Свеж
Елитни ленти за отпорност на жици 5 пакувања со туристичка торба со јаже за скокање

Елитни ленти за отпорност на жици 5 пакувања со туристичка торба со јаже за скокање

Достапност: Достапно.
DEN 1119.84

Елитните жици имаат сопствен дизајниран карабинер за да овозможат најбрзо и најпогодно прилагодување на лентите за отпор Можете да кликнете еден опсег на отпор на вашите рачки, сите пет бендови или која било комбинација на ленти што ви требаат за да создадете тензија што работи за вас. Хируршко одделение натопено гумени цевки и клипови за алуминиумски легури. Достапна и квалитетна преносна домашна салата. Добијте форма дома или на отворено со елитен кабел. Елитните жици имаат сопствен дизајниран карабинер за да овозможат најбрзо и најпогодно прилагодување на лентите за отпор. Можете да кликнете еден опсег на отпор на вашите рачки, сите пет бендови или која било комбинација на ленти што ви требаат за да создадете тензија што работи за вас. Хируршко одделение натопено гумени цевки и клипови за алуминиумски легури. Достапна и квалитетна преносна домашна салата. Добијте форма дома или на отворено со елитен кабел. Елитните жици кои се ставаат на 13 парчиња комплет се дизајнирани со најсилни цевки, опсези со професионални карабини и сè што ви треба во еден комплет за да имате своја професионална и безбедна домашна салата. Нашиот комплетен преносен систем за вежбање вклучува сè што ви треба за да имате ефективни и ефикасни вежби за согорување на маснотии или градење мускули дома, или на кое било друго место што сте избрале да вежбате. Покрај пет цевки за еластична отпорност (доволно напнатост за да ги предизвикаат дури и најсилните лица), пакетот на елитните жици доаѓа со еден сет на рачки, две сидра на вратите и еден пар ленти за глуждот.

За производот

Купувачите избираат и

Заштитно вежбање подови издржливи, нелизгазни текстурирани квадрати и плочки што го покриваат и штита�

Техничка ткаенина Главните ленти со големи тревки на Junk се направени од нашата техничка ткаенина за маи

Применливи фитнес делови : зглобот, според силата на зглобот за да се постигне движење на рацете Преносе

Оксфордска крпа Погодни за повеќето големини на МАТ : Целосните вреќи со јога се изработени специјално �

Полиестер, спандекс Еластично затворање 86% Полиестер 14% Спандекс мешаат ткаенина со 4насочно истегнувањ

Завртки на зглобовите и пакетите за кревање од нордиско кревање премиум додатоци за кревање тегови за �

Делови за машини за тетоважа Тетоважи и уметност на тело Здравје, убавина и коса Делови за машини за тет�

Димензии : Достапно во две димензии, U големи 69in / 17x86 cm, t мали 6.1 in / 16x69 cm, погодни за 60 см или 80 см долга јога

Безбедно складирање : Можете полесно да чувате плочи, тегови и шипки со овој елегантен, компактен систем

Направено од еластична ткаенина, поудобно за допир, лесен и отпорен на носење Комбинирајте ги функциите

Претворете ја секоја врата во приватна салата; Потребни се само неколку секунди за инсталирање Идеално

AB Roller делува како ваш тренер за лична фитнес помагајќи ви да изградите и поголеми шест пакувања, согору�

Димензии : Достапно во две димензии, U големи 69in / 17x86 cm, t мали 6.1 in / 16x69 cm, погодни за 60 см или 80 см долга јога

Здрав материјализработен од TPE материјал (без ПВЦ и ЕВА), 100% нетоксичен и еколошки, со антилизгање и отпо�

Материјал : Плочи за тежина изработени од чист челик! Продадено како едно парче : 1x15lb Олимписка плоча! П�

Големина : Голем34 "Долг x 6,7" дијаметар; Мал21 "долг дијаметар x 6,3" Доволно пространа за повеќето јога, пилат

Професионална стоперка : Електронска стоперка има 2 реда на голем дисплеј, 10 круга на меморија на патека�

Сè ги исполнува барањата за квалитет, што ве прави среќен на шопинг扭腰 转盘 扭腰机 家用 锻炼 健身 女 女 运动 甩腰 �

Наменето за спортисти Cross Fit и просечен спортски стаорец, ова е новата помала тешка предност на Роберт Ба

Апликација : Погоден за пилатес, јога, истегнување, електрична енергија, форма на тело, балет, танцување �

Машки ракавици за ракави, зимски нараквици женски снежни ракавици женски скијачки ракавици кои трчаат �

Останете на место : Текстурата што не се лизга површината и обезбедува цврст зафат за вашите раце и нозе

Една големина одговара на сите : Нашата маска за спиење има голема прилагодлива лента за токи што нема д�

★ Големина на јога Мат : 61x183 cm / 24x72 in ★ МАТЕРИЈА ЗА ЈОГА МАТЕРИ : МАТ за тренингот е направен од TPE материј�

100% спандекс ? 【Затегната ткаенина】 Подобрената мешана ткаенина од полиестер и спандекс има одлични за�

Димензии : врамени 11 x 1,5 x 14 Wallидната уметност е подготвена да виси не е потребна инсталација или хардвер

Направено од високо одделение PP материјал, решетката за складирање на глувци е антипила и издржлива Ова

Додатоци за пилатес : Намалете ги прилагодувањата и насочете ги вашите тренинзи со овие рачки со единеч�

Ременот на глуждот е изработен од материјал отпорен на абење, кој не е лесно да се избледи, има силна цвр�

Womenените со ливчиња и кученца Omенски џемпер за џемпер на вратот Табела со големина : Ве молиме, погледне

Природен латекс траен и многу еластичен Различни бои за да ги задоволите вашите различни потреби Обука

Поголеми бицепс и трицепс Иновативната комбинација на алуминиум обложени во прав, најлонски ленти и вр�

Ергономскиот зафат може да ги задоволи потребите на вежбање на горните и долните екстремитети Помогнет

Дополнителни странични џебови и џебови со патенти, странични џебови можат да држат шишиња со вода, крпи,

Големина : 25мм x 35mm x 3mm / 1 "x 1,38" x 0,12 "(Id x od x t) Материјал : изработен од гумени материјали, трајни и не се лесни

Вклучува сет од 115 lb на Xmark Texas Star гума обложени олимписки плочи со патентиран дизајн : (2) 25 lb, (4) 10 lb, (4) 5 lb, и

Одговара на повеќето душеци со големина : Специјално дизајнирани за носење јога мат и пилатес мат, корис

Димензија : 61x183x0 Лесната карактеристика е лесна за носење кога одите во теретана или патувате...

Димензии : Достапно во две димензии, U големи 69in / 17x86 cm, t мали 6.1 in / 16x69 cm, погодни за 60 см или 80 см долга јога

Опсег на броење на чекор : 0 99999 чекори ? Ниска потрошувачка на батерии (не е потребна компјутер, апликаци�

За да се намали триењето од внатрешниот дел од нозете, мазните полимерни влакна нежно можат да ги истакн

Врвен квалитет : Нашиот опсег за отпорност на тешки 9 x 2 инчи, направен од 100% природен латекс (бесплатен), �

Scroll