Свеж
Кошарка на Бауман во 1948 година скоро комплетен сет VG+

Кошарка на Бауман во 1948 година скоро комплетен сет VG+

Достапност: Достапно.
DEN 1.67

Прикажаните слики се вистинските скенирања на картичките што ќе ги примате Картите вклучени во овој сет ќе се продаваат за ако се купат одделно. Вклучени некои клучни играчи се : Georgeорџ Микан, Карл Браун и Арни Подисат. Оваа кошарка на Bowman од 1948 година скоро комплетен сет содржи 60 картички, во просек многу добра+ 3,5 состојба. 100% гаранција за задоволство за сите набавки. За прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте не. Кошарка на Бауман во 1948 година скоро комплетен сет (кошаркарски сет) VG+. Комплетот за кошарка на Бауман од 1948 година се состои од 72 картички, а овој сет содржи поголем дел од тие картички. Комплетот за кошарка на Bowman од 1948 година има и уникатни картички „Кошаркарски претстави“, што ги покажува дијаграмите на претстави, а овој сет се смета за првиот национално објавен кошаркарски сет. Втората половина од комплетот за кошарка за кошарка Бауман во 1948 година, почнувајќи со картичката # # 37, се сметаат за „високи броеви“ и потешко се наоѓаат. Бидејќи ова беше првиот сет на кошарка, секоја картичка е технички дебитантска картичка. Најистакната картичка од сетот за кошарка за кошарка на Bowman во 1948 година е #69 George Mikan Rookie Card. Овој скоро комплетен сет содржи 60 картички од можните 72 картички. Ова не е комплетен сет. Овој сет не ги вклучува следниве картички : #8 Мел Рибе, #11 Return Pass To Post Play, #38 Buddy Jeanette, #39 Ray Kuka, #41 Play Double Screen, #42 George Nostrand, #49 Bob Kinney, #51 Jackек Дван, #55 Макс Заслофски, #59 надвор од границите игра - Брз екран, #62 Херман Шафер, #71 чувари Долу Играјте ги картичките рангирани според Вредноста : 1948 Бауман #69 Georgeорџ Микан : ПСА 2 - Добар 1948 Бауман #72 Карл Браун : PSA 4 - VG/EX 1948 Bowman #58 Arnie Risen : SGC 6 - EX/MT 1948 Bowman #12 Kenny Sailers : PSA 5 - EX 1948 Bowman #66 Jim Polard : PSA 4 - EX/EX 1948 Bowman #57 Arthur СПЕКТОР : ПСА 6 - Екс/МТ 1948 Бауман #46 Хорас Мекини : ПСА 6 - екс/МТ 1948 Бауман #43 Чак Халберт : ПСА 6 - екс/МТ 1948 Бауман #34 oeо Фулкс : ПСА 5 - Екс 1948 Бауман #47 надвор на граници Play - Criss Cross : PSA 6 - EX/MT 1948 Bowman #53 Ot Bounds Play - Брза ролна : 5 - EX 1948 Bowman #70 Walter Budko : PSA 4.

За производот

Купувачите избираат и

Американска крајбрежна стража I Отстранлив SKEG за стабилност на насоката Спортска графика за голема вид�

【Billiard Stick Ppecification】 Клуб должина околу 146cm / 57inch, дијаметар на главата на клубот : 9,5 / 115 / 13mm, Клуб Тежина : О�

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за секој обожават

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за секој обожават

Енергетски лифт овално е во 25 големини! Сите три сорти на „крајните комбинации“ се достапни во половин�

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фото

100% полиестер Направени во САД и увезени Еластично затворање 715 дена испорака Аплицирајте за пол : мажи...

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Нфл Шлемови...

• ❤ • 【Изберете 12 големина поголема】 Ние сме азиска големина што работи мали, треба да изберете 12 голе

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани коша

100% полиестер Најдобар градник за грабеж на градите по менопаузата кошула со вградено затворање на град�

Турна Квази Цревото е премиум мултифиламент кој обезбедува максимална удобност, допир и чувство Намене

Големина : НЕ НИЕ или големина Ние Сме азиска големина, ве молиме проверете ја нашата големина на послед�

Рака потпишана од Боб Куси Поддржано од гаранцијата за автентичност на Бекет 100% Доаѓа со автентикација

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Нхл Игра Користи Пак Ко

Women'sенски врвови нови пристигнувања Без смалување, без фуз, нема бледнее Погледнете ја табелата со голе�

Мешавината на Ликра и полиестер Направени во САД и увезени Повлечете го затворањето Докажаната техноло

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани бејз

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја примате Задолжително за секој обожав

Прикажана Фотографија На акции Вистинската ставка може да варира Балтимор Ориолес Специјалните Заштед

Ова е фудбалска картичка на горната палуба во 2009 година Мора да има за кој било обожавател!...

Сертиран од автентикаторот на третата страна #1 и еден од највисоките продавачи на потписи Секогаш се ис

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограмирани Нхл Стап

Ефикасно спречување на истекување на вода; Го тестираше строгиот тест ОД ДЕСЕТ ИЛЈАДИ ХИТОВИ;...

Она што ќе го добиете : Дојдете со 14 пакет Зелен пракса бејзбол за обука за бејзбол, класичен дизајн на то

СОСЕМА НОВО 2022 Панини Резултат Фабрика Запечатена Фудбалска Картичка Бластер Кутија со 132 Картички (Нов

Полиестер / спандекс Повлечете го затворањето SAFE KNEE PROTECTION Each Bucwild Sports padded knee sleeve features 10mm EVA foam padding, one of the t

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани бејз

100% полиестер Направени во САД и увезени Затворање на тока 715 дена испорака Материјал : Изработено е од же

2ОЛЕД Дисплеј ВО боја : Опремен со ДИСПЛЕЈ СО 2 бои И повеќеслојни оптички леќи, ДВОИМ МИНИ ОЛЕД обезбедув

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани НБА �

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Колеџ Списани

Прикажана Фотографија На акции Вистинската ставка може да варира Прикажана Фотографија На акции Висти�

100% други влакна Затворање на патент Само миење на рацете Линијата 2 XU на облека за триатлон обезбедува к�

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Игра Користи МЛБ Дресо�

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фото

●Висококвалитетни Материјали●Изработени од памук, изработени од висококвалитетна ткаенина Меко и чу�

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Млб Намали Потписи Нел�

Пвц отстранлив лепило Произведено во САД Или Увезено Оваа налепница за игри е изработена од самолеплив�

Прикажаните слики се вистинските скенирања на картичките што ќе ги примате Картите вклучени во овој се�

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Нфл Шлемови...

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани бејз

Scroll