Свеж
GGSELL GGSELL 10PCS Тетоважа мачка Привремени тетоважи во еден пакет, вклучувајќи леопард, цвеќиња, тотем, ластовички, накит, крилја, компас, дизајн на Индија, итн.

GGSELL GGSELL 10PCS Тетоважа мачка Привремени тетоважи во еден пакет, вклучувајќи леопард, цвеќиња, тотем,

Достапност: Достапно.
DEN 0.67

FA, EN71, ASTM или CE одобрување. Модерни, дизајни за привлекување очи. Долготрајно за 5 ~ 7 дена. Лесно пренесување на вода и извадете го со масло за бебиња. Големина на листот за тетоважа : 10,5 см x 14,8 см.A, EN71, ASTM или CE одобрување. Модерни, дизајни за привлекување очи. Долготрајно за 5 ~ 7 дена. Лесно пренесување на вода и извадете го со масло за бебиња. Големина на листот за тетоважа : 10,5 см x 14,8 см. Како да се користи : 1. Исчистете ја и исушете ја кожата целосно. Изберете шема, оставете 5мм од рабовите за да го исечете и излупете пластичниот лист. Ставете ја страната на моделот на тетоважата надолу на вашата кожа и тријте влажна крпа или сунѓер Покријте ја тетоважата за 20 ~ 30 секунди. Излупете го аголот на хартијата за поддршка нежно на CHEKC ако се пренесе. Како да се отстрани : Едноставно натопете ја тетоважата со масло за бебиња или алкохол што трие алкохол околу неколку минути, а потоа исфрлете го.

За производот

Купувачите избираат и

[1 компјутер Шарен ајлајнер] 34 различни бои на ајлајнер, вклучувајќи мат и сјај и метален и бисерен ефект

МАЗНА АПЛИКАЦИЈА нашиот стап за усни е натопен со Кокосово Масло и Витамин Еовој липлинер обезбедува м�

Клиника Различни КарминБр 51 Мислам Бронза4g / 0 Кремаст кармин кој ги одржува усните меки и мазни Природн�

Чиста Боја Долготраен Кармин ~ Рубелит (88) Осветлување малина сенка Многу мало топење на врвот Многу рет�

1течна унца цевка Од Неутрогена Здрава Кожа Перфектор Против Стареење СеВоЕдно Затемнет Навлажнувач на

`+2во1 Балсам За Усни + Кармин Дали е тоа мелем? Дали е тоа кармин? Да! Тоа е и двете! Ги навлажнува усните до�

●Квалитет : 100% сосема нови, органски состојки, без алкохол, нечувствителни, безбедносни тестираникарак�

?[ДАМКА ОД УСНИ СО КАДИФЕНА ЗАВРШНИЦА] суперблиска кадифена текстура што се прилепува како магнет Ви дав

[Фармаси СЕНКА за ОЧИ ] Создадена Со состојки со највисок квалитет и најобновена ултрамикронизирана, лу�

МАТЕРИЈАЛИ : организатор на кармин Од микрофибер кожа, мазна и текстура кожа, флексибилни копчиња, многу

Прекрасно Дизајнирана, Најдобрата Маскара За Вашите Трепки Подарок За Секоја Девојка, Жена Или Мајка То

️ € 1 PC ТЕЧНА СЕНКА за ОЧИСенка За Очи Со Висока пигментација за да се создаде големо влијание, од топла �

16 бои Нето Тежина : 1,5 гр Големина : 3,6*3,75 инчи Заврши : мат / трепет Рок на траење : 3 години...

ШМИНКА ЗА ОЧИ 3ВО1 : крајната тројна закана : Оваа кремаста сенка за очи 3во1, прајмер и ајлајнер обезбедув�

Лесна покриеност, никогаш тешка или торта Нема да ги затне порите Дерматолошки тестирани...

Совршен За Различни Прилики, Како Што Се Запознавање, Забава, Свадба, Бар, Топка, Кампување, Канцеларија,

€Високо Коректор Qтоа е за целосна покриеностОвој коректор ги коригира и усовршува несовршеностите на

МОЛИВ ВО ФОРМА НА ДИЈАМАНТ : Уникатен, извонреден дијамантски дизајн за обликување, дефинирање, пополну�

Оваа Облога За Усни Е Високо Обоена, Водоотпорна И Пот , Не Е Лесна За Соблекување И Ги Одржува Вашите Усн

Овој период влошки торба е направен од премија собирање крпа, Сунѓер, Оксфорд крпа, која е многу мека и

Течен Ајлајнер : Создадете Совршен Долготраен Изглед На мачкино око со Нашиот Молив За Очи Шампањ Шминк�

Внимателната Употреба на Пигменти со Висока јачина, Долготрајна Водоотпорна , Богата со Светли и Попула

ОБЕЗБЕДУВА ЛЕСНА ПОКРИЕНОСТ : мешавината на нега на кожа и шминка ги замаглува несовршеностите и го изе�

Тетоважи Избрани Дизајни Боја На Пакетот : Црна Фенси Фустан Костим Облека Тетоважи Избрани Дизајни...

Висококвалитетен Материјал : куќиштата за кармини се изработени од врвна кожа,мазни и текстурираниСо с�

АПС ①УСЛУГА за ИСПОРАКА】 Забрзана Испорака : 35 Дена ✈ ✈ Стандардна испорака : 714 дена ●Совршен Комплет

Специјалното пенкало за сенки ја прави секоја трага од шминка за очи сјајна Дури и ако се потите, можете

ултракремаста текстура која лесно се лизга и рамномерно покрива мултифацетирани пигменти Создава росн

Дефинирано Пенкало За веѓи Со природен Изглед Ова пенкало за веѓи создава многу природен изглед и дефин

Совршена основна боја која им помага НА ДРУГИТЕ нијанси ДА СЕ ПОЈАВАТ Суптилно ги крие темните области..

КОРИСТЕТЕ / НОСЕТЕ / ПАТУВАЈТЕ ПРИЈАТЕЛСКИ : Користете Го На Чисти Усни; Служи Како Одлична Основа за Ш�

Scroll