Свеж
Amosfun 2pcs Daisy шамија прстен клип t- кошула вратоврска клипови метални кружни клип облеки облеката прстен за завиткување држач за половината на половината, копчето за б

Amosfun 2pcs Daisy шамија прстен клип t- кошула вратоврска клипови метални кружни клип облеки облеката прстен за завиткување

Достапност: Достапно.
DEN 1.33

Одличен избор за подароци за пријателите, семејството и многу повеќе прстен на шамија на маргаритки. Добро изработка и убав изглед, обезбедете популарност и алатка. прстен на шамија на маргаритки. За Т-кошули, многу удобни и практични. прстен на шамија на маргаритки. Копчето не е да се украсуваат, туку ги прави и луѓето да бидат посекси. прстен на шамија на маргаритки. Исклучителен и стилски производ кој е изработен од врвен материјал. прстен на шамија на маргаритки. Опис 2pcs маргаритка со шамија прстен клип t- кошула вратоврска клипови метални круг клип тока облека прстен држач за држач за половината копче за тока, тркалезно брош игла за жени дами девојки Декорација на облека- боја : разновидна боја 、- материјал : легура 、- Големина : околу 4. 12инч 、 пакет вклучувајќи 、 2 x копче 、.

За производот

Купувачите избираат и

Kretzer 7 "Pinking Scissors Kretzer Предмет# 964418 За лесни ткаенини Не е наменета за индустриска употреба Направено од ви

Ironелезото на закрпи за везови е изработено од памучен материјал, лепак за топло топење на задниот дел, л�

[Ironелезо / шиење на лепенка] Висок квалитет [Што се користи со] можете да пеглате или зашивате на палто, ф

Големина : 1,4 / 8x1 инчи Пакетот ќе се испорачува директно од Тајланд преку DHL Global Mail или Thailand Post Ние испорач

100 пакет 7 инчи од затка до стопер и 8,5 инчи од крај до крај Лесно се прицврстува на материјалот Направено

Ана во близина на У е професионален снабдувач на разни ткаенини од чипка Казнена ткаенина од чипка, ткае

Нова шиење извезена лепенка, најдобар квалитет, уникатен и тешко за наоѓање, благородни и елегантни Осо�

Тип : Ironелезо Ironелезо на извезена апликација : блок буква „S“ во црно вез Ширината варира во зависност о�

Изработен од висококвалитетен еластичен материјал, без мирис, безбеден и издржлив, пријателски за кожа�

Име Трикси Кат Големина : 4,5 "*4" Трикси мачка за везови лепенка со железо на или шијте на можност...

ВАНО : Овој производ е супер голем патент, многу големи заби и силен Ако не барате толку големи патенти, в

Совршена форма : Совршена форма на оваа кожа зашивање на кожата ќе се вклопи совршено со вашиот Вие ќе би

100% памук Направено во САД Нашата декоративна двојка е достапна во повеќе димензии и бои...

Вклучен пакет】 Комплет за замена на патент содржи 10 сребрени лизгачи, 3 сребрени двојни лизгачи, 10 црни �

Висококвалитетни материјали : Премиум двојна матна страна, може да го задржи филмот да работи повеќе не�

Големина Дијаметар на конец : 0,1мм; Големина на бобин : 20мм х 11мм / 0,79 "x 0,43" (ОД*ч), дијаметар на роуд : 6мм /

✅ ★ Она што го добивате : getе добиете 5 парчиња метални замени за заменски рачки доволно за да ги задовол�

Преносот на топлина е транспарентен и треба да се нанесува само на бел или светло обоен материјал Матер�

[Останете организирани] Идеално решение за складирање за одржување на идеи за шиење, како што се иглички

Квалитетно извезено железо на закрпи Лепенката може да се шие или железо Големина : 6,5 x 8,5 сантиметри...

4 пара апликации, вкупно 8 8 Печ за везови може да се организира од своја Прекрасните апликативни цвеќиња

ДОБРА ЕЛАСТИЧНОСТ : Висококвалитетното еластично јаже е добра еластичност, а во рамките на дозволениот

Залепете и шијте на или железо вклучено за постојана примена Донацијата ќе оди директно за поддршка на �

Големина : Проверете ја сликата на производот Квалитет : Висококвалитетно извезено лепенка и супер силн

Детали за големината : Секој кабел за чест на дипломирањето е приближно170 см / 67 инчи во должина, должина�

Количина 60 до 70 грама нишка во секоја количка Вештачка свила / рајон искривена со полиестер Лурекс / З�

Она што го добивате : Пакетот вклучува копчиња за проширување на панталони од 20 пара во 16 бои Нашата прил

Ironелезо на значка на сртот Мало знаме на земја Наведен како лепенка за зборови Има топлинска заптивка н�

Поставете машина за производство на копче 11 / 4 "(32мм) Комплетен сет вклучува 1 школка, 1 милар и 1 пински за�

Копчињата се направени од висококвалитетен материјал Површината е мазна, а бојата е светла Копчињата б�

Прекрасна везена апликација Идеално за : Декорација на венчаници за венчавки, свадбени ремени и појаси,

【Носете везови на знамето на НАТО и Луксембург и придонесувајте за светскиот мир!】 Луксембург е моќен �

★ 【100% висок квалитет】 Изработено од метални, исклучителни обрасци за издвојување на шупифино изработ�

Женскиот пакет шаблони за шиење вклучува шаблони за шиење, парчиња шема, препораки за ткаенина, водичи з

★ 【3 Стилови 14 големини игли за монистра】 Пирич 3 стилови 14 големини игли за монистра можат да ги задово

Боја : Црна Тип : 2 типа, двојна дупка и дупка Материјал : Абс Големина : 2322mm / 0,910,87in (двојна дупка)...

Шие или железо на оваа лепенка може да се пеглата или да се шие Нашите закрпи се фантастични за аплицира

Getе добиете 1x ролна на кука (16,4ft) и 1 ролна на јамка (16,4ft) Ширина е 3 / 4 инчи / 2см Не лепливи ленти за јамка н�

Стил : Везено Тип : Ironелезо Тип : Ironелезо Ironелезо на извезена апликација : буква „в“ во светло црвено вез

5,5 см извезена лепенка за морал Додатоци за воена облека Оваа квалитетна лепенка е навистина одлична за

Craft : Embroidered Iron On Applique, Style : Script Letters Формите (1) Загрејте го железото до поставувањето „памук“ Не користет�

Scroll