Свеж
Педали За Велосипеди МОХЕГИЈА,Комплети За Педали За Планински Велосипеди, Компатибилни Со 9/16, Нелизгачки Алуминиум Овозможуваат Замена ЗА BMX MTB-Пар

Педали За Велосипеди МОХЕГИЈА,Комплети За Педали За Планински Велосипеди, Компатибилни Со 9/16, Нелизгачки Алуминиум

Достапност: Достапно.
DEN 3.33

Дизајн против лизгање : Прифатете дизајн од типот на шилци за чевли за да направите стапалата да имаат доволно адхезија Цврсти и издржливи : педалите на планинските велосипеди се изработени од материјал од алуминиумска легура со висока јачина, кој е полесен по тежина, силен по носивост и одличен по отпорност на абење и издржливост. Лесен за инсталирање : Л се користи за левата педала, Р се користи за десната педала, затегнете ја со шестоаголна алатка (не е вклучена). Општа примена : стандардните лежишта со цврста хромирана челична оска од 9/16 инчи се погодни за повеќето велосипеди. Како ШТО СЕ БМХ велосипеди, мтб велосипеди, Крстосувачи Градски велосипеди итн. Материјал : алуминиумска легура,Големина На Пакетот : 4,5" x2, 55 "x0, 6" инчи,Лежиште : Двојно DU. Велосипедизмот е национален спорт, а подобрите додатоци за велосипеди доведуваат до подобро задоволство при возењето, ТАКА ШТО СЕ роди МОХЕГИЈА. Обезбедуваме широк спектар на додатоци за велосипеди, од производство до иновации, строго ја контролираме секоја врска. Ние сме посветени на обезбедување на возачи со квалитетни производи и професионални услуги. Го сакаме она што го правиме и уживаме во патувањето. Површина на стапалото : Широка површина на шарата, повеќе фаќање. Постојат логоа CR-L/CR-R на површината на шарата. Л е левата нога (Лево), А Р е десната нога (Десно). Површински Анти-Лизгачки Нокти : употреба на дизајн на нокти за да им се даде на стапките најсоодветна адхезија. На секоја страна од педалата има 11 клинци против лизгање за да го добиете најдобриот ефект на педалата. Нишка На педалата : левата и десната нишка на педалата се различни. Левата страна може да се инсталира само на левата рачка, а десната страна може да се инсталира само на десната чудак (означена Со L/R). Челична Осовина : вратилото е изработено од висококвалитетен челик и има шестоаголен дизајн. Рефлектор : овој рефлектор има добри рефлектирачки перформанси и го прави ноќното патување побезбедно.

За производот

Купувачите избираат и

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Игра користена дре�

Единечен ткаен акрилик ткаен врв со синтетичко руно лагер 3 / 4 "Дебела филер за полнење Вредност на вредн

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фигу

Затворање на вратоврска Влажно избришете го чисто Погодното затворање на вратоврската за лесно и безбе

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фото

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фото

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Нфл Дресови...

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Оваа уникатна галерија завиткана с

Баферирање и антиколизирање : Електричната заграда на коленото е изработена од мек материјал со кружен

Ротирање од 360 степени : главата на стегачот ротира 360 степени со рачка за брзо ослободување и копче за вр

Лесно е да се прилагоди големината на зафатот / одличните својства за амортизација / зафатната обвивк�

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира Филаделфија орли Точно оценување и испорака н�

Оваа картичка е професионално оценета од ПСА Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката ш

Секогаш се испраќаше истиот ден платено осигурено Еден од најголемите залихи на лична сопственост, а не

€Висококвалитетен Водоотпорен Материјал Q скејтбордската торба е изработена од густа Оксфордска ткае�

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Тениски Топчиња Со Авт�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Направени во САД и увезени Затвора

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Непотпишани фудбал

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за кој било обожа�

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фото

Тим : Yorkујорк Јанкис Тежина : 1 фунти Одлична идеја за подароци Обезбедено задоволство Тежина : 1 фунти...

●Испорака : Стандард : 714 Дена; Забрзано : 37 Дена Бидобибо Топла Продажба!!! венчаници за невестата...

【Висок квалитет】 Нашиот стилски и лесен пакет Fanny е направен од 100% полиестер, што е лесно да се чисти, из

● Добра еластичност : Предната поддршка на билијардниот знак е изработена од увезено дрво од пепел, што

Филер може да избере песок / вода Може да се наполни со мешавина од песок и вода за да се надополни стабил

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани карт

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Мини Шлемови �

Купете ја нашата продавница со над 32000 автограми за спорт и забава, меморијали и многу повеќе...

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за секој обожават

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја примате Задолжително за секој обожав

Покрие залихи : NRG хибриден реактивен Блок на тежина : Центрипетално HD јадро Фабрички финиш : 3000 абалон...

● Добра еластичност : Поддршката за предниот дел на билијард е направена од увезено дрво од пепел, што е

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограмирани УФЦ Спис

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за секој обожават

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограмирани Нхл Стап

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фото

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани бејз

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фото

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани бејз

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Непотпишани Нфл Игра К�

Од златните реплики на марки за марки на Соединетите Држави, првиот ден на покритие произведена и издад

Форт Вејн Дејзи Специјалните Заштедуваат Пари Војна На Ѕвездите Одење Мртов Хокеј Бејзбол Форт Вејн Де�

100% полиестер Направени во САД и увезени 715 дена испорака Многу кул за носење, нов изглед...

100% полиестер Направени во САД и увезени 715 дена испорака Материјал : полиестер Моден дизајн ,, со висок кв

Зачудувачки навивачки пом пом : Овие живописни помпом доаѓаат во 7 бои, што ги прави совршени за додавање

Scroll