Свеж
TCP 4893235k CFL Про-Светилка - 125 Вати Еквивалент Светло Бела Целосна Пролет Светилка Сијалица

TCP 4893235k CFL Про-Светилка - 125 Вати Еквивалент Светло Бела Целосна Пролет Светилка Сијалица

Достапност: Достапно.
DEN 256.00

Ја заменува стандардната сијалица со блескаво 125 вати, но користи само 32 Вати! Компактните Цветни Светилки користат 75% помалку енергија со иста излезна светлина. Живот : 8+ години. Користи 32 вати електрична енергија. TCP 32 вати - 120 волти-Т3-Средна Завртка (Е26) База - 3.500 К-Целосна Пролетна Светилка-Пресврт / Спирална Tcp Компактна Флуоресцентна Сијалица (4893235k 12119).

За производот

Купувачите избираат и

€12v Сијалица € Low 12 Волти Нисконапонски Апликации,Затемнување, 12 V AC И 12v24 V Dc Напојување Само Компатибиле

Почетна Компоненти Замена 530047721 Прајмер Сијалица За PО ПБ760ЛНТ (P39611001001P3961199999) Ранец Вентилатор Материјал

Американски Стандарден медиум е26 база, завртка во светлината тела директно E26 led сијалицата е опширно пр

Т1 5 Облик Стакло клин база Ц2Ф влакно 28В 0.82 W Трајни во 5,000 живот часа Ое (Оригинална Опрема) Производител �

[ВРЕМЕ на ПОЛНЕЊЕ и ДОЛГО РАБОТЕЊЕ] Самоуверено одете на кампување, пешачење и подготвени за итни случа�

2 Парчиња Одговара на повеќето флуоресцентни уреди за осветлување со стандардна големина 2ft x 4ft, но лесн�

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

3 ОПЦИИ ЗА БОЈА не можете да одлучите која боја ја сакате во вашиот простор? Секоја LED светлосна цевка t8 и

€Оригинален Едисон Стил : Јасно стакло и едисон стил голи а19 ПРЕДВОДЕНА влакно натпревар, додека емитув

Тип : 5050 СМД; Име На Производ : MR16 LED Светла; Моќност : 5 W; Прозрачна : 300lm Тип на сијалица : MR16; Температура На

Моќност : 10 W, Тип : Т4 Флуоресцентна Цевка, Боја Температура (Келвин) : 4100 K, Лумени : 475, Должина : 13, Основен Т

Замена ЗА СИЈАЛИЦА / СВЕТИЛКА F6 T5 / BL УВ СИЈАЛИЦА ЦРНА СВЕТЛИНА Единица по продажба : 2 Замена ЗА СИЈАЛИЦА

32 W; 48 Инчен Номинална Должина; Ознака На Обликот Т8; Стил Октрон 700; Средна 2 Пински База; Почетен Интензит�

☆☆ 1 Висок Квалитет : оваа сијалица за свеќи, 15w, AC85265 V, 150w халогена светлина еквивалент, секоја сијалица E

Производот има долгорочен работен век поради неговата стабилна струја Безбедност и заштита на животна�

Одлични Перформанси Тавански Вентилаторски Светилки : замена Од 60 Вати користејќи само 6 Вати, емитува 60

Боја / Завршница : Природно Бело Температура на бојата : 3 Просечен Животен Век : 75 часа Лумени( излез на св

Замена ЗА КАЛАРТ ВИКТОР КОРП ФИЛМСКИ ТМ3 ГЛАВНАТА Сијалица Единица по продажба : 1 Замена ЗА КАЛАРТ ВИКТО

●Долг Животен Век И Заштеда на Енергија q : PRAVETTE E26 2700 K Топла БЕЛА LED Сијалица за замена НА 60w блескаво сиј�

1, Одлични Перформанси : ЛЕР 5 W R7 S T3 78mm е 50w еквивалентна сијалица за замена на халоген, 110v, 3000k Топло Бело, с

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

Ф20 Т12 Средна БиПинска Основа Дизајнер Мека Бела Боја Силванија 23510 F20 T12 / dsw случај на 4 20 вати 24 инчен T12 Ср

НОЌЕН ПРЕКИНУВАЧ 200 : најсветлата ОСРАМСКА светлина за халогени фарови До 200% повеќе осветленост (во спор

(3) Светилки Mr16 FMW Халогена Сијалица, Покриена Леќа, 35 Вати, 12 Волти Anyray A1883 Y Халогени светилки Висока Осве

28 Волти0,04 Засилувачи Сијалица База : Џуџе Прирабница (SX6s) Форма На Сијалица : Т1, 75 Просечен Живот (Часови)

(5)Светилки 35 W 35 Watt G53 12v Сијалица 35watt Светилка JC35 / CL / G5.3 Anyray A1750 Y.3,БиПински База (2Пински) (5,3 mm Милиметри по�

Висока осветленост 8 ВАТИ ПРЕДВОДЕНИ од едисон светилки, користејќи 4парчиња издолжена led влакно во секо

Комплетите за светло со жици од 14 стапки собираат 10 светилки по жица со растојание од 16 инчи 25фт стринг с

СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕЊЕКористејќи напредна технологија за сензори ЗА пир, ноќното светло на сензорот за движ�

€G25 Глобус Сијалица : Изработена од чадено сиво стакло со флексибилно влакно ГЛОБУС ПРЕДВОДЕНА сијалиц�

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

Семејство : филипс светилки Полесни Земја на потекло : Кина Категорија : проекција светилка Во Филипс, ни

ОВАА АЛУМИНИУМСКА роботска рака АС6ДОФ е најновите производи на Харбин Алсеон Роботика Технологија Коп

1 Нашата сијалица Е26 150 W е изработена од висококвалитетен материјал од млечно стакло, кој имаше добра ди�

НАДГРАДБА НА ЛЕРЛесно надградете ги старите блескаво и халогени светилки со енергетски ефикасна ЛЕР те

УБАВО СВЕТЛО 350 лумени дневна светлина белата сијалица 6000к е12 дава природна и силна светлина Нема трепе

Име на производот : Ледалуминиум База;ЛЕР Тип : СМД 5730; Светла Боја : Чиста Бела Количина на светлина : 12;Пр

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

35 Вати, 12 Волти000 Часовен Просечен Век На Траење На Светилката 35 Единечна База Обезбедува светла, бела ха

Scroll