Свеж
1972 Тимот на Топс Хјустон Оилдерс го постави Хјустон Оилдерс екс Олдерс

1972 Тимот на Топс Хјустон Оилдерс го постави Хјустон Оилдерс екс Олдерс

Достапност: Достапно.
DEN 1.00

Тимските комплети, стартерите и многу се прават одлични подароци за секој обожавател на Хјустон Оилдерс Картите вклучени во овој сет ќе се продаваат за ако се купат одделно. Вклучени некои клучни играчи се : Кен Хјустон, Чарли Сонер и Jimим Бејрн. Овој сет на тимот на „Топс Хјустон нафта“ од 1972 година содржи 10 картички, во просек на многу добра/одлична+ 4,5 состојба. 100% гаранција за задоволство за сите набавки. За прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте не. Тимските комплети, стартерите и многу се прават одлични подароци за секој обожавател на Хјустон Оилдерс. Картите вклучени во овој сет ќе се продаваат за ако се купат одделно. Вклучени некои клучни играчи се : Кен Хјустон, Чарли Сонер и Jimим Бејрн. Овој сет на тимот на „Топс Хјустон нафта“ од 1972 година содржи 10 картички, во просек на многу добра/одлична+ 4,5 состојба. 100% гаранција за задоволство за сите набавки. За прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте не. 1972 Тимот на Топс Хјустон Оилдерс го постави Хјустон Оилдерс (СЕТ) EX Oilers. Овој сет на тимот на „Топс Хјустон нафта“ од 1972 година ги содржи сите картички од сите серии оваа година. 3 -та серија беше објавена во толку мал број, што тие картички се многу поскапи и можат да го сочинуваат поголемиот дел од трошоците на овој сет. Имаме и ниски # тимски комплети за оваа година, што ги исклучува тие скапи картички. Картите рангирани според Вредноста : 1972 Топпс #287 - Кен Хјустон Ол -Про : 5 - екс 1972 Топс #244 Чарли Соединение : 5 - Екс 1972 Топпс #313 Jimим Бејрн : 4 - VG/EX 1972 Топс #156 Дан Пасторини : 5 - Ex 1972 Топпс #202 Гарланд Бојт : 4 - VG/EX 1972 Топпс #52 Боби Мејплс : 4 - VG/EX 1972 Топпс #103 Роберт Холмс : 4 - VG/EX 1972 Топпс #26 Кен Буроу : 4 - VG/EX/EX/EX/EX/EX/EX/EX 1972 Топпс #78 Кен Хјустон : 4 - VG/EX 1972 Топпс #176 Johnон Чарлс : 4 - VG/EX Постави дефект по оценка : Број на картички во сет 10 просечна оценка - пондерирана по вредност 4,82 - EX просечна оценка - Unweighted 4.30 - VG/EX+ Одделение за дефект 5 - EX 3 4 - VG/EX 7 картички на деканот нуди 100% гаранција за задоволство од пари за сите набавки. Само контактирајте не во рок од десет дена од датумот на купување и ние ќе ви ги вратиме парите или, кога е можно, ќе ги замениме картичките.

За производот

Купувачите избираат и

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Непотпишани Нфл Игра К�

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Нхл Дресови...

Стивен Кари Голден Стејт Вориорс Ограничено Издание Сосема Ново Во Оригинална Кутија...

Премиум Материјали : Изработени Од Премиум Полиестер, Целокупната Изработка Е Извонредна, Шевовите Се У

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фото

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за секој обожават

Мајкл Вик Вик Атланта соколи Легенди на полето со ограничено издание на бобб боб Receiveе добиете случаен с

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Игра Користи Нхл Дресо�

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограмирани Нхл Стап

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Мак Автограм Фудбал Ка�

100% Четиринасочна ткаенина за истегнување Произведено во САД и Увезено 715 дена испорака Материјал : Изра�

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фото

50% ПОБАВНА БРЗИНА : Направени Со јадро со мала компресија и лесен надворешен слој, овие тениски топчиња л

*Побарајте бесплатни промоции за испорака и попуст* Над 2 милиони трговски картички во инвентар...

75% полиестер, 25% памук Карактеристики : Кошули за модни копче за жени Лабава фитинг; Стилски високо ниско

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за секој обожават

100% памук лабава фит шорцеви со шорцеви со високи половини, поставени за мажи, летни облеки клубски шорце

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Бејзбол Ако е

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Нхл Пакови...

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Нхл Пакови...

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани бејз

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Непотпишани Нфл Игра К�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 【Детска шлем за мултиспорт】 наме�

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Игра користена дре�

најлон Класични чорапи со ленти со цевки : Детска колена високи фудбалски чорапи фудбалски чорапи долг�

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира Над 5 милиони трговски картички во инвентар...

волна 【Добра декорација на просторијата : : Работ за складирање на пинг понг лопатка изработена од чи�

Во близина на нане до нане состојба Доаѓа во заштитен врвен натоварувач за негова заштита и за прикажув�

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фото

★ Материјал : шифон за лице за лице, украсен со брада и цвет од слива ★ Убава и шармантна стомачна танцув

Увезени Еластично затворање Материјал за миење на машини Pantsенски јога панталони : Истегните панталони

100% Полиестер Произведено во САД и Увезено 715 дена испорака Материјал : Изработен Е Од Мек Полиестер Кој Е

Ткаенина : Висококвалитетен Полиестер отпорен на Вода Пакетот вклучува : 1 Х Половината Торба Повеќе бои

Рака Потпишана Од Дру брис Њу Орлеанс Брзина Автентични Флеш Шлем Бекет Сертификат За Автентичност...

100% Полиестер Произведено во САД и Увезено 715 дена испорака Ски Јакна И Панталони Жени Плус Големина Плус

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм МЛБ Списанија

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани бејз

Scroll