Свеж
Оди Хо Крем Стап За Сенки За Очи,Молив За Сенки За Очи, Водоотпорно Кремасто Пенкало За Сенки Мазно Лесно За Боење, 107# Живописно

Оди Хо Крем Стап За Сенки За Очи,Молив За Сенки За Очи, Водоотпорно Кремасто Пенкало За Сенки Мазно

Достапност: Достапно.
DEN 3.33

Здравствени Состојки И Мешавини Во Убаво - - - Безбедни Состојки,водоотпорна, униформа боја Прекрасните нијанси на бои на трепет ефикасно ја истакнуваат контурата на очите, ве прават да бидете привлечни за очи во секоја пригода.ЗАБЕЛЕШКА : стапчињата За Сенки за Очи се кремаста текстура, која е многу мазна, затоа не се протегајте премногу долго кога се користат. Не бидете премногу тврди кога лизгате. Заштедете Време - - - дебела крајна боичка за сенки за брзо нанесување на голема површина, заштедете време. Високо Пигментирани И Мазни - - - Подобрете ја шминката за очи со кадифено-мазни, ултра-пигментирани кремасти сенки.Исклучително брзо за облекување, ништо друго не се споредува. Доволен е само еден пресек на оваа сенка за очи, нема потреба од двајца или повторно нанесување.Бојата е прекрасна,многу мешавина, можете да ја користите и на усна. Лесен За Употреба и Отстранување - - - пенкало за Сенки фина текстура и оди непречено,може да се заврши за кратко време. Користете средство за отстранување шминка за лесно и брзо отстранување на шминката, без да се грижите за пигментацијата. Дизајн на ротација - - - дизајнот на стапчето за сенки е лесен за употреба, само го ротирате за нанесување. За подобар ефект,совети за грундирање на размачкувачот со обложување со боја пред употреба.

За производот

Купувачите избираат и

Прекрасно Дизајнирана, Најдобрата Маскара За Вашите Трепки Подарок За Секоја Девојка, Жена Или Мајка...

[Големина На Торба за кармин] 3,7 х 0,8 х 2,7 инчи / 9,5 х 2 х 7 см, што е многу мало за да се фрли во чантата или то�

УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Надграден заоблен владетел на веѓите, погоден за дизајнирање на различни форми на веѓ�

НАВЛАЖНУВАЧКИ СЈАЕН ФИНИШ : дали имате испукани усни откако ќе нанесете сјаеви за усни? калап за усни со

Ако Имате Било Какви Прашања Ве Молиме Контактирајте Не На Време, Ние Ќе Ви Служиме 24 Часа На Ден...

Најдобар Избор За Подарок Нашите Облоги За Усни Ќе Бидат Совршен Избор Како Подарок За Роденден, Вљубен

Шминка За Очи Што Може Да Се Користи За Различни Прилики И Настани, Долготрајна Шминка За Ајлајнер Погод

`+Вклучен пакет Ќе добиете 30 листови Шега За Ноќта На Вештерките Шминка Привремени тетоважи, различни на

Внимателната Употреба на Пигменти со Висока јачина, Долготрајна Водоотпорна , Богата со Светли и Попула

Интерактивна игра : (260 обрасци) вклучувајќи различни теми (Еднорог, Сирена) дозволете му на детето да изб

1 Сјајна Жив Песок Сенка За Очи : Високо Пигментиран Крем Со Мала Тежина.Формула, Долготрајна, Светло све�

ДВОЈНА УПОТРЕБА ЗА ВАША ПОГОДНОСТ Нашиот молив за усни може да се користи сам за софистициран, обликува�

●Долготрајна шминка● бисерната пудра е нежна и усогласена, бојата е светла и чиста, бојата е природна и

Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з

Лесен и лесен за употреба Удобен и лесен начин за обликување на веѓите Може точно и извонредно да црта в�

Затворање на бравата ● Пакетот Вклучува : € 2 парчиња КлипНа Држач За Мелем За Усни Торбичка За ракави з�

Количина : 5 листови Долготрајна тетоважатрае 2 до 5 дена Водоотпорен, одвојлив, брз и лесен за нанесување

2 Во 1 Двоен Дизајн : Молив За Очи И Молив За Веѓи Со Двојни Краеви Молив За Веѓи На Едниот Крај И Ајлајнер �

Лесно Течно Руменило : формула за течно руменило на база на вода што се лизга на кожата оставајќи зад себ

2во 1 : Кармин + Сјај За УсниДолготраен, Бакнеж, Вегански, Направен Со негување и природна формула за одржу

4Д маскара, комбинација пресадена екстензија за раст водоотпорнагуста, густа кадрава, 9 избор на боја, по

БЕЗБЕДНИ, ТРАЈНИ и ВОДООТПОРНИ : суровините на екстра налепниците за тетоважа со големи раце се нетокси�

Лесно за нанесување течните руменило се лесни за носење што треба само да ги намалите две точки на јаго�

①Повеќе Прилики Тоа Е Свиленкаста, Лесна Текстура, извонредна и Елегантна, Погодна За Сите Сезони Шминк

1Природно со високо пигмент, Трепет, Лесно за носење.Долготрајна завршница : бојата на ајлајнерот нема д�

Липсенсе е главниот производ на Сенегенс и е за разлика од секој конвенционален кармин, дамка или боја К

Добри подароци за вашите најблиски : подароци за роденденска забава, погодни за жени, деца, ќерки, синови

Сјаен Ефект Моливчето За Сенки За Очи Доаѓа Со Свој Мини Сјај Кој Содржи Светки во Проѕирна, Не претеран�

Тежина : 0,05 мл (1,4 гр) 22то издание НА МИУ е завршено во постава во боја што може ефикасно да риби од висока �

Природни Состојки Сјај За Усни овој шармантен комплет кадифени мат кармини е направен од природни сост

Scroll