Свеж
Алвон 4-Слојна Магнетна Палета Во Форма На Книга Голема Празна Кутија За Складирање Палета За Шминка За Сенки Кармин Руменило Во Прав

Алвон 4-Слојна Магнетна Палета Во Форма На Книга Голема Празна Кутија За Складирање Палета За Шминка За Сенки Кармин

Достапност: Достапно.
DEN 0.33

САМОСТОЈНА Празна Магнетна Палета : можете да ја соберете вашата омилена сенка за очи,кармин,руменило,пудра која во складирање во метални железни тави во оваа палета на магнетна шминка во форма на Книга од 4 СлојаВе МОЛИМЕ, проверете дали вашите сенки за очи или складирање шминка во МЕТАЛНИ железни тави. Ако вашите сенки за очи или шминка не се чуваат во метални железни тави,треба да купите метални налепници за магнетна палета за да ја користите.Забелешка : Алуминиумските тави нема да работат со оваа палета без метални налепници. 4 во1 Празна Магнетна Палета : Надворешна Големина : 8, 39х5, 39х1, 42 инчи. Оваа магнетна палета се состои од 4 слоја,секој слој може да собере 28 парчиња сенка за очи со дијаметар од 1 инчи,така што може да складира вкупно 112 парчиња (4х28 парчиња) тави за сенки со дијаметар од 1 инчи СО МЕТАЛНО дно .Секој слој можете да го отворите како книга,погодна за складирање и класификација. Висококвалитетна Празна Магнетна Палета : користење картони за заштита на животната средина и материјал од пластични магнети,професионален,анти-скршен,анти-притисок и силен магнет. Мода Празна Магнетна Палета : професионална кутија за складирање на црна кутија, вклучува 4 слоја и секој слој има отворена магнетна основа за да одговара на сенка, руменило, бронзер, па дури и на некои темели.Палетата не вклучува метални налепници или единечни сенки за очи. Популарна Празна Магнетна Палета : професионална празна магнетна палета совршена за прикажување и за лесна споредба на бои на шминка,дом, секојдневна употреба;совршен подарок за професионалци,љубители на убавина,шминкер,сопруга,пријатели девојки,дами,жени,на нејзиниот роденден,божиќ,денот на мајката,денот на вљубените итн. Allwon 4 слоеви дизајн црна празна магнетна палета, секој слој може да собере 28 парчиња сенка за очи со дијаметар од 1 инчи, така што може да складира вкупно 112 парчиња(4x28pcs) тави за сенки со дијаметар ОД 1 инчи СО МЕТАЛНО дно .Секоја палета на слоеви е доволно длабока за повеќето печени прашоци(длабочина од 3,5 мм или 5 мм). Одлично за консолидирање и организирање на вашата шминка, или како решение за складирање. Оваа палета не вклучува метални налепници или единечни сенки за очи и е најдобра кога се користи со магнетна шминка.

За производот

Купувачите избираат и

Совршен За Различни Прилики, Како Што Се Запознавање, Забава, Свадба, Бар, Топка, Кампување, Канцеларија,

●Стапче За Сенки За очи Отпорно на бразди ● По 10 секунди нанесување, оваа неверојатна сенка за очи може

Лесно За Чистење : само измијте со сапун и вода Не нанесувајте на оштетена или заразена кожа Не внесувај�

●Различни Форми На Веѓи ● Овој Комплет За Матрици со Печат на Веѓи содржи 6 различни форми на веѓи, пого�

①ПРИРОДЕН и БЕЗОПАСЕН пигментиран И мек кремаст прав за Вечера, одговара на повеќето тонови на кожата з

[Лесен За Употреба] Пенкалото Е Дизајнирано Со Вртливо Тело За Лесно Ракување Заштедува 80% Од Времето За

Бестежинска течна основа која обезбедува 16часовна средна, градежна покриеност со природен, мек сјаен ф�

●Сите Во Еден Комплет За Шминка} Комплет За Подароци За Шминка Севоедно За Жени Комплетен Комплет, 30 зем

ОСВЕТЛУВАЧКИ ХАЈЛАЈТЕР за ЛИЦЕ : Некогаш достапен само во клиниката За дерматологија На ДР Лансер Во Бе�

[Мек Тон] , Проегирна, Природна, Убава Боја На Усните Содржи Високо Навлажнувачки Состојки За Одржување �

●Силна Боја ● Овој зачудувачки гел за веѓи доаѓа во четири трендовски нијанси на веѓи : кафеава, светло�

●СЈАЈНА ТЕЧНА СЕНКА за ОЧИ ● сјајната течна сенка за очи дизајнирана за сјајни треперливи очи изгледа �

●Совршен Подарок●Совршено Спакуван Како Роденденски Подарок За Пријателите Или Семејството Совршен �

Средно До Целосно Покривање Содржи Витамин Е Размачкајте Ја Основата со Сув сунѓер Оваа прозрачна, проѕ

Димензии на тетоважа : 1 безбеден и нетоксичен, водоотпорен и фда помина Трае 25 Дена во зависност од разл�

ДОСТАПНО ВО 50 НИЈАНСИ : Фондацијата За Прикривање И Хидрат е специјално формулирана за да одговара на се

И дизајни Долготрајни темпо за девојчиња и деца! Да ја искажете својата личност со појава на тетоважи...

Големина : 9, 5х2х7 см / 3, 7х0, 8х2, 7 инчи, може да собере до 3 мелеми за усни или кармини во исто време Материјал

Уникатен и Нов Дизајн На Изглед : изгледот на сјајниот течен ајлајнер е дизајниран со сирена, давајќи им

Мат Течен Кармин : кукла вашите усни во боја со висок удар Со Кармин Од Течен Велур Од Никс За Професиона�

Ве молиме Имајте Предвид Дека Производот Може да биде оштетен За време На Пратката, Ако Добиете Скршена

Висококвалитетна керамичка кригла Микробранова печка и машина за миење садови безбедно...

Вечното Око е Водоотпорен Сет за Шминка од 5 Парчиња Гел Ајлајнер, Крем Сенка за Очи, 2 четки и Мрежеста То

Девојки Комплети За Сјај За Усни За Деца Останете во Козметика Комплет За Сјај За Усни Вамп Девојка Усна

Маскара Цевка Со Стапче : Совршена За складирање и нанесување рицинусово масло на веѓите и трепките Не г

️ ● ШТО ИМА ВО НАШИОТ ПАКЕТ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ ШМИНКА ЗА ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБАСекое пакување вклучува тр�

Висококвалитетен Материјал : куќиштата за кармини се изработени од врвна кожа,мазни и текстурираниСо с�

●Здрави Состојки И Висок Квалитет ● Има Одличен Квалитет, Водоотпорна И Долготрајна Формула Без Ирита�

Силиконски Материјал : кожата за вежбање Микроблејдинг е изработена од силиконски материјал, не содржи

Достапни се 12 бои : содржи 12 различни мат бои на кармин за да ги задоволи вашите различни потреби Мрзлив �

Новина Повеќенаменска Вртлива Кука Произведено во САД Или Увезено Природна формулавитамин Е, Растител�

ГОЛЕМИНА НА КАРМИН : само 50гр, лесен и лесен ставен во чанта 7х0, 8х2, 7 инчи, совршено за држење кармини од ц�

Вклучен пакет : 18 листови тетоважи за лице За Ноќта на Вештерките во различни дизајни, изгледаат живопис

Привремени Тетоважи [Нема штета на кожата] изгледа како вистинска тетоважа,Изработена од висококвалите

Добри подароци за вашите најблиски : подароци за роденденска забава, погодни за жени, деца, ќерки, синови

Scroll