Свеж
Замена на случајот во Бобин за машина за шиење на Сингер 20U11 - Компатибилен со пејачот #541678

Замена на случајот во Бобин за машина за шиење на Сингер 20U11 - Компатибилен со пејачот 541678

Достапност: Достапно.
DEN 803.20

Замена на компонентите на Upstart Компоненти за машината за шиење на пејачот 20 U11 Лесно за замена и употреба, направете ја вашата машина за шиење да работи како нова. Погодно за различни типови апликации за шиење. Во голема мера зголемете ја вашата ефикасност и осигурете се дека проектите изгледаат професионално. Компатибилен со пејачот #541678. Замена на компонентите на Upstart Компоненти за машината за шиење на пејачот 20 U11. Лесно за замена и употреба, направете ја вашата машина за шиење да работи како нова. Погодно за различни типови апликации за шиење. Во голема мера зголемете ја вашата ефикасност и осигурете се дека проектите изгледаат професионално. Компатибилен со пејачот #541678. Замена на компонентите на Upstart Компоненти за Bobbin Case For Singer 20 U11 Machine Pileplease Белешка : Ова е дел за замена на брендот на компоненти на Upstart, а не OEM производ. Сите споменувања на имиња на брендови или описи на модели се направени строго за да се илустрира компатибилноста. Сите имиња на брендови и логоа се регистрирани трговски марки на нивните соодветни сопственици. Овој производ не е поврзан со какви било брендови и не е опфатен со никакви гаранции што ги нудат оригиналните производители. Било какви гаранции за овој производ се нудат исклучиво од батеријата Upstart.

За производот

Купувачите избираат и

【Што добивате 12】 12 парчиња за инфузија за мастило за пренесување во различна сина цврста боја 11,5 x 30,5 см

Пакет од 10 оригинални игли за шиење на тексас тексас Големина 90 / 14 (10 игли) Овие игли на тексас имаат ост�

Направено од високо квалитетен ПВЦ, заштити го сечилото, продолжување на услужниот век на вашето сечило

Snap лента што не 'рѓа! Мала тежина, мек, издржлив и привлечен изглед Апсолутно корисно, убаво и уникатно! П�

Исклучителен стил : Пакетот содржи 2 ролни со црвено злато сјајни панделки, дизајнирани со сјаен изглед,

Материјал : Везена ткаенина Бои : прикажана како слика (боја можеби малку поразлична од различен екран и�

Може да се користи и со ротирачки секачи или со сечилата со директен раб Направено со уникатен систем за

Направете брз, забавен и лесен пинч Мерки квадрат од 3,5 инчи За употреба со 5 "квадрати Алатка за пресврт �

? Материјал : Ротационата подлога е изработена од материјал, професионална и практична, ротирачка DIY под�

Стил : 10 број (09) искра везени закрпи Нашата апликација лепенка со повеќе лепак, што го прави преку повеќе

Вклучете : 8 инчи броеви за пренос на топлина : 01123456789 , Секој број е одвоен Не треба повеќе да се сече...

Метал Затворање на копчињата Миење на рацете Приврзувањето за вртење доаѓа со 10 парчиња вртливите спој�

Направено во Тајван со висок квалитет Премиум за шиење на нозете од Dream Stitch Машината за шиење за замена ш

Големината е ширина 0,8 инчи со должина од 10 јарди, 4 реда пластични дијамантски ленти со лента за мрежи 4 р

Изработен од висококвалитетен еластичен материјал, без мирис, безбеден и издржлив, пријателски за кожа�

Без разлика дали е почетник или напреден, овој комплет за стартување машина за шиење ќе ви служи добро з�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Копчињата немаат агли и нема лесно

Пакетот вклучува : ќе добиете 4 ролни со тематски панделки на Денот на Свети Патрик во ширина од 3 / 8 инчи;

Копчињата со ринзони се погодни за облека, торби, лента за глава, декорација за завиткување на подароци �

Г н Рекс пластичните жици на мостот на носот се перат и може да се исушат во фен на тивок оган Подолга дол

Содржи 24 занаетчиски комплети Кога се склопува, секоја плашило мери : 6 "x 5,6" Секој комплет содржи : 24 Плаш

Преносот на топлина е транспарентен и треба да се нанесува само на бел или светло обоен материјал Матер�

Осветлувања : Премиум ткаенина пријателска за животната средина со висока еластичност, голема издржлив

Мерки за бобин : Ширина околу 21,4 мм, висина 11,4 мм, дијаметар на вратило 6,2 мм Било какви прашања, слободно

Лесно за сечење и плевел : Pabues Leopard Print HTV ќе ви заштеди време што може да го потрошите на секоја слика или

100% акрилик Направено во САД Повлекување на затворање Направено од 100% мек акрилен материјал Класична ма�

25 парчиња разновидни бои Ykk #4,5 калем чанта со долги влезни патенти Одлично за торби, тота, чанти и чанти...

Ironелезо на лепенка или шиење на лепенка : Спецификација : приближно големина : 1,18 "x 1,38" (h x w) / количина : 2 �

Спецификација : приближна големина : 2,75 "x 2,75" (H x W) / Количина : 1 парче Ironелезо на лепенка или шијте на леп�

Пакет : 200 парчиња врвни копчиња за шиење, едноставни и елегантни, со мазна површина, погодна за разни вид

Само упатства и образец Завршена големина 18 во x 24 in Ierестоки дами се 18in x 24in и инспирирани од оние немилос

Scroll