Свеж
Кармин За Срце Кармин Кармин Водоотпорен Светла Боја Разноврсна Сува Кожа

Кармин За Срце Кармин Кармин Водоотпорен Светла Боја Разноврсна Сува Кожа

Достапност: Достапно.
DEN 1040.00

МАТЕРИЈАЛ : Кармин [СТИЛ НА ДИЗАЈН] : Овој Производ е Мал и Нежен, Лесен за Носење и Употреба. Карминот Е Боја На Ѕвезда На Виножито, Е Многу Романтична И Слатка Боја, А Дизајнот Е И Дарежлив. [Функција] : Високо Пигментиран Кармин Како Мазен, Во И Мека Нијанса Со Кадифена Завршница За Вашата Прекрасна Шминка За Усни. Водоотпорна и Долготрајна Шминка за Усни. Без Згрутчување, Без Лепливост, Без Размачкување, Лесно И Удобно. Можете Да Ја Креирате Бојата На Усните Без Напор И Да Траете Со Часови Носење. Природно Навлажнувачки Кармин. Формулиран Со Екстракт Од Камелија И Витамин Е За Негување И Навлажнување На Усните Исто Како Мелем. СЕКОГАШ СОВРШЕН ПОДАРОК : Кармин со 1. Применлива Сцена : Запознавање, Работа, Забави, Шопинг. Доколку Не Сте Во Можност Да Го Следите Производот, Слободно Контактирајте Не. [Карактеристика] : производот е водоотпорен, сјаен, удобен , боја на ѕвезда од виножито, издржлив, широка примена, разноврсна, кадифена, лесна за носење ,добар сјај, навлажнување и навлажнување, лесен за нанесување шминка.100% нов и квалитетен.[Материјал] : кармин [Опис] : Тип : Кармин Тежина : 50 Грама применлива Сцена : Запознавање, Купување, Работа , Забава Применлив Пол : девојки , женски, жени.

За производот

Купувачите избираат и

?СВЕТЕТЕ ГО ЛИЦЕТО И ТЕЛОТО течен крем за истакнување со осветлувачки пигменти што додава светлина на

СОВРШЕНИ ВЕЃИ За Неколку СЕКУНДИ Природни Или глам, комплетот за матрици За веѓи Трио трио ги прави и дв�

БЕЗ НАПОР и ПРЕЦИЗНО : печатот за веѓи и комплетот за матрици за веѓи помагаат да се создадат совршено об

●Водоотпорен И Долготраен Е Составен од Висококвалитетни Материјали, Високо Пигментиран, Лесен За Нан�

Погодно е за цела сезонска шминка и во какви било прилики, особено додека сте во функција, датира, шопинг

Ве Молиме Имајте Предвид Дека Производот Може Да Биде Оштетен За Време На Пратката, Ако Добиете Скршена

Достапно во различни презентации со големина Чиста и долготрајна боја Капа со безбедносна нишка...

84% Најлон, 16% Еластан Кука и затворање На Очите Рачно Перење, Машинско Перење Чипка контура долна жица со

Ве Молиме Имајте Предвид Дека Производот Може Да Биде Оштетен За Време На Пратката, Ако Добиете Скршена

Неговата уникатна течна текстура обезбедува мекост на течноста за едвајтаму треперење и гради покриен�

Ако Имате Било Какви Прашања Ве Молиме Контактирајте Не На Време, Ние Ќе Ви Служиме 24 Часа На Ден...

Овој период влошки торба е направен од премија собирање крпа, Сунѓер, Оксфорд крпа, која е многу мека и

Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи и практични Доаѓа со компактна големина, што го п�

Погоден За Цела Сезона Шминка И Во Сите Прилики, Особено Додека Сте Во Канцеларија, Состаноци, Шопинг, За

Висок сјај, ултра пигментирана формула Ги навлажнува усните со шеа путер Лесен мирис на ванила Откријт�

[Разноврсни Нијанси] палетата "Камалеоника" вклучува 15 неутрални и шарени нијанси во мат, метални, трепе�

Природна козметика кајсија двофазен отстранувач на шминка 150 мл 000006915 Ако не можете да го најдете предме

4д Маскара ЗА Трепки Од Свилени Влакна, многу црна боја, брзо формирање филм, може веднаш да создаде густ�

Создава длабок изглед со спектар на комбинации на сенки и завршетоци кои се движат од мат до трепет Пале

Совршен Како Подарок Испраќа До Љубовник, Семејство и Пријатели Кога Ноќта на Вештерките, Божиќ, Денот Н

Ве Молиме Контактирајте Со Нас За Најдобро Решение Доколку Сенката За Очи Не Е Квалитетна Ние Навистина

КоректорПодлога Со Средна Покриеност Што Може Да Се Нанесе И Измеша За Да Се Изедначат Порите И Несоврш�

Подготвен е За Подарок На Пријатели или Семејства за Вашата Мајка, Сопруга, Девојка Пријатели На Роденд�

Специјалното пенкало за сенки ја прави секоја трага од шминка за очи сјајна Дури и ако се потите, можете

Произведено во САД Вегански, Без Парабени И Без Глутен Внесен Со Витамини, Минерали И Антиоксиданси...

Ајлајнерот Е Лесен За Употреба, Со Мазна , Водоотпорна И Создава Детална Шминка За Очи Лесно Може Да Се О�

● ● 18 Мат Течен Кармин во Боја ● овој Чоколаден Сјај за Усни содржи 18 видови популарни бои, внимателно ј

Севоедно & Разноврсна Овој Гол Комплет Кармин Создава Совршено Платно Од Секој Изглед На Усните Од Неут�

Мерења : Вклучува 8 индивидуални тетоважи со умирање Листот мери 3 х 5 инчи, секоја тетоважа мери приближн

[Пенкало За ајлајнер] Мек Ултра фин Флексибилен Дизајн На Врвот На Четката, Лесен За Создавање Точен Тен�

ВЕ ПОКРИВМЕ : Воведување На Коректорот Чувај Ме Покриен од суштина Овој лесен, некомедоген коректор лес�

Оваа Маскара Со Влакна Ви Нуди 24 Часа Завршница Без Да Бидете Лепливи И Ја Одржува Виткањето Ц За Убав Из

Брилијантен излив на богата, чиста боја, натопен со кремаста влага Заситете ги усните со потоп од 20 нија�

Кремаста текстура слична на мус која се чувствува мека и лесна на усните Интензивна исплата во боја, со �

Лесен За Употреба Течната Сенка За Очи Е Многу Лесен За Употреба Започнете Со Линијата На Трепките Во Ср

€Пакет Од 2 Маскара ●Добијте долги, обемни трепки Со Маскара За Козметика за Трепки Дизајнирана да ги и�

[Водена Желе Усна] состојките се додаваат со мали молекули на хијалуронска киселина и фактор на полнење

Користете Го Сам За Да Добиете Сјај Над Вашиот Омилен Кармин Или Спарете Го Со Соодветната Постава За Со

Мфд03 Топло Златно светлосредно Со топли подтонови Дизајниран со врв за капење за неред бесплатна и лес�

: Изработен Е Од Материјал, Пенкала, Не Грижете Се За Избледување; хајлајтер шминка лесна за носење приро

Scroll