Свеж
Л. А. БОИ 5 Боја Мат Сенка За Очи, Теал Аргил, 0.25 Мл

Л. А. БОИ 5 Боја Мат Сенка За Очи, Теал Аргил, 0.25 Мл

Достапност: Достапно.
DEN 76.16

Интензивна боја Свиленкаста текстура. Завиткајте се во мека, пријатна боја. Овие мат палети се полни со пет свилени, меки и мешани нијанси. Се однесува на мазна и секоја палета е совршено координирана во боја за сенка и нагласување на очите. Низа нијанси од неутрални и задебелени букви за да создадете каков било изглед што сакате. Завиткајте се во мека, пријатна боја. Овие мат палети се полни со пет свилени, меки и мешани нијанси. Се однесува на мазна и секоја палета е совршено координирана во боја за сенка и нагласување на очите. Низа нијанси од неутрални и задебелени букви за да создадете каков било изглед што сакате.

За производот

Купувачите избираат и

Секој сет доаѓа со 3 листови нетоксични, лесни за примена на привремени метални тетоважи Rebel Set има заврт�

●Издржлив Материјал ● држачот За стапчиња изработен од висококвалитетен неопрен со издржлив метален �

За Секој Тон На Кожа : Извадете Ги Претпоставките Од Совпаѓање На Бојата; Овие Универзално Ласкави Стапч

Бренд Римел Точка Форма Течност Заврши Тип Сјајни Покриеност Лесен Ултра прецизен апликатор за создава

ГОЛЕМИНА НА КАРМИН : само 50гр, лесен и лесен ставен во чанта 7х0, 8х2, 7 инчи, совршено за држење кармини од ц�

02 : Напред Портокалова : Портокалова сенка за средни до темни тонови на кожата Опфаќа темни кругови и фле

Qulight & Nentlicky_ текстурата е лесна, мазна, но нелеплива Не чувствува тешка шминка кога се нанесува на усните.

Погледнете и почувствувајте крајно волшебно со Нашите Заведи Ме Сатенски Кармини неговата прекрасна, л

Тоа Е Свиленкаста, Лесна Текстура, извонредна и Елегантна, Погодна За Сите Сезони Шминка, Особено Во Кан�

Големина : 420*60мм Долготрајна тетоважатрае 2 до 5 дена Водоотпорен, одвојлив, брз и лесен за нанесување До�

Трендовски додаток За Индиска етничка традиционална и западна облека, стомачни танчери, цигански, бохо,

?Сите Во Еден Поли Гел Комплет Овој сет е погоден за професионални експерти за нокти или ученици за нокт�

кремаста конзистентност на бојата на усните Најтемните црвени бои може малку да дамкаат поради нивниот

Висококвалитетен Материјал : куќиштата за кармини се изработени од врвна кожа,мазни и текстурираниСо с�

?€12 ШАРЕНИ ТЕЧНИ АЈЛАЈНЕРИ q неонски бои, идеални за секакви прилики, како Што се Ноќта на Вештерките, Бо�

Нежен бисер како трепет, супер мазен Мат ладен тон контура, направи твоето лице повеќе стерео Не ги пока�

?●Прекрасно Пакување●Едно пакување содржи 3 стап кармини, внимателно комбиниравме 4 комплети од најпоп

①Пакетот Вклучува Ќе добиете 30 листови Божиќни привремени тетоважи, овие налепници за тетовирање содр�

Мултифункционален Со Овој Стап, Не Можете Да Создадете Природен Изглед НА 3Д Шминка, Исто Така Можете Да

●ОВОШЕН ДИЗАЈН●Овие Забавни Овошни, Светли И Сјајни Бои Изгледаат Одлично и Мирисаат Овошно! ●Вкусови

●Водоотпорен Коректор За Тетовирање ● Водоотпорниот Коректор За Тетоважи И Лузни трае цел ден, што ви �

Брза шминка и Лесна за употреба не губете време повеќе да ги изострите моливите за веѓи; само треба да ј�

Маскара Цевка Со Стапче : Совршена За складирање и нанесување рицинусово масло на веѓите и трепките Не г

Прекрасни Црвени Усни,Толпата Сте Најдобри, И Заминување Шминка Долготрајни / Светли / Навлажнувачки...

Висококвалитетен Материјал : куќиштата за кармини се изработени од врвна кожа,мазни и текстурираниСо с�

ГОЛЕМИНА НА КАРМИН : само 50гр, лесен и лесен ставен во чанта 7х0, 8х2, 7 инчи, совршено за држење кармини од ц�

Течен Ајлајнер : Создадете Совршен Долготраен Изглед На мачкино око со Нашиот Молив За Очи Шампањ Шминк�

●Природна Формула●Маслото За Усни Содржи Витамин Е И Други Природни Екстракти Од Формула, Кои Се Нежни

Ви благодариме за посетата на мојата креација Оваа Листа е за : * 70 убава боја круг бинди со Сребрена Гран

Повеќе Од Кармин И Сјај За Усни Рок На Траење : 3 Години Повеќе Од Кармин И Сјај За Усни Ефикасност : Навла�

️ € 1 PC ТЕЧНА СЕНКА за ОЧИСенка За Очи Со Висока пигментација за да се создаде големо влијание, од топла �

Боичка за ајлајнер : 1 ПАРЧИЊА 100% сосема нов висококвалитетен ајлајнер, со острилка за моливи, удобен и б�

?100% Сосема нов и висок квалитет ?Висококвалитетна услуга за клиенти, бесплатно враќање ?Лесен за употреб

Scroll