Свеж
Лекарите Формула Минерални Носат Дијамант Усна Полни Сјај, Дерматолог Тестирани, Дијамант Маркиза

Лекарите Формула Минерални Носат Дијамант Усна Полни Сјај, Дерматолог Тестирани, Дијамант Маркиза

Достапност: Достапно.
DEN 2.67

Ултра-Хидратантна : оваа усна полна не само што помага усните да изгледаат пополни, туку и ги навлажнува, хидрира и условите за поздрав изглед и чувство на усните Прекрасен Сјај : вашите усни изгледаат помазни и сјаат како дијамант со додавање на вистинска Сјајна Дијамантска Прашина. Минерална Облека : Шминката и козметиката во Колекцијата На Минерални Абење се без талк и се екстра дише, што ги прави совршен натпревар за оние кои често доживуваат разни проблеми со кожата. Многу производи во оваа линија, исто така, имаат дополнителна ув заштита. Направено За Чувствителна Кожа : Формулата За Шминкање На Лекарите е специјално формулирана имајќи го предвид здравјето и удобноста на вашата кожа. Затоа користиме висококвалитетни состојки, кои ве оставаат да изгледате и да се чувствувате убаво одвнатре кон надвор. Без суровост : Сите фондации За Формула На Лекарите, шминка за очи, кармини и друга козметика се секогаш без суровост и никогаш не се тестираат на животни. Пумпајте ја вашата пута додека не заблеска како дијамант! Овој Дијамантски Полни Усни е повеќе од само сјај за усни : тоа е ултра-хидратантен хибриден сјаен серум полни што ги храни усните, додека ги подобрува усните што ги прави да изгледаат подебели и поеластични. Помешано со вистинска Сјајна Дијамантска Прашина, ова богатство на сјај за усни обезбедува сјај сличен на скапоцен камен со едно лизгање за насмевка што е уште поскапоцена. За Лекарите Формула : се започна во 1937 година, кога водечкиот алерголог Д-р Френк Крандал ја создаде Формулата На Лекарите Како израз на љубов кон неговата сопруга Едит, која страдаше од лупус и копнееше по шминка што нема да ја влоши нејзината чувствителна кожа. Оттогаш, го продолживме концептот На Д-Р Крандал за " здрава убавина."До денес, секој од нашите производи е внимателно изработен и тестиран за да ги исполни нашите строги барања : тие се хипоалергични, безбедни за чувствителна кожа и очи и создадени без ниту една од 150+ познатите груби состојки што се наоѓаат во други предмети за лична нега.

За производот

Купувачите избираат и

ВНИМАНИЕ : кога го правите комплетот за подигнување трепки, нанесете лепак на влошките за подигнување и

Кожа длабока, но не премногу длабока : тетоважите со мастило се прават со сега мастило, што е полупостоја

24к вистинска златна суштина може да се користи за осветлување на кожата, антистареење, антибрчки, намал�

Крем богат со пигменти збогатен Со Витамин Е Ги Навлажнува и омекнува усните Путер мека, кремаста текст�

Совршен За Различни Прилики, Како Што Се Запознавање, Забава, Свадба, Бар, Топка, Кампување, Канцеларија,

Дизни Класици Девојки Привремени Тетоважи Пакет ~ 150+ Дизни Тетоважи За Девојки Партија Фаворизира Укра�

Ако Имате Било Какви Прашања Ве Молиме Контактирајте Не На Време, Ние Ќе Ви Служиме 24 Часа На Ден...

Состојки погодни за кожата Помогнете да го зголемите вашиот изглед Ви дава атрактивен изглед Маскара з�

?€Течен Сјај За Очи Ќе трае до 12 часа за неговата високо пигментирана формула Продолжува непречено и им�

ВИСОКО ПИГМЕНТИРАН ЛАГЕР : Се Одликува со мазна и кремаста формула за да се овозможи лесна примена МАТ Ф�

Кремаст кармин во задебелена боја на усните со сјајна завршница Формулата за стапчиња за усни содржи ек

?①Повеќе Стилови : 22 листови ноќта на Вештерките привремени налепници за тетоважа разновиден дизајн, мо

Преполни со есенцијални масни киселини и провитамини кои ја омекнуваат, условуваат и навлажнуваат кожа

[Стап На Ајлајнер ] : Дозволете да нанесете ајлајнер за неколку секунди, имајте убав и привлечен ајлајнер

Повеќе Избори : ќе добиете 4 парчиња светлечки накит за тело од кристал истовремено, различни по стил и д�

КОРИСТЕТЕ / НОСЕТЕ / ПАТУВАЈТЕ ПРИЈАТЕЛСКИ : Користете Го На Чисти Усни; Служи Како Одлична Основа за Ш�

Гаранција За Задоволство : Посветена На "Дизајнирање За Убавина" Ако Не Сте Задоволни Од Било Која Причи�

Подготвен е За Подарок На Пријатели или Семејства за Вашата Мајка, Сопруга, Девојка Пријатели На Роденд�

Палетата За Шминкање На Лицето И Очите вклучува се што ви треба за да го комплетирате вашиот изглед за у�

Пакети со стапчиња за усни : изобилната количина може да ја задоволи вашата различна употреба и потреби�

ПРАКТИЧНО 3ПАКУВАЊЕ : Складирајте ја вашата омилена маскара со еден клик за да ги намалите пакувањата и �

Сјајни ајлајнери, високо пигментирани,водоотпорни, силна адхезија Долго носење светкав ајлајнер ги рас

Маскара Со Стилето Со трепки : маскарата што го прави за трепките она што стилетите го прават за нозете П

Ако Имате Било Какви Прашања Ве Молиме Контактирајте Не На Време, Ние Ќе Ви Служиме 24 Часа На Ден Погодно

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Ајлајнер без напор Добијте совршен ајлајнер за неколку секунди со нашиот Стап На Ајлајнер Постигнете у

Совршен За Различни Прилики, Како Што Се Запознавање, Забава, Свадба, Бар, Топка, Кампување, Канцеларија,

Бб крем со есенцијално масло од роза и длабок морски бисер во прав, мириса мирисна и ја прави вашата кожа

Како ѕвезди и дијаманти, нискоклучни и привлечни Сребрено бел дијамантски сјај ~ без подтон...

Нашата Виолетова Маскара За Дожд и дуо со млазцрн ајлајнер ќе ви го дадат крајниот изглед Маскарата фор�

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Самолепливите скапоцени камења на телото се изработени од висококвалитет

"Де' ЛАНЦИ " ПРИНЦОТ И РОУЗ 25 РОМАНТИЧНА ПАЛЕТА на СЕНКИ во БОЈА● : Инспириран ОД малиот ПРИНЦ и РОУЗ шаре�

Волуменска УбавинаСоздава Природна Маскара И Боја За Волумен Стил И Јачина На Трепките Со Само Еден Сло

Пакувањето на производот може често да се ажурира, пакувањето може да биде малку поинакво од сликата ВЕ

[Комплет За Шминка За Кармин И Усни] Има Две Функции На Лагер За Усни И Кармин За Да Нацрта Идеална Шминка

Производ На Влажни н диви Пакувањето На Производот Може Да Варира Влажни n диви крајната веѓа комплет, м�

Многу Лесно Се Нанесува Рамномерно Со Мазна И Мека Текстура, Исто Така Ви Помага Да Дефинирате Шармантн�

[Големина На Торба за кармин] 3,7 х 0,8 х 2,7 инчи / 9,5 х 2 х 7 см, што е многу мало за да се фрли во чантата или то�

БОЈА ЗА БАКНУВАЊЕ И СЈАЕН СЈАЈ За Бакнување Сјаен кармин што ги обложува усните со живописна боја и проѕ

Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з

Прекрасно Дизајнирана, Најдобрата Маскара За Вашите Трепки Подарок За Секоја Девојка, Жена Или Мајка...

Направен Со Ултраситно Мелени Пигменти, Густ И Заситен : Овој Течен Ајлајнер Е Направен со Специјални Ма

Scroll