Свеж
Боби Браун Нов Кремаст Комплет За Коректор, 0,11 Унца

Боби Браун Нов Кремаст Комплет За Коректор, 0,11 Унца

Достапност: Достапно.
DEN 812.16

Кремаст коректор со текстура кој непречено се вклопува со кожата Помага веднаш да се скрие. Додадете топлина во пределот под очите и неутрализирајте ја промената на бојата. Земја на потекло е Сад. Ова содржи коректор за осветлување на темнината под очите и притисната пудра за поставување шминка за трајно носење. Оваа водоотпорна и отпорна на пот и влажност формула останува ставена цел ден без туткање или таложење во фини линии.

За производот

Купувачите избираат и

Зачувајте ја драмата за вашата мајкаи вашите трепки! Со Винки Лукс Екстравалаш Маскара Опремена со уник

+ Мека Свилена Мат Текстура : карминот од 7мл / компјутер е мазен, богат со боја, долготрајно задржување на

€_Неверојатна мултифункционална Четка За Веѓи Q : оваа разноврсна четка за веѓи е идеална за полнење, об�

Префект Кармин За Девојче, ЖениОва Е Свиленкаста, Извонредна И Елегантна, Погодна За Сите Сезони Шминка�

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Самолепливите скапоцени камења на телото се изработени од висококвалитет

Димензии( во инчи) : 7,25 Л х 4,7 В ЗАШТИТЕТЕ СО УДОБНОСТЛЕСЕН, дише и растеглив материјал Направено со 2 слој�

Оваа палета на сенки за очи во 9 сенки има високо пигментирани чудни бои, од задебелени розови и жестоки �

Магнетски Ајлајнер : Нашето високо Пигментирано Магнетно Пенкало за Очи бара минимално време на чекање

Висококвалитетна модерна привремена тетоважа, која изгледа како вистинска Количина : 24 во еден сет...

MAC Aute Cuture Со Розалија Засилен Крем Кармин Во Главната Улога Aute Cuture Во Која Глуми Розалија Засилен Крем Ка

Информациите подолу се само по пакет Формулата за коректор со долго носење ја камуфлира темнината под о

Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з

СЕВОЕДНО МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО : Овој Гол Комплет Кармин Создава Совршено Платно за Секој Изглед На Усните,

Совршен И За Лична Употреба,Секогаш Може Да Ви Понуди Различен Креативен Изглед На Очите Во Различни Пр�

Ние Сме Посветени На Создавање Висококвалитетни Производи и Услуги за Вас Ако Имате Какви Било Прашања

Појасот за појас на половината е изработен од висококвалитетна КожаУникатен и исклучителен дизајн, деф

Designedономски Дизајниран За Полесно Грабање , нежно И Меко До, Меко Чувство и Мазна Завршница Совршено Е И

?Монохроматска Сенка За Очи : висококвалитетни состојки со свиленкаста боја на сјај за да создадат неже�

Ви Донесе Секси Искуство Мазни, Нежни, Елегантни Усни За Шминка, Погодни За Сите Сезони, Особено Погодни

Напредните Бронзери ОД Црно чоколадо 400 X се најтемното сончање што може да го понуди Мешавина од моќни п

Ајлајнерот Има 6 Различни Бои, Кои Можат Да Ви Помогнат Да Дизајнирате Различни Привлечности, А Вие Сте П

Големина : 10, 5смх5, 5см / 4инх2, 2инчи, дијаметар на метален прстен : 1,2 инчи, одговара на повеќето стандардни

ПРИВРЕМЕНИ ТЕТОВАЖИ Само треба Да ја излупите И да ја ставите на лицето, може да имате совршена шминка Н�

Мека четка гел ајлајнер кој лесно се лизга на кожата Без дамки, четка и гел севоедно, шминка за очи без пр

+ 4 Парчиња Модно Дизајниран Комплет За Кармин : внимателно комбиниравме групи од најпопуларните бои за �

Дизајниран имајќи ја предвид креативноста, користете една нијанса за едноставен, недооценен изглед или

Активаторот за Гориво на ЕБА ефикасно ги активира палетите на Бис додека содржи намалена количина на со

Елегантни привремени тетоважи кои можат да се носат во секоја пригода Рози, ѕвезди, пердуви, цвеќиња, си�

Совршен И За Лична Употреба,Секогаш Може Да Ви Понуди Различен Креативен Изглед На Очите Во Различни Пр�

Што Добивате : ние ќе ви обезбедиме 12 парчиња скапоцени камења за лице во различни стилови, доволни коли�

®Водоотпорен Мат Течен Ајлајнер За Очи ● Нацртајте своја сопствена атмосфера СО МИСТИЧЕН тенок и долго

Волуменска УбавинаСоздава Природна Маскара И Боја За Волумен Стил И Јачина На Трепките Со Само Еден Сло

Маскара Со срна Маскара Долни Трепки Маскара Со Влакна Коректор За шминка За Лице Неограничена Маскара

?+ 32 Листови 98 + ЕЕЗ Креативни 3д Акварел Привремени Налепници За Тетоважи + Рејаски Уникатен Дизајн 3Д При

Ве молиме Имајте Предвид Дека Производот Може да биде оштетен За време На Пратката, Ако Добиете Скршена

Добивате Пакувања Со 9 Картички од повеќе од 900 обични Кадифени Врзива во различни Големини Ќе добиете и�

●Долготрајна Влага●Само една мазна, лесна апликација за лизгање ќе ги остави вашите усни да се чувству

Многу Лесно Се Нанесува Рамномерно Со Мазна И Мека Текстура, Исто Така Ви Помага Да Дефинирате Шармантн�

● Погоден за употреба за почетници и употреба на професионални шминкери Суптилни линии, чадени вибраци

Малите Магнети се клучот! Тие обезбедуваат крајна удобност при нанесување и носење магнетни трепки! Не �

Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з

Живописните, долготрајни бои можат да се мешаат и да се совпаѓаат за сопствени комбинации Додадете бога

Удобно И Широко Користено : Лесна Текстура, Навлажнувачки ОбезбедуваСвилено Чувство Совршен За Лична У�

Scroll