Свеж
Американско знаме САД, американско извезено железо на шиење на амблем на лепенка со бела граница, знаме на САД направено во Америка големо

Американско знаме САД, американско извезено железо на шиење на амблем на лепенка со бела граница, знаме на САД направено

Достапност: Достапно.
DEN 103.84

Премиум квалитет на американско знаме со 100% детален вез Добијте голема вредност за парите со нашата нова и висококвалитетна лепенка. Може да се користи на фармерки, јакни, маици, палта, торби, чевли, капи, паричници и сл. Лесно е да се примени методот го прави совршен за дамки, кршење и менување облека. Мерки 5 инчи ширина до 3 инчи високи. Безбедно и нетоксично. Перење и издржливост. Премиум квалитет на американско знаме со 100% детален вез. Добијте голема вредност за парите со нашата нова и висококвалитетна лепенка. Може да се користи на фармерки, јакни, маици, палта, торби, чевли, капи, паричници и сл. Лесно е да се примени методот го прави совршен за дамки, кршење и менување облека. Мерки 5 инчи ширина до 3 инчи високи. Безбедно и нетоксично. Перење и издржливост. Како да се железо? Апликациите и везените закрпи можат да се пеглаат на сè што можете да пеглате : кошули, фармерки, капи, панталони, здолништа, итн. (Само железо на закрпи) Направете го вашиот ранец или тоте уникатен! Со железо, можете веднаш да создадете нов изглед. Топлина заптивка до полиестер/памучни ткаенини. Не нанесувајте на носење дожд (водоотпорен), високо еластични, рајон, најлон или три-ацетат ткаенини. Откако ќе се нанесе, апликацијата е трајно прикачена на облеката и може да се пее, суво способно и суво чистење. За машина за перење, свртете ја облеката внатре пред да го измиете и сушите.

За производот

Купувачите избираат и

【Определување】 willе добиете 2 парчиња топлински печати во различни големини Ironелезото на преносни закр

1 скин од 6 нишки 8 метри долга премија DMC нишка Секоја нишка има сјаен изглед и ќе се спротивстави на блед�

4 пара апликации, вкупно 8 8 Печ за везови може да се организира од своја Прекрасните апликативни цвеќиња

Проекти за облека и украси за дома Проекти за везови Искуство за шиење помалку за триење и на машини и за

Везена лепенка на позадината на ткаенината Железо на поддршка Големина приближно 2 инчи Везена лепенка

Прилагодено со вашиот текст и мотив Професионално ткаени и завршени Избор на бои за букви, фонтови и сли

Овој список е за 240 парчиња Околу 11мм или 7 / 16 "висококвалитетни рамни акрилни (пластични) rhinestones...

Четири различни ткаенини, нарачајте до 10 јарди Спуплив полиестер : 58 "Широк, цврсто ткаен, отпорен на брч�

Ruche ingging (или четка за четки) е мекиот раб што се користи на перничиња и надолу по водечките рабови на заве

Завртки за стапало на машината за шиење, може да се користи за да се поправи и замени стапалото на пресин

Пакетот вклучува 24 конци за шиење, а секоја нишка е околу 92 јарди Овие 24 бои ги задоволуваат повеќето пот

Дизајн инспирација ❤ : Прилагодено знак на врата Ова е персонализиран знак за шиење на ласерско гравур

Тоа е совршен начин да се заврши убава облека и да се додаде малку дополнително Нов вид декоративно копч

Големина : висока 7 инчи Лесно железо вклучено или шијте Идеално за фармерки ранец на главата на главата,

Американски ветеран / услуга оневозможен мал бизнис Историски закрпи Американски ветеран / услуга он�

Вилици Лиценциран колекционер Статуа на скалата на уметноста BDS ТВ со незапирлива сила на брутални и ин�

进口 Повлечете го затворањето 【Она што го добивате хардвер за антички месинг од 25 x 1 " 【Квалитетен хардв�

[1] : Пријавете се на прстените за потковица, бидејќи додатоците за хардвер се погодни за многу различни �

Шие или железо на оваа лепенка може да се пеглата или да се шие Нашите закрпи се фантастични за аплицира

Големина : долга 4 инчи Лесно железо вклучено или шијте Идеално за ранец на ранецот на ранецот јакна униф

Како да се користи : Чекор 1 Подготвени 1x штекер, 1x капа, 1x пост и 1x обетка Чекор 2 Користете чекан за да okeи�

Идеално за структурирани ткаенини со светлина до средна тежина Пакетот содржи четири 3000 дворови Целата

Разновидното писмо од бела пена е широко користено ЗА самостојни проекти, декорација на забави, свадби,

Она што ќе го добиете : Пакетот што ќе го добиете вклучува 1 парче ритам со лента со лента, таселот е довол

3 ролни со природна дрвена количка Секоја ролна со лента е 5 јарди и вкупно 15 Направено од премиум холанд�

●Уникатен Дизајн Во Бејзбол Стил●ние Сме посветени да ја направиме модата лична и веруваме дека вашио�

Поддржано од Баклгиј : Подготвени веднаш од САД од САД Над 19,000 прегледи со пет starвезди : Од проверени кли�

Ние им нудиме на клиентите најразлични бои на ткаенини за избор Можете да користите ткаенина со најразл

Полу тркалезна полистиренска пена топка за свадба, научно моделирање, занаети половина пена топка трка�

Задоволна по продажбата : Ако имате какви било прашања, слободно испратете ни епошта Нашиот тим ќе одгов

Напис бр : 2088 Ксириус Роуз рамен грб без жешко Големина : SS20 (4,60 4,80 мм) Боја : Кристал АБ (001 АБ) Количина : 1440

Списание за стилови на Бурда, том На украинскиот јазик Со модели на шиење за жени 3444 и 4452 (големина плус) �

Изработен од висококвалитетен еластичен материјал, без мирис, безбеден и издржлив, пријателски за кожа�

1 Поставете лепенка на која било каде од крпа директно Покријте тенка крпа на лепенка, а потоа железо, из�

Менс овца палто палто парка палто Девојки палто 45 години палто Момци за момчиња паркија палто жени надо�

Сите наши наредби испраќаат од САД! Ние нудиме над 100 различни опции во боја за да одговараат на вашите у�

Користете за сите видови занаетчиски и домашни декор проекти Супериорна еластичност и мазна конзистен�

Овие се одлични колекционерски закрпи за вашата колекција на меморијали Може да биде железо / шиење на

Материјал : 70% Чинлон И 30% Спандекс Добра еластичност : еластичната лента е издржлива и мека, има силна ел�

【Носете везови на знамето на НАТО и Полска и придонесувајте за светскиот мир!】 Полска е моќна членка на

Божиќни честички од снег честички за полнење топки мали ситни мониста од пена Стиропома полнење топки ш

Висок квалитет за трајна и долготрајна употреба Широко користен во свадбени реквизити, Ноќта на вештер�

Големина : дијаметар 7,50 см (3,0 инчи) *Ве молиме, дозволете мало отстапување во големината на мерењето...

Scroll