЗА РАБОТНИК- ПЕДОМЕТЕР ЗА ПЕДОРМЕТ- СВЕТСКИОТ ПОГОВОР е привлечен, а за вашата сопруга, девојка. Дигитален педометар- едноставен и модерен. Високо практично за возрасни и деца кои сакаат да ги снимаат своите чекори и да постигнат фитнес цел. Список на пакети 1 x педометар има време на снимање : 30 дена Спортски материјали - Лесно е да го видите вашиот чекор запис во движење со неговиот педометар за вежбање на екранот за прикажување на екранот. Чекори за броење : 0 до 999999 Чекори педометар за одење - мажи, жени и деца. Следете ги вашите чекори и ве одржуваат мотивирани кон вашиот дигитален педометар за фитнес гол за одење. - Боја : Црно искачување педометар Вежба потрошувачка на енергија : 0,0 ~ 99999 Спортско снабдување. Спецификации : Дигитални педометри за трчање - Premium ABS материјал со електрични елементи, тоа е практичен и преносен педометар за одење. - Дизајнирано со едноставност и леснотија на употреба за сите што сакаат точен чекор броење на 3 D педометар на педометар. - Материјал : ABS, Електрични елементи Педометар за одење - Големина : околу 8.49x0 Едноставен педометар. - Лесно се прикачува на џеб, торба, колк, облека, чевли, исто така може да се обеси околу дигиталниот педометар на вратот.

За производот

Купувачите избираат и

? Можете да ги добиете дополнителните врски Fithoop од нашата продавница Пакетот вклучува и бесконечен обр�

Рачките за вежбање и ремени се многу цврсти Без свиткување на тренингот се справува под напорен притисо

Без лизгање или тркалање или пари назад! Овој еластичен опсег е изработен од премиум латекс и полиестер,

Надградба на вртежната лента за надградба Дозволете овој прилагодлив сет на глувци може да стане олимп�

Портокалово 1 lb Секој (вкупно 2 фунти) Виолетова 1,5 фунти секоја (вкупно 3 фунти) Зелена 2 фунти секоја (вк�

? Идеално е вашето семејство да вежба и да го подобри здравјето дома ? Опремени големи и текстурирани пед

Капацитет на оптоварување : 550 фунти Квалитет на студиото Полнска ткаенина со висока јачина Тројно заши�

3 нивоа на долг отпор : Како што напредувате од почетник во про, префрлете го отпорот од светло на средно �

Големина : Голем34 "Долг x 6,7" дијаметар; Мал21 "долг дијаметар x 6,3" Доволно пространа за повеќето јога, пилат

Природен латекс траен и многу еластичен Различни бои за да ги задоволите вашите различни потреби Обука

Бојата ќе биде или црвена, зелена или сина Ние ќе ви испратиме или боја една Бојата ќе биде или црвена, зе

Големина : Голем34 "Долг x 6,7" дијаметар; Мал21 "долг дијаметар x 6,3" Доволно пространа за повеќето јога, пилат

100% еколошки и одржливи премиум материјали Овие душеци се kindубезни кон земјата и kindубезни кон вас, како ш

Целта на фитнесот за поставување нашиот појас за кревање тежина може да ви помогне да ја добиете вашата

Оваа табела за табели обезбедува поголема поддршка за 'рбетот, така што можете да тренирате поефикасно �

Материјал : Латекс цевка + заптивка на неопренови Димензии : Внатрешен дијаметар x Надворешен дијаметар x

Долна јакна бомбардер јакна, топла јакна, машка јакна јакна јакна деца јакни мажи долги јакни мажи јакни

Јога Сите други вежби за подот Мерења ширина 25 инчи x 70 инчи долги Доаѓа со печатена торба отпорна на вод

100% полиестер Направени во САД и увезени Црвени врвови на туника за жени Затворање на кука и очи Само мие�

2инчен дијаметар на шипката Имаме 2,5lb, 5lb, 10lb, 15lb, 25lb, 35lb, 45lb, 55lb плочи и различни комбинации доколку се пост�

Material Материјал за пешкир за јога : Суперфина влакна Материјалот е сигурен Chasticests Копчиња за теретани : Ме

Material Материјал за пешкир за јога : Суперфина влакна Материјалот е сигурен Chasticests Копчиња за теретани : Ме

Димензии : Достапно во две димензии, U големи 69in / 17x86 cm, t мали 6.1 in / 16x69 cm, погодни за 60 см или 80 см долга јога

Дополнителен широк појас со преклопување на лентата за поддршка за максимална заштита на долниот дел н�

За разлика од традиционалната опрема за печат на тешки клупи, опсегот на отпор е супер лесен, компактен,

Премиум квалитет Еластичниот опсег е изработен од траен полиестерски материјал, можете слободно да ја �

【Опрема за слабеење за жени】 Hula Hoop 360 степени за масажа за апсорпција на шок ја прави вашата маст да изг�

【Природен латекс појас】 Спортскиот појас сет е изработен од природен латекс, супер густ силикон со вис

★ [100% нетоксичен материјал] : Направено од висококвалитетен TPE материјал Поскапо е да се произведува, но

Со TPE материјал со голема густина, душекот ќе биде лесен за миење Дизајн дебел 6мм, фитнес душеците обезб�

【Fit Hoop плус големина 30 врски】 Ние ја зголемивме количината на одвојувањето на врските до 30, максималнат

Големина : Големината на спортската крпа е 29,5*81,5 см / 11,5*32 ин Тежината е многу лесна, само 130g Тој е многу пр

【Безбеден и издржлив】 Нашите носилки на прстите се изработени од висококвалитетен силиконски материј

Димензии : Достапно во две димензии, U големи 69in / 17x86 cm, t мали 6.1 in / 16x69 cm, погодни за 60 см или 80 см долга јога

►►100% Задоволна услуга на клиентите : PLS ја мери линијата на половината и прочитајте ја нашата табела со

Металните клипови со лесна употреба ви овозможуваат брзо да додадете дополнителни ленти, ленти за глуж�

Повлечете го затворањето Тенок вклопување Исклучително мека ткаенина со три мешавини Засилени шевови �

Димензии : мал 27,1 "L x 6,3" дијаметар; Голем 33,9 "L x 6,7" дијаметар Може да одржи било кој мат до 27,1 " / 33.9" долг и 6,

Алуминиум Blaster за рака за навивам со ленти со шипки на ленти со рака : Професионален и уникатен дизајннаш

Големина : Голем34 "Долг x 6,7" дијаметар; Мал21 "долг дијаметар x 6,3" Доволно пространа за повеќето јога, пилат

Тешки овие бранични плочи се конструирани од синтетичка гума и за јачина и за остар изглед и се карактер

Бензи за напојување сет од 3 ленти за влечење одлично за кревање на електрична енергија, овие обезбедува

Полнење за полнење на часовници за здравствени часовници за жени и мажи го олеснуваат да ги наплаќате в

Јога Сите други вежби за подот Мерења ширина 25 инчи x 70 инчи долги Доаѓа со печатена торба отпорна на вод

Scroll