Свеж
Vifemify деца скијајќи го уметничкото тело заштитник дете унисекс спорт меко возење елек јакна коњички шлемови за деца за деца делови

Vifemify деца скијајќи го уметничкото тело заштитник дете унисекс спорт меко возење елек јакна коњички шлемови за

Достапност: Достапно.
DEN 0.67

Погодно за различни типови спортови, кои вклучуваат скијање, уметничко лизгање, лизгање и други спортови на отворено Главното тело е изработено од неопрена, мек внатрешен филер, густа гумена пена, удобна за допир. Три -димензионалниот дизајн на заштитниот тело е едноставен и флексибилен. Таа усвојува партиција за позиција на заклучување. Шиење фиксен заштитен лист, слободно движење, лесно носење и полетување, ви носи погодност. Деловите на левата и десната рака усвојуваат шуплив дизајн, позицијата за отворање се проширува и се спушта. Спецификација : Состојба : Сосема нов вид : Скијање на телото Заштита на телото : Неопрена + гума со висока пена сунѓерка со сунѓерка : ширина на ширина на ширина на ширина на ширина на должина на ракави со должина на должина Со соодветна висина Погодна тежина (kg) Соодветна возраст xxs 32cm / 12.5in 17cm / 6,7in 39cm / 15.4in105-125cm / 41.2in 20-30kg Children Around 5 Years Old XS 35cm / 13.8in56cm / 22in 17cm / 6.5in 130-150cm / 51.1in 30-45kg Children Around 8 Years Old Package List : 1 x Заштитник на телото за скијање Белешка : 1. Ве молиме, дозволете мала грешка поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето. Мониторите не се калибрирани исто, бојата на артиклите прикажана на фотографии може да се прикаже малку поразлична од реалниот предмет. Ве молиме, земете го реалниот како стандард. Ние секогаш ги поддржуваме нашите клиенти да обезбедат квалитет на производот. Ако имате какви било прашања во врска со овој производ, оставете ни порака преку е -пошта за решенија. Ние ќе се справиме со тоа што е можно поскоро и ќе ве увериме.

За производот

Condition:
Brand New
Item Type:
Skiing Body Protector
Material:
Neoprene + Rubber High Foam Sponge
Size Chart:
 SizeShoulder Width  Bust Sleeve LengthClothes Total Length Suitable Height Suitable Weight(KG)  Suitable Age XXS 32cm / 12.6in52cm / 20.5in  17cm / 6.7in 39cm / 15.4in105-125cm / 41.3-49.2in  20-30kg Children Around 5 Years Old XS 35cm / 13.8in56cm / 22in  17cm / 6.7in 42cm / 16.5in 130-150cm / 51.2-59.1in  30-45kg Children Around 8 Years Old
Package List:
1 x Skiing Body Protector Note
We always support our customers to ensure product quality. If you have any questions about this product, please leave us a message by email for solutions. We will deal with it as soon as possible and assure you. :

Купувачите избираат и

Собрание од 4 парчиња, што е симбол на кинескиот дом безбеден Големина : 35,5 x 18cm (14 x 7 инчи), мечот стои пого�

100% полиестер Направени во САД и увезени Само миење на рацете Изработено е од високо квалитетни материја

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира Чувари на Кливленд Точно оценување и испорака

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Млб Намали Потписи ЏОН

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Билети за бокс Ако �

Ние исто така носиме фудбал, хокеј, кошарка, бокс, борење, билијард, голф и други спортски и неспортови Бр

Државен Бакис во Охајо Над 5 милиони трговски картички во инвентар Државен Бакис во Охајо...

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Плочи Бејзбол Картички

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фото

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за секој обожават

Потврда за големината : 1,85 „Горниот дијаметар, 1,1“ должина, 2,3 “должина, препорачана за 1,41,8" скапи, компа

фармерки за жени висок струк растегливи фармерки за жени високи половини слаби фармерки за жени растег�

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани бејз

Купувајте ја Нашата Продавница со над 32000 спортски и забавни автограми, сувенири и многу повеќе...

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Игра Користи МЛБ Дресо�

мажи четвртина со долги ракави дуксери со патент дебела шерпа обложена со топла карирана фланелна кошу�

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Нхл Пакови...

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Игра користена дре�

Се вклопува цилиндри со дијаметар од 6,9 до 8,0 инчи Ремени ленти со резервоарот Velcro со 2 инчни Дпрстени...

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Бејзбол Плочи Автограм

Супериорна кожа : Оваа подлога на мост е направена од светска 1# најквалитетна увезена кожа на англиски м

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја примате Задолжително за секој обожав

Класичен Коњ Го штити коњот за изведба од повреди предизвикани од лизгачки маневри за запирање...

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Нхл Пакови ИГ�

Картичката е во сертифицирана состојба на нане+ или подобро Оваа картичка е дел од ограниченото произво

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фото

100% Полиестер Произведено ВО САД и Увезено Двојно затворање На Прстенот Д Машинско Перење Стил : Секојдн�

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Кошаркарски плочи �

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Плочани бејзбол ка�

Во бизнисот повеќе од 30 години! Додавање на предмети неделно, вратете се на супериорни спортски инвести�

Блејк Бел Началници на Канзас Сити Ограничено издание Сосема ново во оригиналната кутија Началници на �

Голф Количка Mcor Акцелератор 102101101 За Клуб Автомобил DS & Преседан Голф Количка 20012004 Клуб Автомобил Дс Мек�

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани НБА �

Scroll